Jump to content
Dogomania

Skatowana i podpalona szuczka Pestka - Reportaż Telewizji Polskiej. Pestka ma dom.


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasza']Biafro - na FB padło też pytanie o SWIFT potrzebny do przelewu z zagranicy.....
Podasz?[/QUOTE]

dla osób z zagranicy można podwawac paypala: [email][email protected][/email]

SWIFT musi podać Biafra
i tak samo adres do wysyłki boz fundacyjnego to czasami logistycznie Biafrze trudno odebrać rzeczy

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciocia Gosia

Płakalam jak to czytałam i jak oglądałam zdjęcia. Przed chwilą czytalam wątek Gacusia szkielecika [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesi%C4%99czny-katowany-szkielecik-Gacu%C5%9B%21PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzie%C5%82o"][SIZE=4][COLOR=darkred]GACUŚ SZKIELECIK - ZOBACZ LUDZKIE DZIEŁO !!![/COLOR][/SIZE][/URL]
i pytałam jak można a tu kolejny cios. W moim przekonaniu- jesli Bóg by istniał nie pozwolił by na takie bestialstwo.

Podnoszę watek. Bedę zaglądać.

Serce pęka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Pytanie z FB
Agata Sadkowska-Fidala a jaka karma? poproszę info na priv gdzie ewentualnie można przesłać jakieś rzeczy[/QUOTE]

Na razie ma biegunkę więc nie wiem jaka będzie docelowa karma :shake:
Jeśli problem żołądkowo-jelitowe ustąpią to priorytetem bedzie karma typu RC Skin, wspomagająca regenerację skóry

Jeżeli problemy jelitowe to jakaś przelekła sprawa - sunia jest bardzo chuda i wyniszczona - to wtedy bedzie potrzebowała karmę typu intestinal

Na razie za mało o Pestce wiemy . Każdy kolejny dzień będzie przynosił odpowiedzi na nasze pytania. I mam nadzieję, że Pesteczka każdego dnia będzie czuła się coraz lepiej

Adres korespondencyjny na który można wysłać dary dla Pestki to :
Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą"
32-444 Głogoczów 847

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, że jak ja byłam dość poważnie poparzona to dostawałam baaaardzo dużo białego sera (aż mi on nosem wychodził) do jedzenia przez kilka tygodni, generalnie większość produktów wysokobiałkowych i dużo, dużo wody. Do tego, to co lekarze mogą, czyli przeciwbólowe itp,
dawano mi Encorton 2 lub 3 razy po 5 mg, maści na poparzenia i taki preparat firmy Heel ze srebrem - zastrzyki. I oczywiście Frexiparine.
I dużo, dużo odpoczywałam..
Powodzenia Kochane maleństwo, jesteśmy z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

Trzymaj się sunieczko kochana, tak mi wstyd, przepraszam za tych ....
Fajnie,że jest allegro , kupiłam cegiełki i natychmiast mogłam opłacić. Jest też nowa edycja allegro dla Tessy, zachęcam... Tyle ofiar tych bestii w ludzkich ciałach... A o ilu nie wiemy:(( Łez brakuje, wściekłość ogarnia, głowa pęka od myślenia...
Nie pojmuję , nie ogarniam rozumem - co to za kanalie.......
Wyjedź gnoju na Biegun i stań do walki z niedźwiedziem polarnym i walcz z nim uczciwie, gołymi rękami i wtedy pokażesz światu jaki z ciebie bohater!!!

Link to comment
Share on other sites

Edytowałam wydarzenie na FB.
Dodałam wszystkie dane, te do wysyłki, konto ze SWIFT i IBAN, link do Allegro które zrobiła Selenga.

Pojawiła się osoba, która chciałaby dać dom Pestce po jej wyleczeniu...wiem, wiem, to za wcześnie, ale piszę o tym dla porządku.

Jak Pesteczka po nocy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...