Jump to content
Dogomania

BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]


Kajusza

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maxiowa']Jestem i ja u naszej rozrabiaki ;D[/QUOTE]

[quote name='li1']Gandzia taka sama piekna jak Dona.
Dlaczego sunia nie jedzie do Gabi?
Deklaruje tylko 10 zl miesiecznie.[/QUOTE]
witamy u Gandzi :-)

Li1 - jeszcze nie wiadomo gdzie Gandzia pojedzie... narazie szukamy miejsca dla niej. I dziękuję za deklarację :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ale cudo :loveu: :loveu:
strasznie chuda:-([/QUOTE]

[quote name='Kana'][URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6757[/URL]

Wątek na niebieskim.[/QUOTE]

dzięki Dziewczyny za odwiedziny :-) chudzina straszna, z astów ona najgorzej wygląda :-(

Dziękuję Kana za założenie wątku :-)


Wysłałam kilka pw w sprawie hotelików dla Gandzi... narazie czekam na odpowiedzi. Jak znacie jakieś fajne miejsca, gdzie z psem poćwiczą dajcie znać, to tam też napiszę :-)

Link to comment
Share on other sites

Jaka cudowna, zakręcona wariatka - ale chudzina straszliwa :( Ta jej chudość to może być w sumie wszystko - od robali zaczynając, poprzez bycie w wiecznym ruchu i problem z opanowaniem emocji... Rzeczywiście przydałby się ktoś, kto dziewczynę wyprowadzi na prostą - Furciaczkową ja polecam z całego serca, oby tylko miejsce się znalazło, a będzie miała u Gosi jak w raju, a potem pozostaje szukać najlepszego domku na świecie, oczywiście odpowiednio aktywnego.

[SIZE=1]Niestety finansowo nie mogę pomóc :oops: Ale może jak dziewczyna już będzie w hotelu to porobię trochę ogłoszeń?
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Jaka cudowna, zakręcona wariatka - ale chudzina straszliwa :( Ta jej chudość to może być w sumie wszystko - od robali zaczynając, poprzez bycie w wiecznym ruchu i problem z opanowaniem emocji... Rzeczywiście przydałby się ktoś, kto dziewczynę wyprowadzi na prostą - Furciaczkową ja polecam z całego serca, oby tylko miejsce się znalazło, a będzie miała u Gosi jak w raju, a potem pozostaje szukać najlepszego domku na świecie, oczywiście odpowiednio aktywnego.

[SIZE=1]Niestety finansowo nie mogę pomóc :oops: Ale może jak dziewczyna już będzie w hotelu to porobię trochę ogłoszeń?
[/SIZE][/QUOTE]

Cześć Evel :-) masz racje z tą jej chudością - wszystkiego po trochu złożyć do kupy i powstaje chudzina Gandzia :-( .... do Furciaczka napisałam, zobaczymy co odpisze :-) ....i dziekuję za chęć pomocy Gandzi, w każdej postaci sie przyda :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']A pisaliście do którejś fundacji od bullowatych?

[SIZE=1]Myślałam o dłuższym bazarku tarotowym i podziale zysków na Strike'a i tą dziewczynkę; kiedyś już taki robiłam i miał duże wzięcie.[/SIZE][/QUOTE]

ja znam tylko fundację Ast, i napisałam do Doddy w sprawie Gandzi, jeszcze mi nie odpisała....

Super byłby taki bazarek :-) Narazie z moich zapytań nt hoteliku odpisała tylko Gabi - że nie ma miejsca :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']rozmawiałam dzisiaj z Furciaczkiem - ma wolne miejsce i weźmie Gandzie, koszt miesięczny to 400zł.... czyli brakuje jeszcze 300zł :-([/QUOTE]

uu 400 ... szukamy w takim razie deklaracji
później zalożę dziewczynie wątek na forum fundacji AST ... może ktoś wspomoże sunię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']poproszę o nr konta-40 zł jutro jednorazowej poleci ode mnie[/QUOTE]

[quote name='zaba14']piękna sunia!! ale chudziutka strasznie :([/QUOTE]

cześć Żaba, cześć Gryf :-)

w sumie nie ustaliłam dokładnie, kto będzie skarbnikiem, chciałabym, żeby była nim Koelka (jak u Donki), zapytam ją czy się zgadza, i dam znać jak najszybciej :-) i dziekuję za wpłatę :-)

edit: Koelka będzie skarbnikiem :-) także jak się zaloguje to wyśle nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka__']To i ja zadeklaruję 10 zł miesięcznie. Niewiele to, ale zawsze coś.[/QUOTE]

Hej Milka_ .... dyszka do dyszki i zbierze się 400zł. Dzięki!

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=286682248026119#!/event.php?eid=286682248026119[/URL] a to wydarzenie Gandzi na fejsie :-)

Link to comment
Share on other sites

Słomę ma mój tata....Może bym od niego trochę wyżebrała. Tylko, że to 50km za Gorzowem i nie będę miała jak przywieźć. Mogła bym jedynie pochodzić po lumpeksach i chociaż raz w tygodniu jakiś kocyk kupić. Ale jak mówicie, że to przemoknie to nie wiem :( Zapytałam mojego bo to niestety on teraz tylko kasę do domu przynosi o deklarację. Czekam co odpisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buuterfly']W stronę Barlinka. Dopiszcie nas do deklaracji. Niestety tylko dyszkę możemy na razie dać :([/QUOTE]

dzięki Ela :-) każda dyszka jest ważna :-) ........ akurat w stronę Barlinka nie jeżdże i nie znam nikogo kto w tych rejonach kursuje :-( jakby to było na trasie do Międzyrzecza albo Kostrzyna to tak, ale Barlinek odpada :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...