Jump to content
Dogomania

Wielki konkurs "Zdjęcie roku 2006" ! -NAGRODY JUŻ SĄ - STR. 48 :-)


Behemot

Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']A ja, póki co, wiem na pewno, kto będzie na pierwszych trzech miejscach. Resztę listy chyba też znam, ale jeszcze nie jestem pewna kolejności.

No i oczywiście wielu faworytów się na tej liście nie mieści... :-([/quote]

Flaire, to dawaj najpierw te 3 pierwsze miejsca, resztę doślesz później :lol:
Ciekawa jestem Twojego wyboru :lol:

Ciekawi m nie też, które zdjęcia wylosuje Thally Eveliny :lol:

A moooożzzzeeee.... nasz Najwyższy Juror, sam Admin (oby żył wiecznie!) poda swoją punktację? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A moooożzzzeeee.... nasz Najwyższy Juror, sam Admin (oby żył wiecznie!) poda swoją punktację? :cool3:[/QUOTE]


A co Margo nie admin?:razz: .Margo nie ma żyć wiecznie?Wy bezsercowce:evil_lol: .
Ciekawe...wysłaliście do nich PW?Ja mam już głosowanie za sobą:lol: było ciężko.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]jestem nowa mam wybrane zdjęcia ale niewiem co dalej pokierujcie mnie dziękuje niewiem kto to jest pw[/QUOTE]

a raczej co to jest:razz: .
Pw-prywatna wiadomość.Głosy wysyłasz do moda o nicku [B]Behemot.[/B]
Klikasz na jej nick rozwija sie okienko klikasz wyślij Pm i piszesz tak jak posta.

Link to comment
Share on other sites

beata, PW to Prywatna wiadomosc :), którą mozesz wyslac do dowolnego uzytkownika. Taka wiadomosc dociera tylko do tej jednej osoby, do ktorej ją wysylasz. W sprawie glosowania PW musisz wyslac do uzytkownika BEHEMOT. Kliknij lewym przyciskiem myszy na jej nick przy poście przez nią napisanym, rozwinie Ci sie lista róznych mozliwosci i jako 2 jest "wyślij prywatna wiadomosc ( PM) do uzytkownika behemot" Kliknij na to, otworzy ci sie okienko. w ktorym mozesz napisac to, jak chcesz glosowac. Potem daj zapisz wiadomosc i w ten sposób wyślesz swoj glos do naszego MOderatora zdjeciowego :))

chyba nie odswiezylam watku przed napisaniem posta :D

Link to comment
Share on other sites

Oj Behemot, Behemot :evil_lol: !!! Kobieto ty jesteś okropna!!! Serca nie masz :eviltong: !!! Karzesz dogomaniakom podejmować tak trudne decyzje :mad: :mad: :mad:


Ehhh.. A tak na serio, no to mi to głosowanie tzn. wybieranie fotek jeszcze troche zajmie :shake: wybrałam "najlepszysz" z najlepszych wg. mnie... Czyli 21 zdjęć... No to trzeba dyskwalifikować kilka... całe 14 :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KropkaKropka']Oj Behemot, Behemot :evil_lol: !!! Kobieto ty jesteś okropna!!! Serca nie masz :eviltong: !!! Karzesz dogomaniakom podejmować tak trudne decyzje :mad: :mad: :mad:


[/quote]

Przepraszam.... :oops: Ale nie mogę obiecać, że to się już nie powtórzy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']Pchełka, konkurs na zdjecie miesiąca cały czas sie odbywa, wystarczy sprawdzic - teraz jest styczen, ale nie wiem, czy mozna jeszcze zgłaszac kandydatury[/quote]

Można, można. W konkursie styczniowym zdjęcia zgłaszamy do końca stycznia :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot'][COLOR=Red][B]Jeszcze tylko tydzień do końca głosowania!
Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie :lol:
Ach, co za emocje, prawie jak w filmie Hitchcocka :lol:
[/B][/COLOR][/QUOTE]Brakuje tylko dopisku : [COLOR="Red"][B]Jaka szkoda, ze Panstwo tego nie widzicie[/B][/COLOR] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

:nono:

[B][COLOR=#ff0000][quote name='Evelina']
[B][COLOR=#ff0000]Jaka szkoda, ze Panstwo tego nie widzicie[/COLOR][/B] :diabloti:
[/QUOTE]

[/COLOR][COLOR=black]Taaaa, może jeszcze Behemotka w podpisie by to umieściła:lol: .Może to podniesie odwiedzalność tego topicu i głosowalność:lol: ...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...