Jump to content
Dogomania

staruszka Kryśka za TM, po szcżęsliwej jesieni nadszedł koniec...


KWL

Recommended Posts

[quote name='tinula']napisałam:-) zagłosowałam na kota-zjawiskowy jest i trochę z tęsknoty za posiadaniem ..moja Tina by mi nie pozwoliła:diabloti:[/QUOTE]
otrzymalam -wysle jak najszybciej.
Moje psiaki Kama i Skate ,,kazaly" na psa Malinke glosowac ;) ja sie nie wylamuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też uważam, że nie ma sensu, jak to tylko zgrubiały dodatkowy palec, ja myślałam, że to guz rośne na palcu i sięga do kości (akurat Vito kwl'a miał wycinanego guzka).

Zapraszam wszystkich na :
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228948-Babski-bazar-wszystkiego-po-troch%C4%99-100-pozycji-na-Leo-i-Krych%C4%99-do-22-07"]Babski bazar - wszystkiego po trochę >100 pozycji na Leo i Krychę do 22.07.[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tinula']no zobaczymy co to będzie.a Vito miał guzek NA palcu tak?był usypiany do zabiegu?
idę na bazar:-)[/QUOTE]
Vito miał guzka na stopie tylnej łapy, tak mu nagle coś wyrosło, takie różowe mięsko. W narkozie, kawałek wycięty, kilka szwów.

nie ma ta reklamy, nadrobię :)

Link to comment
Share on other sites

w moim przypadku to chyba jest tak, że jak pies twardziel( tinka) albo się wyrywa (aleks) to skupiam się na trzymaniu itp a krysik delikatna patrzy na mnie swoim kochanym wzrokiem co ten lekarz od niej chce.... i od razu mam miękkie kolana;-)

Link to comment
Share on other sites

haha no faktycznie wychodzi, że tu wszyscy strachliwi;-) w sumie pod koniec tego tyg. miałam się umawiać z wetem, brrr



Krysik ok, upały zelżały więc lepiej funkcjonuje na dworze. Śmieszna jest z nielubieniem spryskiwania wodą, jak widzi, że po wąż sięgam wieje do budy Alka albo chowa się za chatę, z kolei Alek chce pożreć strumień wody warcząc charcząc itp, na co przylatuje Tina i drze paszczę, myśląc, że to jakaś walka;-)
poza tym WSZYSTKIE chcą pomagać w ogrodzie-ufff..:evil_lol:

jak Wy sobie radzicie przy wyjazdach letnich, zawsze możecie zabrać psiaki?

Link to comment
Share on other sites

łooo no właśnie ja Was podziwiam przy tej ilości.Ale właśnie jak u mnie liczba wzrosła "tylko"do trzech to już się zrobił problem, psiolubnych , którym można zostawić to raczej nie mam, a sąsiedzi mają brata Alutka i dwaj bracia się nie cierpią osły:diabloti:więc odpada

a na Wielkanoc do rodziny już nie pojechałam, bo mieli fochy, że z dwoma to za dużo. Z kolei byłam z Krysią parę dni temu u znajomych, ich sąsiedzi zapraszali nas na kawę ale jak zobaczyli psa, to od razu padł tekst, że tylko bez niego!w sumie jak się nie ma takiej psiolubnej "siatki" przyjaciół to trudno brać więcej stworów pod opiekę.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwa psy, więc pewnie łatwiej.Jeździmy na Mazury, wynajmujemy domek z ogrodzonym terenem, żeby nam się towarzystwo nie rozbiegało w bliżej nieokreślonych kierunkach (po negocjacjach wychodzi ok. 110 zł/dobę).Dzięki temu wszyscy mamy wakacje.
Natomiast nie jestem pewna, jak zareagowałby właściciel domku, gdyby w rozmowie telefonicznej usłyszał, że przyjeżdżają 4 psy:)
Teraz jest coraz więcej miejsc przyjaznych zwierzętom, tylko jeśli chce się mieć ten komfort, że domek jest na samodzielnej, ogrodzonej posesji, to od razu z portfela znika więcej banknotów;)

Link to comment
Share on other sites

2 psy nie jeżdżą, nie to, że ich nie chcemy ale jeden przyssał się do swojego ogródka, poza tym starszy pan i nie chce wozić (zazwyczaj jak wyjeżdżam to dalej) a drugi pies strasznie się zżył z pierwszym, więc automatycznie również zostaje.
3 zawsze może jechać ale też nie ma problemu z opieką ze strony rodziny, więc z tym akurat mam spokój.

[I]Apsa tak na marginesie - nie w temacie,wysyłam Ci pv.[/I]

Link to comment
Share on other sites

no właśnie albo rodzinka albo kasa..;-)chcę z córą w nast. tyg. pod namiot wyskoczyć ale zostawię ekipę w domu - tam łatwiej mi kogoś do opieki zorganizować.dla Krysi byłoby niekomfortowo gdyby był upał, Tinka z kolei zdemolowałaby pole namiotowe do cna;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...