Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jambi']Misiu, wszelką krytyke przyjmuję, ja to rozumiałam tak - w pełni ukształtowany, znaczy już nie szczyl - bez buntów młodzieńczych no i nie urośnie ;) , ale możesz mieć racje, to co dla mnie jest jasne dla kogoś może miec inne znaczenie :) dziś to nie bardzo bo mi tu kurde tak muli internet że cierpliwość ćwicze, ale jutro postaram się coś z siebie więcej wykrzesać ...
nie jestem zadowolona z tych tekstów...
no i kurde od jakiegoś czasu weny nie mam kompletnie... [B]zabrakło mojego Mentora[/B]...[/QUOTE]


Pożyczyć Ci mojego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Pożyczyć Ci mojego?[/QUOTE]

oj Liluś, jakbym chciała to tu nawet jeden jest, na tym wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215326-Sznaucery-z-Piły-i-Jędrzejewa-latami-czekają-na-szansę-pomóż!-Ogłoszenia-DT!?p=17716165&viewfull=1#post17716165[/URL]


....

ale to nie o to chodzi... każdego dnia gdy wracam do domu i słysze szczekanie w dwóch tonacjach, czekam na ta trzecią... tak chciałabym przytul;ić ten wielki kudłaty łeb, spojrzeć w te kochane oczy... każdego dnia przez ułamek sekundy powracam w przeszłość... i każdego dnia czuje ścisk w gardle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']Misiu, wszelką krytyke przyjmuję, ja to rozumiałam tak - w pełni ukształtowany, znaczy już nie szczyl - bez buntów młodzieńczych no i nie urośnie ;) , ale możesz mieć racje, to co dla mnie jest jasne dla kogoś może miec inne znaczenie :)[/QUOTE]

noo i ja to też tak rozumiem, ale wcielając się w "duszę" statystycznego Polaka z jamimi przychodzi mi rozmawiać w sprawie adopcji psów myslę, ze taki sobie pomyśli tak jak napisałam
nooooo iiiiiii MISIU????? :hmmmm: :errrr:


[quote name='Saththa']Liluś :hmmmm: ?[/QUOTE]

imię WATACHY :lol:

[quote name='zerduszko']No mocno, mocno :( Tylko zdaje się, że dwa razy większy.[/QUOTE]

może być i dwa razy chociaz nie wiem no - może taki jak Gabryś, ale to sobie mogę gdybać jak go na oczy nie widziałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']oj Liluś, jakbym chciała to tu nawet jeden jest, na tym wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215326-Sznaucery-z-Piły-i-Jędrzejewa-latami-czekają-na-szansę-pomóż!-Ogłoszenia-DT!?p=17716165&viewfull=1#post17716165[/URL]


....

ale to nie o to chodzi... każdego dnia gdy wracam do domu i słysze szczekanie w dwóch tonacjach, czekam na ta trzecią... tak chciałabym przytul;ić ten wielki kudłaty łeb, spojrzeć w te kochane oczy... każdego dnia przez ułamek sekundy powracam w przeszłość... i każdego dnia czuje ścisk w gardle[/QUOTE]



Ja wiem :(, chciałam Cię tylko rozweselić troszkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Ale łądnie :loveu::)[/QUOTE]


Dziękuję...już drugi raz to dzisiaj słyszę...
I Pan w kiosku mi powiedział, że jestem miła mimo, że wlazłam tam z siatami prawie na głowie i grzebałam i grzebałam w plecaku bo nie mogłam nic znaleźć



A wracając do tematu: może w wolnej chwili ktoś by mnie poinstruował jak się robi ogłoszenia to kiedyś bym... czasem...jakieś zrobiła mając czas (tekstów niestety nie umiem pisać, nie utalentowana jestem pod tym względem)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']
A wracając do tematu: może w wolnej chwili ktoś by mnie poinstruował jak się robi ogłoszenia to kiedyś bym... czasem...jakieś zrobiła mając czas (tekstów niestety nie umiem pisać, nie utalentowana jestem pod tym względem)[/QUOTE]

linki do stron ogłoszeniowych masz np tu przy Zosi na początku wątku - na niektórych stronach się rejestrujesz, na innych nie - zalezy czy wymagają, ale to wszystko jest proste bo robi się wg tego co dana strona sobie zyczy - no i klikasz dodaj ogłoszenie i też każda strona pokazuje co masz wpisywać - tytuł, miejsce, treść i dodać zdjęcia - nie wiem jak to mozna jeszcze napisac bo kazda strona ma swoje kolejności ale ogólnie wszystko polega na tym samym - wypełnia się rubryczki, dodaje zdjęcia z dysku i zatwierdza - niektóre strony chcą zby potwierdzać e-mail i wtedy się klika w link który przychodzi mailem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']linki do stron ogłoszeniowych masz np tu przy Zosi na początku wątku - na niektórych stronach się rejestrujesz, na innych nie - zalezy czy wymagają, ale to wszystko jest proste bo robi się wg tego co dana strona sobie zyczy - no i klikasz dodaj ogłoszenie i też każda strona pokazuje co masz wpisywać - tytuł, miejsce, treść i dodać zdjęcia - nie wiem jak to mozna jeszcze napisac bo kazda strona ma swoje kolejności ale ogólnie wszystko polega na tym samym - wypełnia się rubryczki, dodaje zdjęcia z dysku i zatwierdza - niektóre strony chcą zby potwierdzać e-mail i wtedy się klika w link który przychodzi mailem.[/QUOTE]



No nic, w wolnej chwili popróbuje, a w razie co będę pytać.

Link to comment
Share on other sites

o mamuni a mnie juz sie wszytko miesza musze się nauczyć który szupkowaty jakie ma imię:/ ja jeszcze nie skoczyłam dodawać psów na wątek żeby nie skłamac zostało chyba jakieś 30-40 ale mam fajny kontakt z Pania pracujacą w Gładyszewie, jest chetna nam jakos pomóc, i zawsze mozna ja dodatkowo o jakiegoś bidaka podpytac:)

Malawaszko tzn musze z kuzynem pogadac ale za 100% pokryciem kosztów myślę ze i na śląs pojedzie jeździł juz do niemiec łodzi Warszawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']o mamuni a mnie juz sie wszytko miesza musze się nauczyć który szupkowaty jakie ma imię:/ ja jeszcze nie skoczyłam dodawać psów na wątek żeby nie skłamac zostało chyba jakieś [B][COLOR=red]30-40[/COLOR][/B] ale mam fajny kontakt z Pania pracujacą w Gładyszewie, jest chetna nam jakos pomóc, i zawsze mozna ja dodatkowo o jakiegoś bidaka podpytac:)[/QUOTE]


ile?!?!?!



[quote name='Saththa']Liluś :hmmmm: ?[/QUOTE]

z imienia jej poleciałam :)

Moja mama ma tak samo na imie ;)

[quote name='malawaszka']noo i ja to też tak rozumiem, ale wcielając się w "duszę" statystycznego Polaka z jamimi przychodzi mi rozmawiać w sprawie adopcji psów myslę, ze taki sobie pomyśli tak jak napisałam
nooooo iiiiiii MISIU????? :hmmmm: :errrr: [/QUOTE]

a czy Ty sie musisz ze statystycznymi zadawać? ;)

no sory za tego Misia... miało być "Wasiu" potem miało być "malawasiu" no i w końcu takie mi wyjszło ...

Link to comment
Share on other sites

[B]Malawaszko[/B] pisałam dzisiaj maile i rozmawiałam z Pania spod poznania zainteresowana adopcja sory i spanielki z Piły, (ta Pani co mi jejj maile wysłałaś) postaram sie spr sorę na koty ale nie obiecuję że się uda.

[B]Jambi no zostało mi do wrzucenia na wątek ok 30-40 piesków jeszcze bo sporo zdjęć narobiłyśmy ale ogólnie w jednym i w drugim schronisku jest po ok 400psów więc to co mamy to i tak niewiele:( plus jeszcze punkty adopcyjne= kolejne psy:shake:
ale spokojnie te 40 psów które mam dodac to nie sznaucery:(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...