Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#000000]Dziewczyny od wczoraj szukamy Malika który wymknął się przez uchyloną bramę, a nigdy tego nie robił szukalismy go wczoraj cały dzień,jestem załamana nie wiem gdzie go mam już szukac,jutro zrobimy ogłoszenia chociaż wątpię żeby doszedł do miasta, a u nas same lasy i pada cały dzień.wszyscy których się pytamy to mówią że psy stare tak mają że odchodzą z domu żeby odejsc w spokoju,nie chce mi się wierzyc przecież u nas miał dobrze.Pomóżcie co mam jeszcze zrobic -na wszelki wypadek na noc zostawiamy otwartą furtkę[/COLOR]:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

o rany :( a w jakiej on był kondycji? dla mnie to są bzdury o tym odchodzeniu psów żeby umrzeć... jak stary pies się gubi - odchodzi i gdzieś tam umiera to zwykle się zgubił, psy też cierpią na demencję starczą i błądzą :(

Koniecznie wieszajcie plakaty - dużo plakatów :(

Link to comment
Share on other sites

ja twierdzę że nie było z nim zle, miał apetyt ,mniej spacerował wolał byc przy mnie jak ja byłam w domu to leżał przy mnie,razem jedliśmy jabłka ,czuł zawsze jak tylko wzięłam jabłko do ust,z tego wnioskuję że węch miał dobry,wzrok na pewno mu się pogorszył jak szedł to glowę miał przy samej ziemi,martwię się że poszedł daleko w las i nie może wrócic

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...