Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

posłałam na pw do Kasumi ten wątek

Marta już Ci mówię jakby było korzystnie - kurcze cały czas kombinuję jak zrobić żeby jak najwięcej psiaków zabrać :roll:
Do mnie mogą przyjechać dwa - myślałam o Tango bo z chorą skórą nikt go ze schronu nie weźmie i myślałam o Farsie bo zakołtuniona i taka brudna jest mało atrakcyjna dla adoptujących i chudo wygląda zwłaszcza na tym foto: [URL]http://img202.imageshack.us/img202/908/dsc08547yw.jpg[/URL] chyba że mi się wydaje że taka chuda?

Cedar ma iść do DS więc chciałam wziąć do Ulki na PDT kogoś małego - myślę bardzo o Zosi albo o Axie
No i weszka chce wziąć Alfę

więc transport najlepiej jakby się udało znaleźć na dwa duże i dwa małe :mdleje:

aaa i jeszcze dokąd - dokąd się da :D jeśli zgodziłby się do mnie (Brudzowice k/Siewierza) to ja bym rozwiozła dalej (tylko jeszcze nie wiemy dokąd miałaby pojechać Alfa), jeśli to za daleko to ja bym się postarała załatwić pomoc kogoś, kto ma większy samochód i wyjechać naprzeciw bo moją łupiną to nie mam nawet co myśleć... - więc jeśli za daleko to niech powie dokąd by mógł - kierunek taki ogólny - okolice Częstochowy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok napisz mi jutro smska z przypomnieniem, bo nie ukrywam mam troche na głowie a ze mnie roztrzepaniec i moge zapomnieć jutro zapytac:(:oops:
Kurcze 2 duże 2 małe, boje sie czy on sobie poradziżeby mu przypadkiem jakis nie zwiał, jak np. zrobi postój bo to dość daleko i na siusiu trzeba z nimi wyjść:/ hmmm dobrze żeby ktos z nim pojechał no nic będę myslała

najbardziej to mnie zastanawia jak my taka ilośc ze schroniska wyciagniemy :???:

Link to comment
Share on other sites

może być problem z zabraniem ze schroniska? ja mogę podać swoje dane tu nie ma problemu - z mojej strony, tylko czy schronisko zrozumie... ech cholerka zawsze pod górkę...

ja kombinuję zeby za jednym transportem bo to koszty mniejsze niż dwa razy jechać a tu się okazuje, że d-pa z tego może być.. szlag by to no... no ale najwyżej będziemy kombinować na dwa razy... no że tez musi to być tak daleko :(

Link to comment
Share on other sites

Dodałam przy każdym psie (oprócz Mentora i Beriego, ale umysł odmówił mi już posłuszeństwa) tekst ogłoszeniowy i link do facebooka;

Pixelowi, Mai i Alfie trochę poprawiłam zdjęcia więc dobrze by było jakby te poprawione poszły do ogłoszeń - [B]jambi[/B] - da radę jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']Monika, ja mogę wziąć jakąś małą bidę na DT. Nawet pojadę osobiście, 2 godz. daleko nie jest. Tylko coś łagodnego, bo mam dzieciarnię ;) No i nie wiem czy sukę czy psa, moja i tak będzie w szoku, ale będzie musiała to strawić ;)[/QUOTE]


kasjas - Pixel, Maja, Axa, Zosia - myślę, że te psiaczki nie powinny być dla dzieci niepewne - w jakim wieku są dzieciaki?

Link to comment
Share on other sites

5 i 7, małe nie są. A ten Bastek, na FB widziałam, może moja suka lepiej się z psem dogada?? No nie znam jej z tej strony, raczej jest tchórzliwa, ale nie wiem jak na swoim terenie się zachowa.
Edyt.Myślałam o Mai, ale martwię się, czy jej pies i dzieci nie zszokują, skoro piszecie, że jest wystraszona.
Edyt2:) Widziałam Axe, wygląda strasznie, chyba ona najbardziej w tej chwili potrzebuje pomocy. Mogę po nią pojechać w piątek,sobotę, jeśli tylko uda się wszystko załatwić. Pisz co dalej.

Link to comment
Share on other sites

no Axa źle znosi schronisko - a ona wypielęgnowana będzie śliczna - poczekajmy aż Marta tu zajrzy - poradzi co robić dalej bo jest tam najbliżej :calus: Bastuś też fajny, on powinien szybko znaleźć dom, siedzę własnie nad ogłoszeniami psiaków, jeszcze ich na www nie wrzuciłam bo sam fb zajmuje tak dużo czasu :(

ja się własnie dowiedziałam, że w Krakowie do schroniska trafiła sznupka stara jak świat - ślepa, głucha, umarła jej pani :( dramat i chyba po nią pojadę...

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam juz teksty dla Mentora i Beriego też, wszystkie mają tablicę, muszę trochę popracować teraz :roll:

a [B]kasjas[/B] musisz Ty zdecydować jakiego psa Twoja sunia przyjmie lepiej - ona jedynaczka rozpieszczona więc różnie to może być, ale jak się wystawiacie więc z psami jest obyta nie?

Link to comment
Share on other sites

No jest obyta, w parku też się spotyka i zwykle to ona się boi:) Nie wiem tylko jak to w domu będzie na jej terenie, ale myślę, ze da radę.
Wezmę bidulę Axę, ale jak zobaczę Bastka, to nie wiem czy dam radę wyjść bez niego;) Może być tak, ze wrócę z dwoma (tylko ciii, żeby mój mąż nie słyszał;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']No jest obyta, w parku też się spotyka i zwykle to ona się boi:) Nie wiem tylko jak to w domu będzie na jej terenie, ale myślę, ze da radę.
Wezmę bidulę Axę, ale jak zobaczę Bastka, to nie wiem czy dam radę wyjść bez niego;) Może być tak, ze wrócę z dwoma (tylko ciii, żeby mój mąż nie słyszał;) )[/QUOTE]


hihihih :calus: skądś to znam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Chodzi mi o cierpienie psa i wybór między schronem a uśpieniem (myślisz,że osoba oddająca ją do schronu wiedziała,że taka dobra Waszka ją weźmie).[/QUOTE]

osoba oddająca psa do schronu go nie usmi, nie pobrudzi sobie raczek... ale do schronu odda bo w schronach to pełen luksus jest

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, dajcie mi znać jak to załatwić z tym schronem, bo już jutro mogłabym pojechać. Mam teraz kilka dni wolnego i dobrze by było posiedzieć razem z psami.
Czy Axa i Bastek sa w tym samym schronie? Co muszę mieć ze sobą, czy mam płacić jakąś kasę? Czy ktoś ze mną pójdzie po pieska/pieski??
Podaję namiary na siebie: [email][email protected][/email], 506081314

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...