Jump to content
Dogomania

staruszka Kryśka za TM, po szcżęsliwej jesieni nadszedł koniec...


KWL

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

apsa, no tak, ja to w takiej kategorii luxfigura nawet Alucha bym nie wystawiła, on najchudszy ale pod futerm nie widać!

magdyska "nowej szarej Velmy" znaczy to co mi się wydaje, że znaczy...??

morisowa, a która to księżniczka z Waszego stada taka nieksiężniczkowa-demolkowa?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tinula']morisowa, a która to księżniczka z Waszego stada taka nieksiężniczkowa-demolkowa?:diabloti:[/QUOTE]
Ona obecnie już nie niszczy. Tylko wyraziła zdanie na temat obroży ;) A poza tym to niby że co, księżniczce nie wolno? :mad: JEJ [COLOR=#a9a9a9](prawie) [/COLOR]wszystko wolno ;)
Tu w kolorowej obróżce:
[IMG]http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/Psutu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj zdjęcie zobaczyłam, słodkie ciasteczko z suni:-)
ale dziewczyny, bo ja nie w temacie nie jestem, pies na zdjęciu morisowej i apsy to ten sam pies??
bo mam wrażenie , że uczestniczę w konkursie znajdż 10 szczegółów różniących dwa obrazki;-)

Link to comment
Share on other sites

dzięki za wyjaśnienie:-)bo morisowa jakoś napisała, że swojego psa w tej kategorii by nie wystawiła i traciłam wzrok myśląc:ależ ta sunia apsy podobna do suni morisowej;-)
śliczne z niej ciasteczko biszkoptowe;-)

magdyska, Krysik po tygodniu pokazała stróżujące oblicze warkota obrońcy i nie wiem co jeszcze, nawet nikt do mnie podejść nie mógł.znaczy Velma czuje, że jest u siebie;-)

apsa especially for you:
[IMG]http://i50.tinypic.com/nv2uc9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/1268wmq.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

rozumiem, że przymierza się do pożarcia kota?;-)
ten mały siostry jest w rodzinie tydzień, kupują mu cielęcinę itp i ogólny szał;-)ja od małego miałam tinkę i alucha ale to insze rasy i nie miałam takich problemów;-)

boję się z wprowadzaniem go do mnie itp bo tinucha stara wredota a alek to już w ogóle...

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze pamiętam to kot (a raczej kotka) konsumowała jego uszy a potem ogon ;)


A powiedz mi czy mają go (bo to samiec?) ze sprawdzonej hodowli? Pytam bo jak tak to hodowczyni powinna chętnie powiedzieć co i jak i jak się je prowadzi.

Ja to zawsze powtarzam- każdego psa można rozpieścić ale niektóre wykorzystują to bardziej niż inne.

Powiem szczerze, że na samym początku to byłam przerażona. Umiał wszystko to, czego nie powinien robić. Gryzł poduszki, na przywitanie skakał, latał tam gdzie chciał- długo by pisać. Ogólnie chaos. Naprawdę wrzuciliśmy w niego duuuużo pracy. Codzienne utrwalanie no i tym samym wśród znajomych i rodziny ma miano najbardziej wychowanego i posłusznego psa z całej czwórki ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak się wcinam w ten wątek ale chciałam zaprosić do pomocy w przeprowadzeniu konkursu na budę dla psa na wsi. Nie wiem może jestem naiwna ale mam taką cichą nadzieję, że dzięki takiej akcji kilka psów spędzi mrozy w budzie a nie metalowej beczce. Zerknijcie chociaż...może macie jakieś sugestie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231402-Fundacja-JAK-PIES-Z-KOTEM-Konkurs-na-bud%C4%99-dla-psa-og%C5%82oszony-na-wsi[/url]

Link to comment
Share on other sites

Choroba Tinula....zapomniałam odpisać na Twoje Pv- Ty mnie ścigaj za to bo ja odczytam, zajmę się czymś innym i zapominam odpisać...normalne, starcze zachowanie ;)

[I]Morisowa- coś Ty nam dała do Ginger! Chyba nas nie lubisz :evil_lol: (przerośnięty jamnik łapiący za dłonie)- a ja narzekałam na Refrena hehe.[/I]

Link to comment
Share on other sites

magdyska w takim razie Cię "ścigam";-)

Krysik choć głuchawy to jednak Wasze mądrości dosłyszał ze szkolenia i stosuje;-):razz:

apsa- chyba "zaraziłaś" mnie snami psimi;-)
śniło mi się , że pojechałam do Was do Warszawy odwiedzać Wasze schronisko...w jakimś wieżowcu:-oklimat industrialny, jakieś betony, stal, rury, jak na filmie science fiction plus straszne psie historie:eek2:obudziłam się z walącym sercem i trzęsiączką:shocked!:


morisowa, jakoś dogadałyście się z ogonkiem?to tak w temacie Waszych adopcji, była tam oferta fajnych tekstów, wierszyka czy coś..?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...