Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

własnie widzę i jestem załamana :( szukam transportu póki co - na pewno jakiś duży do mnie do kojca i na pewno jakiś mały do mnie do domu, jakby poszedł do domu Cedar albo Goran to jeszcze jednego bym zabrała, ale kurna jak wybrać które :( z małych to myślałam tą czarną albo tego mixa sznupka - obydwa mają coś ze skórą - ze schroniska ich nikt nie weźmie na bank :( Marta a tam nie ma szans żeby tym z problemami skórnymi wet podał BiocanM - to szczepionka na grzyba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Zdałoby by sie do ogłoszeń wielkość pisać, bo ta niby wielka, a to pewnie średniaczka :( [url]http://img99.imageshack.us/img99/3286/dsc09939z.jpg[/url][/QUOTE]

a właśnie martaipieski mówi, że duża jest - postaram się w tekstach ogłoszeniowych pisać wielkość, chyba, że ktoś spłodzi coś fajnego bo dla takiej ilości to ja nie wiem jak pisać :mdleje: u wszystkich to samo tylko imię, nr, wielkość zmieniać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Patrząc na człowieka za nią nie wygląda na dużą. Im mniejsze, tym szanse większe :roll:[/QUOTE]

pytałam też weszki i wg niej też duża - może nie jakaś mega wyrośnięta ale jak i Birman, Goran, Nazir - też takie knypki są

[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4845/dsc09926vh.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a właśnie martaipieski mówi, że duża jest - postaram się w tekstach ogłoszeniowych pisać wielkość, chyba, że ktoś spłodzi coś fajnego bo dla takiej ilości to ja nie wiem jak pisać :mdleje: u wszystkich to samo tylko imię, nr, wielkość zmieniać...[/QUOTE]

obiecałam - sie postaram! "lotne" pewnie nie będą, bo ja nie umiem takich, ale "coś" stworze :)

z bazarku będziemy mieć 6 pakietów ogłoszeń - to sie tez przyda napewno;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']własnie widzę i jestem załamana :( szukam transportu póki co - na pewno jakiś duży do mnie do kojca i na pewno jakiś mały do mnie do domu, jakby poszedł do domu Cedar albo Goran to jeszcze jednego bym zabrała, ale kurna jak wybrać które :( z małych to myślałam tą czarną albo tego mixa sznupka - obydwa mają coś ze skórą - ze schroniska ich nikt nie weźmie na bank :( Marta a tam nie ma szans żeby tym z problemami skórnymi wet podał BiocanM - to szczepionka na grzyba[/QUOTE]

[B]malawaszko[/B] tak jak wczoraj rozmawiałyśmy gdyby znalazł się transport i miejsce ta ja tą olbrzymkę-knypkę ;) bym wzięła pod swoją opiekę w sensie finansowo-ogłoszeniowym itd. No no wziąć jej nie mam gdzie :( W dodatku ona ma taki pychol Buniowaty :(

[quote name='malawaszka']pytałam też weszki i wg niej też duża - może nie jakaś mega wyrośnięta ale jak i Birman, Goran, Nazir - też takie knypki są

[URL="http://img8.imageshack.us/img8/4845/dsc09926vh.jpg"]http://img8.imageshack.us/img8/4845/dsc09926vh.jpg [/URL][/QUOTE]

Średnia to ona nie jest. Ładnie ją okresliłaś - knypek ;) Wygląda na olbrzymke na dolnej granicy wzrostu powiedzmy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka'][B]malawaszko[/B] tak jak wczoraj rozmawiałyśmy gdyby znalazł się transport i miejsce ta ja tą olbrzymkę-knypkę ;) bym wzięła pod swoją opiekę w sensie finansowo-ogłoszeniowym itd. No no wziąć jej nie mam gdzie :( W dodatku ona ma taki pychol Buniowaty :(
[/QUOTE]

to byłoby super - w takim razie potrzebny nam jakiś transport który może wziąć kilka psów - chyba najlepszą opcją byłby Szczepon bo nie wiem kto jeszcze dysponuje autem gdzie można rozdzielić psy...

Link to comment
Share on other sites

ok, z góry uprzedzam, że ja lotnych tekstów pisac nie umiem :shake:

dodatkowo, nie umiem "zmyślać", gdy tak naprawde informacji jest tak niewiele ...

starałam się opierać na tych co są, i na zdjęciach, na spojrzeniu, na wyrazie

jeśli pasi to fajnie, jeśli nie - do poprawki ;)


Miejsce do spania, pełna miska, ... tego potrzebuje każdy pies, ale każdy pies potrzebuje także poczucia bezpieczeństwa, zainteresowania, dotyku ciepłej dłoni, potrzebuje swojego człowieka ... schronisko nie może im tego dać


[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=red]DRAGO[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Typ: sznaucer olbrzym mix[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=3]Łagodny Sznaucerowaty olbrzym o niezwykłym, ciepłym spojrzeniu. To pies w pełni ukształtowany – 4 lata to wiek, w którym takie psy w pełni dojrzewają psychicznie i fizycznie. Drago jest łagodny, uległy wobec ludzi, spragniony ich towarzystwa; [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=3]napewno miał kiedyś swojego człowieka, napewno kiedyś, ktoś o niego dbał ... Drago zna podstawowe komendy, ufa ludziom. [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][SIZE=3]Toleruje inne psy – w ekstremalnych warunkach, w jakich przebywa – w schronisku, nie zachowuje sie wobec nich agresywnie. [/SIZE][/FONT]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=3][FONT=Verdana]Drago jest zdrowy, wykastrowany.[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=3][FONT=Verdana][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]


[FONT=Tahoma][FONT=Verdana][COLOR=red]FARSA [/COLOR][/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Typ: sznaucer olbrzym[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[/FONT][FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma][FONT=Verdana]to młodziutka, zwariowana i nieco jeszcze nieokrzesana suczka – trudno się dziwić, to jeszcze przecież niemal dziecko! Rozpiera ją energia, jest niezwykle towarzyska i przyjazna wobec ludzi, bardzo dobrze zgadza się z innymi psami. [/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma][FONT=Verdana]To wspaniała, kochana suczka, która bardzo potrzebuje swojego człowieka. Do tej pory nikt nie zadbał ani o jej wychowanie ani o jej wygląd, potrzebuje człowieka, który zadba o jej wygląd i rozwój, a ona odwdzięczy mu się napewno! Farsa stwarza szanse dla tych, którzy chcą przeżyć niesamowitą metamorfoze , wydobyć ukryte piękno, ukształtowac doskonałego psa. Farsa jest zdrowa, wysterylizowana, przebywa w schronisku.[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][COLOR=red]SORA [/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Typ: sznaucer olbrzym mix[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][COLOR=black]Sora - po japońsku znaczy NIEBO... niebo, którego błękit dla wielu jest ideałem piękna, łagodności, ukojenia... taka własnie jest Sora - piękna, łagodna, pełna miłości. Mieszaniec sznaucera olbrzyma - 2-3 lata, niezwykła przylepa, sympatyczna i sunia.
To wspaniały pies rodzinny, towarzysz spacerów, zabaw, szaleństw a także błogiego lenistwa w długie jesienne wieczory.
Zgadza się z innymi psami i kotami.
Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, z którego nie zostanie wyrzucona już nigdy!
Wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana.[/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][COLOR=red]TITO[/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Typ: sznaucer miniaturowy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Tito to niezwykle sympatyczny, około 2 letni psiak, jak przystało na swoją rasę, jest bardzo wesoły i pełen energii. Wobec ludzi łagodny, będzie wspaniałym towarzyszem każdego dnia, wesołym kompanem spacerów i zabaw. [/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Tito jest wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany
[/FONT][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]jambi[/B] mogę się czepnąć? teksty są fajne, tylko u Drago nie wiem czy ludzie nie zrozumieją źle tego że napisałaś, że pies 4 letni jest w pełni ukształtowany - piszę o tym bo miałam kilka dni temu dyskusję tel z gościem, który mi wmawiał, że 4 letni to za stary i niczego się nie nauczy i nie dostosuje się do nowych ludzi i warunków - wiesz jakie są czasem zryte berety... chociaż z drugiej strony - czy zależy nam żeby takich ludzi przekonywać treścią ogłoszenia - oni i tak wiedzą lepiej... zapętliłam się - to znowu od prac polowych :D

[quote name='zerduszko']Czy wiadomo jak duży jest Farik?[/QUOTE]

mnie się wydaje że taki pomiędzy mini a średniakiem

Link to comment
Share on other sites

Misiu, wszelką krytyke przyjmuję, ja to rozumiałam tak - w pełni ukształtowany, znaczy już nie szczyl - bez buntów młodzieńczych no i nie urośnie ;) , ale możesz mieć racje, to co dla mnie jest jasne dla kogoś może miec inne znaczenie :) dziś to nie bardzo bo mi tu kurde tak muli internet że cierpliwość ćwicze, ale jutro postaram się coś z siebie więcej wykrzesać ...
nie jestem zadowolona z tych tekstów...
no i kurde od jakiegoś czasu weny nie mam kompletnie... zabrakło mojego Mentora...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...