Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

Rotti, Bea - eee....pojęcia nie mam... :oops: Jak się dowiem to dam znać!

Arka - :lol: Oto e-mail do Burmistrza Wielunia: [email protected]

Szanti - :thumbs: !!!!! A co do psiaków - dziś było ich 44, ale ilość zwiększa się właściwie z dnia na dzień. "Wielkościowo" też jest różnie - są i maluchy niewiele większe od pinczerka jak i wielkie psiska przypominające kaukaza :roll: No i cały wachlarz pomiędzy...

A poza tym ja nie umiem szacować - o czym już się Bea przekonała :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hello Kochani, mam problem z kompem, więc loguję sie gościnnie u kolegi, który kłuję mnie linijką, żebym się streściła :evilbat:

więc krótko: juz za Wami tęsknię. Poprostu nie mam słów , żeby opisać jak cudowne było to spotkanie, ile wzruszeń, ciepłych słów, gestów, uścisków, łez.

Przyznam się, że miałam chwilę załamania w schronisku, głównie przed kojcem foksterierka, który przyciskał się z całej siły do klatki, żeby go pogłaskać, choćby dotknąć :cry: Tomek zrobił mu foteczkę.

Może i dla niego znajdzie się ktos czuły i kochający, jak dla Sabci.

Małgosia, Monika, Bea, Tomek jesteście poprostu cudowni. Powninniśmy mieszkać bliżej siebie.

Ewa i Marek-fantastyczni, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Mam nadzieję , że uroda Ewy, energia z niej bijąca i taka "twardość" charakteru pomoże jej w negocjacjach z bezdusznymi urzędnikami i doda sił do walki, która czeka ją każdego dnia.

Wszystkich ściskam i całuję :P

J.

p.s.

Małgoś, tam niedaleko Foksia jest taka owczarka niemiecka, chyba suczka, baaardzo spokojna i smutna. Proszę dowiedz się czegoś o niej.

Link to comment
Share on other sites

Kochani Poznaniacy: czy mielibyście transport dla takiej zamrażary? Jeśli byłoby to do zrobienia...to dajcie znać PILNIE (staniemy do tej licytacji, bo to dar=marzenie- Rottinko zorientuj się proszę- kasę biorę na siebie :D )

Blink: Napiszę dzisiaj do Pana Burmistrza serdeczny list (z tą marchewką :wink:)

Link to comment
Share on other sites

łomatko...jak długi ma być ten wąż??????

Około 100 metrów... :-?

czy mielibyście transport dla takiej zamrażary?

Marek Ewy zaproponował, że byłby w stanie pokombinować i załatwić transport czegoś większego właśnie z terenów Poznania :D

tufi - cóż mogę więcej napisać niż standardowe: świetny pomysł! :wink: :angel:

Jagódka - :loveu: !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hmmm Jesli sie znajdzie troche wiecej sprzetu, to jakos bede musiala naklonic Seweryna, zeby wymusil pozyczenie ducato z firmy :)

Rotti: sprawa jest prosta...nie staję w necie do przetargu o tą zamrażarkę (ona stoi w Poznaniu), bo jak piszesz, nie mamy na taką dużą szafę transportu :roll: A może Tufi coś jednak pokombinuje? Sprawa aktualna 8)

Zemat: dzięki za posta, umowę do weryfikacji prześle MałGosia :D

Blink: a co !!! :wink: a Kora jest :angel:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialem wczoraj z Markiem Ewy, powiedzial ze moglby zalatwic przewóz zamrazarki z Poznania. Firma w ktorej pracuje utrzymuje kontakty z firmami w Poznaniu i i od czasu do czasu jezdzi jakis transport.

OK- załatwiajcie chłopaki :D Muszę mieć pewność odbioru na 150% (wtedy staniemy do przetargu). Przetarg trwa do 11go, cena (na dzisiaj to 102 zł/osiągalna :P )

Link to comment
Share on other sites

... teraz przydałoby się dodatkowo:

...

- mogą też być jakieś materiały biurowe - np. trochę papieru - ale to akurat nie jest najistotniejsze

Co to znaczy "troche papieru"? 5 ryz, koperty, dlugopisy ... napisz prosze cos wiecej, zobacze co sie da zalatwic.

Link to comment
Share on other sites

Co to znaczy "troche papieru"? 5 ryz, koperty, dlugopisy ... napisz prosze cos wiecej, zobacze co sie da zalatwic.

Wiesz - wszystko co w biurze mogłoby się przydać, oczywiście w niezbyt dużych ilościach. I dokładnie to co napisałaś: papier, koperty, moze jakiś lepszy zeszyt, segregator, folijki, takie biurowe pierdułki... To są głupotki, ale łącznie też jakąś kwotę dają :-?

Ewa o to nie prosiła, ale myślę, że przydałoby się to... Choć nie wiem czy nie lepiej za te pieniążki kupić np. obróżkę przeciwpchelną czy jakąś miskę - więc bez specjalnego stawania na głowie, oki? ;-)

OK- załatwiajcie chłopaki

No tak....facet napisał - od razu jest reakcja... :evil: A ja sobie mogę stukać w klawiaturkę i nikt tego nie zauważa... (moja poprzednia odpowiedź) Teraz sie tłumacz! ;-)

Link to comment
Share on other sites

A macie Wy tam komputer? Bo by sie byc moze cos znalazlo - nie jakis super sprzet, ale taka maszyna do pisania i prowadzenia kartotek psow. Drukarke moge dac prawie od reki - laserowa panasonica, drukuje z lekkim bledem - czarny pasek przez strone.

Srodki czystosci - domestos czy cos bardziej specjalistycznego, typu lizol czy cos takiego?

Na uczelni raczej nie bede wiader zbierac, bo ludzie z czyms takim raczej nie przyjda.

Pieniadze z aukcji i inne zebrane - kupic cos za to, czy Wam dostarczyc?

Aukcje na allegro - mam kilkanascie rzeczy, ktore moge wystawic - obrazki i kosmetyki avon'u (jestem konsultantka i mam troche nieuzywanych). Czy sa juz jakies typowo "schroniskowe"?

Link to comment
Share on other sites

tufi - Ewa marzy o komputerze! Niestety nawet prywatnie nie ma :( A komp z drukarką (nawet jakościowo słabą) to po prostu cudo!

Teraz Bea przywiozła elektryczną maszynę do pisania, którą pewna firma nam ofiarowała (dzięki Koruni) :D - i to już jest super...

Środki czystości - sądzę, że każdy się przyda, taki super silny na 100 % też!

Pieniążki - jak sama zadecydujesz. Ale "żywa" gotówka jest bardzo potrzebna - codzień pojawiają się różne niespodziewane wydatki, na rzeczy potrzebne od zaraz... Ciągle zwieksza się liczba ogonów - i prawie każdy potrzebuje, przynajmniej na początku, leczenia, co jest oczywiście kosztowne :-?

Allegro - na razie czekamy na rzeczy od Kory, wtedy Blink je wystawi. Musze dograć jeszcze parę rzeczy i sądze, że wtedy wszystkie aukcje będą już odpowiednio oznakowane i połączone (odgórnie, przez Allegro) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie transportu to w ten week end mam dwa egzaminy więc odpada najwczesniej 21,02 bo w następny mam szkołe chyba,że mój małzonek sie wybierze razem z Beą np??? zreszta pewnie bedzie chciał pojechac i tak bo ostatnia moją samodzielną podróz do Wielunia przypłacił prawie zawałem ( nie wierzy w moje mozliwości cholerka :sweetCyb: ) pogadam dzis co i jak i dam znac kiedy bysmy jechali :D

Link to comment
Share on other sites

Tufi: do Twojej drukarki mogę dołożyć monitor :P i może jeszcze coś wydębię 8). Razem tak ,,wespół w zespół"...jest szansa złożenia sprzętu :wink:

A do Allegro: dorzucam od siebie pełen/nowiutki kurs języka angielskiego Berlitz English 1.2.3 ( na kasetach) :D

Rottinko: zabierz tego węża (krótki bo krótki, ale zanim co, i taki też się przyda :wink:), czekam na wieści od Tuffi w sprawie tej lodóweczki od mamy (udało się?) i czekam na info o ew transporcie Poznań-Wieluń dla tej zamrażary :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie tu troszkę, a tutaj tyle zmian. Cieszę sie, że cała akcja tak się powiodła, jednak czytając to wszystko smutno mi się zrobiło, że nie było tam mnie. :cry:

Ale wracając dio tematu...

Odezwały się do mnie dwie panie Magdy jedna zadeklarował miesięczne wpłaty na konto Przytuliska, a druga przesłała dary.

PS. Do jagódki

Jak po spotkanku z osobą z Wrocławia, której przekazałem namiary do Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...