Jump to content
Dogomania

Dwie sunie ON-ki pilnie potrzebują pomocy- domowy hotel lub DT; pomoc finansowa


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 873
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dla Pana Psa Bochnara - na badania, na leki i suplementy, na dobre jedzonko...
Zapraszamy na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236025-Na-Pana-Psa-tańczące-Mikołaje!-NOWA-photo-ramka!-i-inne-świąteczności-)-do-05-12?p=19997606#post19997606[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicolaczek']Hej dziewczęta! Przepraszam za dłuższą nieobecność w temacie. Chciałam spytać jak wyglądają finansowo sprawy Ilanki? U mnie obecnie jest trochę krucho z kasą, ale jak jest dramat to postaram się wysupłać jakis grosz.

ps. hehehe zdegustowana minka rządzi :)))[/QUOTE]

Nicolaczku z finansami bardzo krucho. Nic nie wpływa. Ostatnia wpłata Nicolaczku to ta Twoja z września

A stan konta jest taki

183,45 zł

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na gwiazdkowy bazarek Jaśminkowy :) Gwiazdki z koralików - ręcznie wykonane - przystroją Twoją choinkę, sprawią radość Twoim bliskim... Amiśkowi zapewnią leczenia, a porzuconej rodzinie szczurków godne warunki oczekiwania na adopcję!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236141-Jaśminowy-bazarek-II-dla-Amisia-i-szczurków-GWIAZDKI-Z-KORALIKÓW-do-09-12?p=20009981#post20009981[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ila pozdrawia zimowo!

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7h0GIle_qIY/UO1tNGD6GkI/AAAAAAAACRI/dET5pDduGNw/s640/DSC07039.JPG[/IMG]


Może tego nie widać na zdjeciach, ale Ila staje się powoli starszą panią. Niezwykle uroczą, cały czas sprawną - ale dłuższe spacery i zabawy Ją męczą. Woli popilnować kanapy ;) Miała znów badania serduszka i krwi - wyniki są ok, choć musi brać leki.
Jest piękna, ludzie nadal się za Nią oglądają i snują propozycje matrymonialne (hitem był pan, który proponował Ilce randkę ze swoim... bernardynem).
Telefon czasem dzwoni - ale wyłącznie burackie propozycje etatu łańcuchowego. Choć jak czas temu dzwonił pan zainteresowany... kupnem Ilanki. Adopcją nie był zainteresowany.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='wolf122']Poproście u nas na Skarpecie Owczarkowej, jak jest tak ciężko. Jeśli jeszcze nie ma Was tam,to zapraszamy.Owczarkarze na pewno pomogą,moj głos [COLOR=#a52a2a]za [/COLOR],macie na pewno[/QUOTE]
Dzięki, następnym razem tak zrobimy, teraz już zamówiłam jej dwupak karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asl']Na konto Myszy1 przelałam w dniu dzisiejszym kwotę jaka została na moim koncie. Po tym przelewie bilans wynosi 0 zł :(
Ta przelana kwota to 183,45 zł (co zostało ujęte w pierwszym poście rozliczeniowym)[/QUOTE]
Dzięki. Zamówiłam Ilce dwupak karmy, po zniżce 301 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ilka już po operacji. Wybudza się, zaraz po Nią jedziemy.
Guz wymacany w zeszły czwartek wieczorem. Był wielkości orzecha włoskiego. Rósł bardzo szybko, już we wtorek był wielkości jajka kurzego. Na drugiej listwie też pojawiła się zmieniona tkanka, jeszcze bardzo niewielka.
Przez święta trzeba było czekać na badania krwi (wyniki bardzo ładne) i wolny termin (był i tak wyproszony). Bardzo nam zależało na operacji w narkozie wziewnej i opiece kardiologa. Była operowana tam gdzie w listopadzie Jej kolega Kasztan - więc jestem spokojna co do opieki.

Link to comment
Share on other sites

Ilka czuje się dobrze :)
Guzki były łącznie trzy - ostatni znaleziony już w czasie operacji, po wygoleniu psa. Czekamy na hist-pat.
Rana goi się ogólnie dobrze, choć Ilka już lekko podrażniła część jednej z ran (ma dwa duże cięcia) i ma przedłużony antybiotyk. Ubranka psuje... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...