Jump to content
Dogomania

Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudus__'][I]Oddał?
Z kontaktu z Jamorem wynika,że nie wie o czym tu jest pisane,bo podczytuje wątek.
Prosi o przypomnienie który to pies,bo nie kojarzy.
[/I][/QUOTE]
Klaudia, abstrahując od tego, to nie liczę na to żeby było nas stać na Jamora, widzisz sama, mamy nie całe 300 zł, a poinformowane zostały niemal wszystkie osoby, które były aktywne na dogo w ostatnim czasie. Napisz czy rozważasz inne rozwiązanie, szkolenie u kogo innego? Bo bez tego to Mysłowice są realnym widmem. Nie mówiąc o tym, że Ikar najprawdopodobniej też będzie potrzebował takiego samego szkolenia.

Link to comment
Share on other sites

ja powiem tyle po rozmowie z kilkoma osobami mam jednak zamiar udzielać sie tutaj. pieniądze za bazar moge przelać w KAŻDEJ chwili, tzn. do godziny 13:00 ale mogę. Jeżeli aksy brak to jutro pieniążki mogę na konto wpłacić. A moja propozycja jest taka- zacznijcie zbierać pieniążki z deklaracji stałych, przydadzą sie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Zgadza się-oddał,ale Jamor to nie jest instytucja charytatywna..On z tego żyje..Trudno się dziwić-prowadzi działalność gospodarczą-stawia i stawiał sprawę jasno..
Elżbieta[/QUOTE]

No i właśnie o to chodzi. Dlatego poprosiłam, żeby ktoś, komu się to przed oczami przewinęło spróbował tego poszukać, bo jeśli np. przez długi okres czasu kasa nie była wpłacana, a nie było żadnego kontaktu z osobą odpowiedzialną, to to jednak zmienia trochę postać rzeczy. Wtedy to nie jest tak, że ktoś zalegał z zapłatą, ale robił wszystko co w jego mocy, żeby te pieniążki uzbierać, widać było chęć współpracy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wklejam:


Tak, niestety bez uprzedzenia sunia zostala nam odwieziona. Staraliśmy się znaleźć Fibi dom, pomóc jej. Nasze zadlużenie wynikło w momencie, gdy powstały problemy z wlaścicielką domku, w którym jest lecznica. Fibi nie może u nas przebywać, ani żaden uratowany pies, bo w laśnie z racji ratowania bezdomniakow, włascicielka lokalu wypowiedziała nam umowę.
Sprawa bytności lecznicy w danym miejscu wisi na włosku. Utzrymujemy w innych DT pozostałe psy, do tego mamy Filipa z przewlekłym świezbem w szpitaliku, wymaga ciąglego leczenia.
Pisalam wiadomości, że uregulujemy zaleglość po powrocie szefowej od ojca (jest umierajacy, wiekowy to człowiek i schorowany).
Dzięki pewnej osobie, która zgodziła się zabrać na tymczaso na Fibi, nie zostaliśmy z "ręką w nocniku".

Jest nam bardzo przykro, że nie dostaliśmy telefonu rano, że Fibi zostanie odwieziona do nas.

Prosiliśmy o pomoc. jesteśmy lecznica, a nie grupą doświadczonych wolontariuszy. Szukalismy sponsorow, ale z datków tylko na ogloszenia nam starczyło. Co m--c szefowa z wlasnych pieniędzy płacila jamorowi. Od maja powstał dług. Inne psy tez są utrzymywane przez nia. Lecznica wcale kokosow nie zbija.

DT dla Fibi niepewny. Na razie jest na tymczasie przez tydzień.
A do spłacenia został dlug w hotelu.
------------------
Wklejam nie aby kłócić się z kimkolwiek tylko dlatego,żeby dowieśc,że dobrze pamiętałam.I nie potępiałam-ma człowiek działalność gospodarczą i z tego żyje.Rozumiem.Tyle ode mnie
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalka9860']ja właśnie wróciłam z rozmowy z tatem, zapytałam się czy byłby w stanie dawać kilka zł miesiecznie Aramisowi, powiedział ze tak, ale do wieczora musi się zastanowić ile, ale na kokosy też nie liczcie...[/QUOTE]

Kochana jesteś :) ja też wszędzie szukam pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalka9860']ja właśnie wróciłam z rozmowy z tatem, zapytałam się czy byłby w stanie dawać kilka zł miesiecznie Aramisowi, powiedział ze tak, ale do wieczora musi się zastanowić ile, ale na kokosy też nie liczcie...[/QUOTE]
brawo Natalko, każda złotówka się liczy:)

Link to comment
Share on other sites

tak, cena z kosmosu, wiec prosze mnie nie brac pod uwagę jako DT . Jest przecież mnóstwo innych hotelików które policzą 300 zł a moze i 200. Od siebie moge dorzucić dla waszego psa worek karmy Canuna, na zdrowie.
co do oddania suni Fibi , to proszę , tu wątek, prosze przeczytac w całości a nie opiniować wyrywanego z całości postu . Sunie oddałem osobie ktora go u mnie umieściła, nie do schorniska , ale do vetu ktorego ta Pani była właścicielką.
Obrabianie komuś dupska to taka specjalnośc dupomanii. Pozdrawiam - jamor
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/137823-Straszny-d%C5%82ug-w-hotelu-Fibi-zwr%C3%B3cona-z-powodu-zadlu%C5%BCenia-Potrzebna-pomoc%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137823-Straszny-d%C5%82ug-w-hotelu-Fibi-zwr%C3%B3cona-z-powodu-zadlu%C5%BCenia-Potrzebna-pomoc![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']tak, cena z kosmosu, wiec prosze mnie nie brac pod uwagę jako DT . Jest przecież mnóstwo innych hotelików które policzą 300 zł a moze i 200. Od siebie moge dorzucić dla waszego psa worek karmy Canuna, na zdrowie.
co do oddania suni Fibi , to proszę , tu wątek, prosze przeczytac w całości a nie opiniować wyrywanego z całości postu . Sunie oddałem osobie ktora go u mnie umieściła, nie do schorniska , ale do vetu ktorego ta Pani była właścicielką.
Obrabianie komuś dupska to taka specjalnośc dupomanii. Pozdrawiam - jamor
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/137823-Straszny-d%C5%82ug-w-hotelu-Fibi-zwr%C3%B3cona-z-powodu-zadlu%C5%BCenia-Potrzebna-pomoc%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137823-Straszny-dług-w-hotelu-Fibi-zwrócona-z-powodu-zadlużenia-Potrzebna-pomoc![/URL][/QUOTE]

Dziękujemy za odpowiedź - zawsze lepiej znać problem z pierwszej ręki :)

Link to comment
Share on other sites

- ze swojej strony powiem; zamiast plotkować drogie Ciotki na tematy z kosmosu - czyli wybierać w tym czego się nie ma, moze więcej szacunku dla osób, które malo mówią ( może nie mają czasu paplać), a dużo robią ....a szkoda, bo ja uważam, że Jamor był realnym kołem ratunkowym dla Aramisa.....
- i jeżeli mogę radzić; wątek Aramisa nie służy do dyskusji i plotkowania, miał służyć do ratowania psa, który rokuje spore nadzieje.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada44']- ze swojej strony powiem; zamiast plotkować drogie Ciotki na tematy z kosmosu - czyli wybierać w tym czego się nie ma, moze więcej szacunku dla osób, które malo mówią ( może nie mają czasu paplać), a dużo robią ....a szkoda, bo ja uważam, że Jamor był realnym kołem ratunkowym dla Aramisa.....
- i jeżeli mogę radzić; wątek Aramisa nie służy do dyskusji i plotkowania, miał służyć do ratowania psa, który rokuje spore nadzieje.....[/QUOTE]
kolejna która chce tylko od psa ludzi odepchać a nie przywołać.
Jamor- fajnie poznaż twoje zdanie, dobrze że teraz a nie wtedy kiedy Aramis byłby u ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalka9860']kolejna która chce tylko od psa ludzi odepchać a nie przywołać.
Jamor- fajnie poznaż twoje zdanie, dobrze że teraz a nie wtedy kiedy Aramis byłby u ciebie.[/QUOTE]

- gratuluję, natalko,gratuluję...i inteligencji , i szybkiej oceny psychologicznej i wielkiego wkladu w pomoc Aramisowi.....

Link to comment
Share on other sites

Asiuniab, masz wyczerpany limit odbierania wiadomości, nie przyjęło mi odpowiedzi! Moja koleżanka ma psy w sprawdzonych, dobrych hotelach - ale koło Krakowa. Koszt - ok. 300 zł. miesięcznie. Mogę sie dowiedzieć coś bliżej, chociaż wiem, że kasy nie ma biedak na ten hotel...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Limba']Asiuniab, masz wyczerpany limit odbierania wiadomości, nie przyjęło mi odpowiedzi! Moja koleżanka ma psy w sprawdzonych, dobrych hotelach - ale koło Krakowa. Koszt - ok. 300 zł. miesięcznie. Mogę sie dowiedzieć coś bliżej, chociaż wiem, że kasy nie ma biedak na ten hotel...[/QUOTE]
to dobrze bo stamtąd Paula pochodzi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...