Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jean']Karolinko, właśnie Ciebie miałam na myśli :P

Widziałam foty, Rasta gwiazda spaceru ;)
Ty mnie lepiej zabierz do tego Pruszcza w niedługim czasie ;)[/QUOTE]

Proszę, bez zdrobnień. :eviltong:

Do Pruszcza bardzo chętnie ale może niech się zbierze trochę większa ekipa?
Dojazd jest średnio kłopotliwy, z Gdańska Głównego jednym autobusem, ale niestety strefa się kończy w połowie drogi więc posiadacze miesięcznych muszą kupić bilet tak czy siak. ;)
A tereny piękne, idealne dla psów wodnych! Zgłasza się ktoś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

No to może tak, wstępnie z kalendarzem w ręku 3.06/10.06

Niedziela jest chyba najlepszym wyborem, nie chodzi się na imprezy i chce się wypocząć.
A co jest lepszym wypoczynkiem od spaceru z psem? :lol:

Tylko muszę dopowiedzieć, że trasa spacerowa byłaby dość długa, na sam dojazd w jedną stronę liczymy skm 35min + autobus ok. 10-15 min nie licząc czasu pomiędzy.
Potem mamy spory kawał do przejścia, po drodze zahaczamy o Radunię żeby psy się napiły i ochłodziły.
No myślę, że może to zająć pół dnia lub cały dzień. Poza tym trzeba to dobrze zaplanować, bo autobusy z PRG jeżdżą... Bardzo rzadko więc jak dostanę termin to zaplanuję wycieczkę. ;)'

EDIT.....................................................

Może jeszcze inaczej, przyjmijmy może wstępnie ten 10.06
Ja w ten weekend się wybiorę, sprawdzę trasę, czas i wtedy coś zaplanujemy dokładniej, bo nigdy jakoś specjalnie tam na zegarek nie patrzałam.
Jakby ktoś był chętny się w ta niedzielę wybrać to śmiało, ale będzie to dość dzika podróż. :lol: Badawcza wprost.

Edited by Onomato-Peja
Link to comment
Share on other sites

To 17.06?
Trzeba coś ustalić ale tak żeby większości pasowało, bo pewnie jeszcze będzie chętna jonQuilla z Salsą, Pusiakowa z Puszkiem i Unbeliveable z Broom.
Może Wiktoria z Neską się również zjawi no i oczywiście Żaneta z Luną.
Wesoło by było w tym autobusie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi też bardziej pasuje 17.06, bo w ten długi weekend 6-10 mam się wybrać na rodzinny wyjazd nad jezioro.

Talucha a czemu Choco masz? : > Pani się go wyrzekła? :P
Znowu Lastecki będzie mi zadręczał Lunkę? :P

Karolina a będzie ta dziewczyna (przepraszam ale nie wiem która) co robi te fotki fajne? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']To 17.06?
Trzeba coś ustalić ale tak żeby większości pasowało, bo pewnie jeszcze będzie chętna jonQuilla z Salsą, Pusiakowa z Puszkiem i Unbeliveable z Broom.
Może Wiktoria z Neską się również zjawi no i oczywiście Żaneta z Luną.
Wesoło by było w tym autobusie. :lol:[/QUOTE]

Proszę, nie Wiktoria :eviltong:

Mi 17 wstępnie pasuje, zresztą od 12 do 15 chyba też, bo klasa jedzie do Zakopanego a ja nie.

Tylko pytanie, będzie ktoś jechał parką z jednym psem ? Bo ja niepełnoletnia teoretycznie nie powinnam jeździć z psem, szczepienia i kaganiec ma, jakby co to by ktoś powiedział, że to jego pies :p

mogę się zapytać Rysi od Jake'a (west) czy chciałaby jechać i Agaty od Ray'a (bc) ale najpierw ustalmy termin...

Link to comment
Share on other sites

Wiki - no to wstępnie umawiamy się na 17 a co do przewozu psa... Nie przejmuj się, masz sznaucerkę min, nikt się nie powinien przyczepić.
Ta zasada o pełnoletności jest bezdennie głupia. ;) Ja rozumiem nie puszczać 7mio letniego dziecka z psem samego środkami komunikacji ale w wieku 14-17 lat?

Żaneta - Ta dziewczyna od zdjęć to Martyna, Pusiakowa : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206921-Puszek-i-przyjaciele-[/url])

Natalia - miny jak miny byleby nikt afery nie zrobił. Może najpierw zorganizujmy ten pierwszy spacer w węższym gronie tj 5-6 osób, bo tamte autobusy bywają tłoczne.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na nowo powstałą stronę spotkań dla Trójmiejskich psiaków. Wspólnie na forum ustalamy terminy i miejsca spotkań. W grupie na razie przodują labradory, ale wszystkie nieagresywne psiaki są mile widziane :)
[url]http://dogosfora.doprzodu.com/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean']Myślę, że będzie miał za dobrze :P
Rozpuścisz go :)

A co na to Twoi rodzice? Zgodzili się? :>[/QUOTE]

Nie rozpuszczę, damy radę :D Z Lastim daję to i z Choco sobie poradzimy :diabloti:
Mama pół na pół a tata nic nie wie. No ale taty i tak wtedy nie będzie w domu ;)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na Spacer - [B]niedziela tj. 3 czerwca godz. 13.00 [/B](wcześniej nie dam rady ;) ) [B]spotykamy się pod stadionem Gosiru[/B] (Arki, jak kto woli).

Pogodę zamówiłam, mam nadzieję, że pakiet VIP dostaniemy i padać nie będzie!
Ja już się nie mogę doczekać....
Myślę, że na pewno zostaną jeszcze schroniskowe psiaki, więc jeśli ktoś będzie miał wolne ręce, to super by było, gdyby udało się je zabrać (zostaje na pewno Beatrix, Knyx i Nero).

Na spacerze odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Flexy i Tysona - Złotych Bulli, które trafiły do gdyńskiego schroniska! Przynajmniej tak możemy im pomóc!

Tutaj info - Flexa z chłoniakiem
[url]https://www.facebook.com/events/372817699443485/[/url]

Tyson trzymany na balkonie, w makabrycznym stanie odebrany właścicielom
[url]https://www.facebook.com/events/361718067225905/[/url]


Każda, nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie!
Jeśli jest ktoś, kto chciałby pomóc, a na spacerze go nie będzie - proszę o info na PW!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Wszem i wobec oznajmiam (przepraszam, ze na ostatnia chwile), iz w najblizszy dzien wolny od pracy, czyli [B]15.08 [/B]zapraszamy na spacer w promieniach jeszcze letniego slonca!

Spotkanie [B]godz. 12.00 [/B](nie myslcie, ze ja ta wczesnoporanna godzine wybralam ;)).
Zbiórka[B] pod stadionem GOSIRu,[/B] ogromnie zapraszam wszystkich do wspólnego maszerowania!

Kto ma wolne lapki to jak zawsze zachecam do wziecia czworonoga ze schroniska!

Pozdrawiam,
Nat

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...