Jump to content
Dogomania

Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...


bira

Recommended Posts

[quote name='agaga21']szaleństwo :) super, przynajmniej jest wesoło i coś się dzieje.

[URL]http://images41.fotosik.pl/1844/788de01a191c622bmed.jpg[/URL]
ten łepek wygląda jakby fajkę miał w zębach! :D

a twoje dziewczynki widać, że przejęte bardzo :)już widzę tam mojego kamila, na pewno by mu się podobało.[/QUOTE]

Faktycznie ten maly wyglada jakby kopcil ;-)

A impreza ekstra :-) Sama uwielbiam. A w przyszlym roku wez dzieciaki i przyjedz, to Kamil bedzie mial fajna atrakcje :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']a wiesz, że bardzo chętnie bym się wyrwała na parę dni :) :cool3:[/QUOTE]

To dam Ci znac wczesniej i prxyjedziesz z dzieciakami :-) Zreszta zapraszam w kazdej chwili :-)

[quote name='unikatowydiament']wieczorne dzień dobry:)[/QUOTE]

Dobry :-)

Link to comment
Share on other sites

Alicja, super taki Mikolaj... dzieciakom wyobraznia zaczyna pracowac.Zreszta sama lubie takie Mikolajowe klimaty, konie, sanie, snieg... Tutaj Mikolaj jak schodzi ze statku to wsiada na bialego konia. Super :-) W Zdunskiej kompletnie nic nigdy nie organizowali...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zostalam zbesztana przez dziewczyny, bo nazwalam Honorate fladra ;-) Wyszlo kocisko na pol dnia z domu i kiedy robilam obiad zobaczylam, ze wraca po plocie do domu i zagadalam do siebie, wraca fladra jedna, czy jakos tak a moja Ingastala w drzwiach i do mnie... "jak Ty o niej mowisz? Nie wolno tak brzydko o nikim mowic.." Na co Biana... "niegrzeczna jestes, bedziesz miala kare" i poszly...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']Dzisiaj zostalam zbesztana przez dziewczyny, bo nazwalam Honorate fladra ;-) Wyszlo kocisko na pol dnia z domu i kiedy robilam obiad zobaczylam, ze wraca po plocie do domu i zagadalam do siebie, wraca fladra jedna, czy jakos tak a moja Ingastala w drzwiach i do mnie... "jak Ty o niej mowisz? Nie wolno tak brzydko o nikim mowic.." Na co Biana... "niegrzeczna jestes, bedziesz miala kare" i poszly...[/QUOTE]hahaha, ale musiałaś mieć minę:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mi sie tez tak wydaje.. co najmniej raz dziennie. Ostatnoo Biana obudzila sie z drzemk, wola mnie, w koncu przyszlam i jej pierwszy tekst... moja doopa mowi pryki... patrz ... Nie wiedzialam co odpowiedziec.. tyljo WOW przeszlo mi przes usta ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']Mi sie tez tak wydaje.. co najmniej raz dziennie. Ostatnoo Biana obudzila sie z drzemk, wola mnie, w koncu przyszlam i jej pierwszy tekst... moja doopa mowi pryki... patrz ... Nie wiedzialam co odpowiedziec.. tyljo WOW przeszlo mi przes usta ;-)[/QUOTE]

buhahahahahahaha!
chyba też bym nic więcej nie byłą w stanie powiedzieć:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jessu jakie ja byki robie na tym telefonie. chyba za duze lapska mam i mi sie obsuwaja palce.. masakra...


Biana ma ciakwe teksty... czasami sie zastanawiam, jak ona to wszystko co slyszy koduje w swojej malej glowce i pozniej wykorzytuje.. dzieci sa obledne ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']Mi sie tez tak wydaje.. co najmniej raz dziennie. Ostatnoo Biana obudzila sie z drzemk, wola mnie, w koncu przyszlam i jej pierwszy tekst... moja doopa mowi pryki... patrz ... Nie wiedzialam co odpowiedziec.. tyljo WOW przeszlo mi przes usta ;-)[/QUOTE]


hahhaha:evil_lol: :roflt:dla takich tekstow warto pozniej znosic bunt 5cio latkow:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Jaką karę miałaś ;)?[/QUOTE]

Musialam ogladac kucyki pony ;-)

[quote name='chita']hahhaha:evil_lol: :roflt:dla takich tekstow warto pozniej znosic bunt 5cio latkow:evil_lol:[/QUOTE]

Zebys wiedziala ;-) Ostatnio ochrzcila sie zlita rybka, barbie, syrenka z ogonem (wszystko naraz) i teraz nie mozna jej nic powiedziec, zadna malutka, gwiazka, kicia czy inna czarownica, bo z miejsca otrzymujesz sprostowanie: "nie jestem (odpowuednie wstaw) tylko zlota rybka, barbie, syrenka z ogonem ;-) Seban mowi, ze dzisiaj dolozyla sobie jeszcze jeden tytul Minimini z kokarda ;-)

Link to comment
Share on other sites

.....sie witamy,do nowych fot bulw( i nie tylko ) ZAPRASZAMY :multi:;moja cora z zieciem jakos tak 2x w roku sa w Holandii i sobie chwala :diabloti:,teksty corci -bezcenne:crazyeye:-ja to co mowily moje dzieciaki jak byly male, zapisywalam w zeszycie z poskim odpowiednikiem :evil_lol:,jak sie wyprowadzaly na swoje, dalam do rak wlasnych (jak i inne pamiatki z dziecinstwa ):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...