Jump to content
Dogomania

ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...


madzia.uje93

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tylko pytanie co jeśli na miejscu się okażę że coś jest nie tak? różnie bywa ..wizytę można załatwić w tydzień ;) a my mielibyśmy dwa ...Aresa można "zarezerwować" w schronisku. chodzi o to że jakby było coś nie tak to by Ares miał wycieczkę tylko ...stres itp. Ale ja zawsze dmucham na zimne. z drugiej strony wizyta PA czasem nie wiele daje - bo potem i tak okazuje się że coś się posypie ... rodzina się nie zgra itp.

Zawsze jest ryzyko. ale może to właśnie ten Aresowy domek na który tak czeka ...

a co do umowy to zazwyczaj bierze się psa na siebie, a potem podpisuje drugą umowę z właścicielami - chyba że osobiście by przyjechali.
a co do opłaty schroniskowej to byś musiała w schronie zapytać - czasem nie trzeba płacić. :)

Link to comment
Share on other sites

Wizyta przy zawożeniu psiaka ma ten feler, że można niepotrzebnie go targać ;). Lepiej kogoś znaleźć w przypadku Rokiego przebiegło to naprawdę szybko, może akurat ktoś stamtąd będzie miał czas. Ja dostarczyłam dane ludzi do schroniska i umowa była wypisana od razu na nich. Roki był wydany bezpłatnie ale lepiej się jeszcze zapytaj jak to w przypadku Aresa będzie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz po rozmowie z chętnym domkiem na Aresa. kolejna bardzo miła rozmowa, pan nie ma nic przeciwko wizycie przedadopcyjnei, więc będe od zaraz szukac kogoś we Wrocławiu kto by ją przeprowadził:D
[B]Romina_74[/B] przedstawiłam panu propozycję transportu do Łagiewnik i odbioru stamtąd psa, pan mowił, że to tylko 30km i nie ma problemu, mam nadzieje, że transport dalej aktualny??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia.uje93'][B]Romina_74[/B] przedstawiłam panu propozycję transportu do Łagiewnik i odbioru stamtąd psa, pan mowił, że to tylko 30km i nie ma problemu, mam nadzieje, że transport dalej aktualny??[/QUOTE]

ofkorz :) w takim razie czekamy pod parą na wynik wizyty PA - trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia.uje93']Jestem juz po rozmowie z chętnym domkiem na Aresa. kolejna bardzo miła rozmowa, pan nie ma nic przeciwko wizycie przedadopcyjnei, więc będe od zaraz szukac kogoś we Wrocławiu kto by ją przeprowadził:D
[/QUOTE]We Wrocławiu na Himalajskiej?
pójdę z terierfanką w poniedziałek wieczorem

Edited by Nikaragua
Link to comment
Share on other sites

Na te ostanie (mam nadzieję) dnie Aresa w schronisku zmieniono mu stałego opiekuna, ale jeżeli dobrze pójdzie to tylko na jeden czwartkowy spacerek, niestety już się w tych zmianach pogubiłam i nie pamiętam kto teraz ma Aresa, niestety tak samo jak było z Shira to Ares też nie przypadł niektórym wolontariuszom do gustu...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...