Jump to content
Dogomania

Pusia Jamniczka w swoim domu , Zuzka tez ma swoj dom :)


kkasiiiar

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula91']Zuza ma podejrzenie parwowirozy :((( Wczoraj była na kroplówce, dzisiaj też... Potrzebna nam surowice, obdzwoniliśmy cały Poznań nikt nie ma :( Czy ktoś ma dostęp do surowicy?[/QUOTE]


Czy miała robiony test?
Bardzo ciężko o surowicę niestety...napiszcie do : (wiem , że załatwiała surowicę )
[B]emilia2280[/B]

Link to comment
Share on other sites

Surowica jedzie - 2 ampułki. Nadałam na pociąg o godz. 14:28 i planowo ma być w Poznaniu o 23:12. Emilka powie co z należnością za surowicę.
Ja poproszę o zwrot kosztów przesyłki konduktorskiej 26 zł. Nr konta podam e-mailem.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią, do której numer podała mi Paula91 - ta pani ma bezpośredni kontakt z DT suczek. Mam już wszystko co potrzebne do zamówienia karmy :)

A Zuzia może nie musi mieć parwo - miała straszne robale i może to po nich. W każdym razie po pierwszej kroplówce zaczęła łazić i sprawia wrażenie że ma jej się na życie :)
Będą też zdjęcia, ale to nie najpilniejsze teraz. Jak będą ruszymy z ogłoszeniami.

Wszyscy mają pozdrowienia :)

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście surowica będzie już niedługo, kamień z serca, ale spokojna będę dopiero jak już wszystko wyjdzie na prostą. Też mam nadzieję, że to nie parwo, ale lepiej mieć surowicę już teraz, niż potem jej szukać jak stan psa się pogorszy, bo wtedy mogłoby być za późno. Jeszcze raz serdeczne dzięki p. Elżbieto!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula91']Na szczęście surowica będzie już niedługo, kamień z serca, ale spokojna będę dopiero jak już wszystko wyjdzie na prostą. Też mam nadzieję, że to nie parwo, ale lepiej mieć surowicę już teraz, niż potem jej szukać jak stan psa się pogorszy, bo wtedy mogłoby być za późno. Jeszcze raz serdeczne dzięki p. Elżbieto![/QUOTE]
Pewnie, że tak.
Mimo wszystko lepiej, żeby to nie było to.
Dawaj znać, co z malizną.


Zamówiłam ponad 20kg Brita (promocja była) i coś na ząbek dla wszystkich grzecznych piesków :)
Połowę finansują Baloniarki, połowę ja.
Brit jest polecany między innymi dla jamników, a psy go lubią, no i jest to niezła karma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula91']Na szczęście surowica będzie już niedługo, kamień z serca, ale spokojna będę dopiero jak już wszystko wyjdzie na prostą. Też mam nadzieję, że to nie parwo, ale lepiej mieć surowicę już teraz, niż potem jej szukać jak stan psa się pogorszy, bo wtedy mogłoby być za późno. Jeszcze raz serdeczne dzięki p. Elżbieto![/QUOTE]
Miejmy nadzieję, że nie będzie potrzebna surowic, ale faktycznie gdyby jednak była potrzebna, to lepiej mieć ją w zasięgu reki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Pewnie, że tak.
Mimo wszystko lepiej, żeby to nie było to.
Dawaj znać, co z malizną.


Zamówiłam ponad 20kg Brita (promocja była) i coś na ząbek dla wszystkich grzecznych piesków :)
Połowę finansują Baloniarki, połowę ja.
Brit jest polecany między innymi dla jamników, a psy go lubią, no i jest to niezła karma.[/QUOTE]

Dokładnie moja trójeczka Britkę wpiernicza jak wygłodzone Etiopczyki. Mało tego widzę zdecydowanie efekty w postaci jeszcze bardziej błyszcząca sierści. Poza tym kupale zgrabniutkie i co ważne nie cuchną (Brita ma jakiś dodatek do karmy zapobiegający). No i wg mnie dodatków uzalezniajacych, nie ma problemu zprzejściem na inną karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Surowica jedzie - 2 ampułki. Nadałam na pociąg o godz. 14:28 i planowo ma być w Poznaniu o 23:12. Emilka powie co z należnością za surowicę.
Ja poproszę o zwrot kosztów przesyłki konduktorskiej 26 zł. Nr konta podam e-mailem.[/QUOTE]

Dziékujé za szybká reakcjé Eluniu. Dziewczyny, gdyby to byla parvoviroza, to juz wczoraj trzeba bylo robic alarm, jak tylko jechala sunia na kroplówké. Oby to byly robaki, ale przy parvovirozie ta cala doba pózniej czésto jest dla psa juz za pózno. kazda godzina sié liczy.

Jesli sunie dostaná surowicé, to nie chcé naleznosci za nie, tylko oddajcie Eli proszé zwrot za przesylké. Jesli zostanie czésc lub calosc tych dwóch ampulek, poproszé o informacjé i zobaczymy co z nimi zrobic dalej.

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko wczoraj pojawiło się podejrzenie o parwo to obdzwoniłam kogo mogłam, dzisiaj rano dostałam nr do p. Eli, więc od razu zadzwoniłam, niestety wcześniej nie miałam kontaktu, ale dobrze, że w ogóle się udało. Wyślę p. Eli za przesyłkę jeszcze dzisiaj te pieniążki.

Dziękuję Pani Emilko za wszystko, jak tylko będę coś wiedziała to od razu piszę do Pani na pw.

Link to comment
Share on other sites

Nie martw sié Paula, mysléze chodzilo raczej o nierozlanie "opkawania lodowego" podczas podrózy, bo wtedy konduktor zamoczylby sobie portki i co jeszcze :p same fiolki sá ok. o ile nie pékly oczywiscie ale to sié chyba nie zdarzylo jeszcze. wyjmij je z tego juz pewnie rozpuszczonego lodu i wstaw do lodówki, tylko uwazaj zeby nie stluc, moze w plastikowym pojemniku? no i wetowi przekaz jak tylko moze najszybciej podac, w nocy juz chyba u Was nie poda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...