Jump to content
Dogomania

Dwie sunie ON-ki pilnie potrzebują pomocy- domowy hotel lub DT; pomoc finansowa


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 873
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I właśnie dlatego nigdy na Fb nie podaje dokładnego miejsca. Wpisuje zawsze województwo, czasami jeśli takie jest życzenie osób zajmujących się psami jakieś miasto, które zostaje przez te osoby mi podane, ale nigdy nie jest to dokładne miejsce.
W wydarzeniu Desy i Ilany podałam województwo. Więc nikt poza Wami nie wie gdzie to dokładnie jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ironiaaa']Czy sunia jest potrzebne cos na juz? Szampony, odzywki, witaminy? Bylabym w stanie poza tymi smyczami zamowic im cos jeszcze, przyszlo by poczta prosto z zoologa.[/QUOTE]

pytaj Czarną Andę... ona ma je "na oku" i sądzę, że w tej kwestii będzie najlepiej wiedziała.:) Dzięki w każdym razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']a kiedy jest planowane ewentualne zabranie panienek?[/QUOTE]

u mnie lekkki tlok - przybyla onka z Nowego Tomysla - musze ja ogarnac bo stan kiepski \
Wstepnei umowilam sie aby pojechac zpbaczyc jak to wyglada w sobote i jesli pojdzie zgodnei z planem to pohade zobacze i sie zastanowie co zrobic i jak - tym razem musze roztropnei i madrze wiem ze to wbrew sobie ale coz zycie :)

Link to comment
Share on other sites

sorry, że tak z innej beczki...i nie na temat...

Dziś 1.11.2011 ok 14.30 wylądował awaryjnie na lotnisku Okecie Boening 767 z 231 osobami na pokładzie i 10 członkami załogi.
Nikomu nic się nie stało. Leciał z Nowego Jorku nr lotu LO16. Lądował na łysym brzuchu bo podwozie całkowicie nie wyszło.
Lotnisko będzie zamknięte do 2.11.2011 do 8.00.

Samolot miał 7 ton paliwa, latał nad Warszawą dotąd aż wylatał paliwo do 3 ton.

Wszystko pewnie będzie w WIADOMOŚCIACH. Była usterka głównego układu hydraulicznego.

Link to comment
Share on other sites

właśnie zrobiłam przelew na konto Asl - dojdzie pewnie jutro 2.11.11 lub w czwartek 3.11.11
- przelałam od Nicolaczek - [B]200zł.[/B] - na leczenie ILANKI i DESY 100zł., pierwszy miesiąc w DT 100zł. (po 50zł. na sunię)
- przelałam od Beta&Czata [B]100zł.[/B] - na leczenie ILANKI i Desy

mam nadzieję, że cioteczka Asl pojawi się wkrótce na wątku i uaktualni post rozliczeniowy.:roll:

wiem, że przygotowuje się do bardzo ważnego i trudnego egzaminu - stąd mogą być drobne opóźnienia


[B]BARDZO POTRZEBUJEMY DEKLARACJI[/B] bo sunie mają tylko 300zł. wpłaconych pieniędzy, a na ich leczenie potrzeba znacznie więcej... :-(

jak jeszcze przeleje cioteczka Joteska (wiem, że za kilka dni) i cioteczka MALVAAA 150zł. "spadku" ode mnie po Lupusie, to Ilanka i Desa będą miały tylko 550zł.:shake: a to niewiele na sunie w takim stanie... :-( :-(

[B][COLOR="purple"]Potrzebujemy deklaracji... Pomóżmy im razem i dajmy szansę na przetrwanie.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam wpłatę od [B]JOTESKA 100zł.[/B] dla suniek ILANKI i DESY.

Wpłaty [B]Nicolaczek 200zł.[/B] i [B]Beta&Czata 100zł.[/B] przekazałam na konto skarbnika, czyli cioteczki Asl.


[B][COLOR="red"]NADAL JEDNAK POTRZEBUJEMY DEKLARACJI... :-([/COLOR]

[COLOR="purple"]BIEDNE SUNIE są w kiepskim stanie... :shake: a potrzebują jeszcze sterylek... :shake::-(

koszty leczenia i wyżywienia dwóch suń ON - ILANKI i DESY będą duże...:-(

Pomóżmy im razem przetrwać... ! :roll:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Czas dla tych psiaków jest najważniejszy; w tej umieralni żaden pies nie zna dnia ani godziny!!

[quote name='czarna anda']u mnie lekkki tlok - przybyla onka z Nowego Tomysla - musze ja ogarnac bo stan kiepski \
Wstepnei umowilam sie aby pojechac zpbaczyc jak to wyglada w sobote i jesli pojdzie zgodnei z planem to pohade zobacze i sie zastanowie co zrobic i jak - tym razem musze roztropnei i madrze wiem ze to wbrew sobie ale coz zycie :)[/QUOTE]


Mam od piątku zarezerwowane miejsce dla Ilanki w podwarszawskiej klinice - mogłaby zostać kilka dni na diagnostykę i ewentualnie sterylkę aborcyjną i potem jechać do Czarnej Andy...
Czarna Ando co Ty na to?

A co z Desą i szczeniakami?? nic dla nich nie ma??:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...