Jump to content
Dogomania

BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]


Kajusza

Recommended Posts

co !!!!!!!!!!! ja tu załamana siedze, myśle i kombinuje a tu nam z nieba ktoś spada! poprostu nie dowiary, poprostu niewiarygodne! jestem w szoku! to teraz tylko muszę załatwic sterylkę w schronie i transport dla Gandzulki. Normalnie ryczeć mi sie chce ze szczęścia... już nie będzie marzła, będzie bezpieczna :-) Tajemniczy ktosiu - dziekuję Ci najmocnej jak mogę!

[quote name='furciaczek']Spiesze doniesc ze jest osoba ktora zdeklarowala sie dolozyc 200zl miesiecznie dla Gandzi przez okres kilku miesiecy :loveu: , pieniazki przyjda bezposrednio do mnie.
Tak wiec do zebrania pozostaje 200zl :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania a ja wyłam dziś pół dnia przez tą cholerną plandekę
ale właśnie przed chwilą gadałam z qmplem ze Szczecina i jesli ktoś z gorzowa będzie któregoś pięknego weekendu wybierał się na szczecin to można tam odebrać 50 metrów kwadratowych plandeki kolejowej (takiej co węgiel np na wagonach przykrywają)

jeśli do osłaniania boksów od wiatru i śniegu się przyda ... można zabierać

a tą z bazy u siebie jak dać nie chcą to ukradnę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czikusiowa']cóż...wydaje mi się że codzienne zakładanie i ściąganie kubraczka byłoby raczej uciążliwe...a poza tym jeżeli już teraz kubraczek to co będzie przy -20 stopniach .... :shake:

a jak reszta astów jeśli chodzi o wygląd?[/QUOTE]
Kasia ja myśle, że jak już sie marznie to bez różnicy czy prz 2st czy -20st :-( i wtedy zimno i wtedy :-( ....... Gandzia najgorzej wygląda, reszta ok, może nie super wypasione ale nie chude są ... ona taka szkieletorka :-(

[quote name='fioneczka']:placz::placz::placz:

ona takie chucherko jak Fionusia
[*] była
i tak samo patyczkowa i fruwająca
i na smyczce chodzić nie umie

... patrzę na nią i aż w gardle ściska[/QUOTE]

[quote name='fioneczka']Ania a ja wyłam dziś pół dnia przez tą cholerną plandekę
ale właśnie przed chwilą gadałam z qmplem ze Szczecina i jesli ktoś z gorzowa będzie któregoś pięknego weekendu wybierał się na szczecin to można tam odebrać 50 metrów kwadratowych plandeki kolejowej (takiej co węgiel np na wagonach przykrywają)

jeśli do osłaniania boksów od wiatru i śniegu się przyda ... można zabierać

a tą z bazy u siebie jak dać nie chcą to ukradnę ;)[/QUOTE]
ja dzis się zdołowałam w schronie, co ostatnio mi sie nie zdaża, chyba juz sie odcinam emocjonalnie momentami, ale własnie moment jak pieś już cię zna, kojarzy to jest najgorsze, jak odchodzisz a on zostaje :-(

Super z tym kumplem, ja planuje jechać do Szczecina w następny weekend na szkolenie z Wegetą, to mogę tą plandekę wziąść, a jak mi sie nie uda to poprosze kumpla czy by nie mógł jej zabrać ... on w Szczecinie często bywa ... sprawy sercowe go tam gnają ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Wpłynęły pieniążki od aidy, gryf80, sundeyrose i jednorazowa deklaracja 30 zł (bez nicku). Dziękujemy w imieniu Gandzi:):):)[/QUOTE]
Czikusiowa - to nie twoja wpłata jest ;-) to 30zł

[quote name='buuterfly']Jak fioneczka zniknie z forum to będziemy wiedzieli-trzeba jej paczkę do więzienia wysłać :D Ale masakra! Jeden post a takiego mam banana na twarzy!!! To ile nam brakuje?[/QUOTE]
tak jak pisze Fioneczka - 60zł, a juz teraz 50zł :-)
[quote name='fioneczka']60 zł stałych ... trzeba by tytuł zmienić

qrcze tak się zastanawiam co na bazarek mogę wystawić żeby na transport było

TZa mam na zbyciu ale kulawy :evil_lol:
muszę o czym innym pomyśleć ;)[/QUOTE]
zaraz zmienie tytuł .... a co do TZ - wiesz, są różne upodobania - zaraz Ci go sprzątną z przed nosa :-)
[quote name='chita']Kajusza a nie mowilam:eviltong:

dopiszcie mnie na 10stalej;)[/QUOTE]
a no mówiłaś :-) ... i już lece Cię dopisać - dziękuję :-)

Link to comment
Share on other sites

O matko, cudowna wiadomość!
Wspaniale!! :) Z nieba nam spadła tajemnicza osoba...

Reszta nie wygląda najgorzej, Koksowi tłuszczyku starczy na całą zimę :evil_lol: .... (taki żarcik)
teraz można się w schronie skupić na tamtych bidach. Słomy będą miały na zimę pod dostatkiem.
Jeszcze się poprzybija te "klapki" na budy i super ;)

a i z bullowatych doszła suka - mieszanka bullteriera. Wygląda na bardzo zadbaną, ale się bała, nie podeszła do krat, szczekała nieśmiale.

Swoją drogą, jeszcze jest kilka innych bid, nie bullowatych, które też potrzebują pomocy :(
np. mamy mix dobermankę... nie jest jakoś mega chuda, taka normalna, ale co będzie zimą..?
Nie no, damy radę, żadnemu się krzywda nie stanie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']Czikusiowa - to nie twoja wpłata jest ;-) to 30zł [/QUOTE]

tak się zastanawiam,że chyba moja , miało być pod koniec m-ca ale udało się wcześniej :eviltong:
bo do głowy mi nie przyszło się jakoś podpisać na przelewie ^^

no to widzę same dobre wieści
jeszcze trochę i uda Nam się wspólnymi siłami wyciągnąć niunię do hoteliku

btw... w zeszłym roku dziewczyny robiłyście aniołki
może warto pomyśleć nad czymś na ten rok ... ?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buuterfly']Aniu...To ja się postaram wyciułać co miesiąc 20zł. Jeju aż się poryczałam!!! :) Jupi!!!!!![/QUOTE]
juz zmieniam :-)

[quote name='aida']Widzę, że dzień cudów:multi:[/QUOTE]
dokładnie ... niewiarygodne to wszystko :-)

[quote name='Milka__']O matko, cudowna wiadomość!
Wspaniale!! :) Z nieba nam spadła tajemnicza osoba...

Reszta nie wygląda najgorzej, Koksowi tłuszczyku starczy na całą zimę :evil_lol: .... (taki żarcik)
teraz można się w schronie skupić na tamtych bidach. Słomy będą miały na zimę pod dostatkiem.
Jeszcze się poprzybija te "klapki" na budy i super ;)

a i z bullowatych doszła suka - mieszanka bullteriera. Wygląda na bardzo zadbaną, ale się bała, nie podeszła do krat, szczekała nieśmiale.

Swoją drogą, jeszcze jest kilka innych bid, nie bullowatych, które też potrzebują pomocy :(
np. mamy mix dobermankę... nie jest jakoś mega chuda, taka normalna, ale co będzie zimą..?
Nie no, damy radę, żadnemu się krzywda nie stanie![/QUOTE]
Natalia - koks teraz wygląda dobrze ale na jak długo :-( ........ bosz bulka - moja ukochana rasa .. nawet bardziej niż asty ;-) Mam nadzieje, że się znajdzie właściciel :-( Masz jej jakieś fotki?

W sprawie mksa dobka to może trzeba napisac do Nadziej Dobermana.
[quote name='buuterfly']No i mnie Ania zmień na 20zł a nie 10zł. To już tylko 30zł brakuje ;)[/QUOTE]
juz zmianiam :-)

Czikusiowa - powoli aniołki sie robią :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buuterfly']A wiecie, że też myślałam o tych aniołkach? Tylko problem z nimi to wysyłka. A kto robi?[/QUOTE]

[quote name='buuterfly']Ja wpłacę po niedzieli tylko wyślijcie mi numer do przelewu.[/QUOTE]

Sundeyrose robi powoli te aniołki ale wasnie chyba bardziej będziemy na miejscu sprzedawać, ew. z osobistym odbiorem. Nr konta Koelka ci wysle na pw :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...