Jump to content
Dogomania

Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !


joanka40

Recommended Posts

[quote name='holmina']ja bardzo lubie hafty z motywami kwiatow i...ptakow.../co nie znaczy ,ze musza byc razem,/
jak cos bedzie daj znac![/QUOTE]

sprawdziłam...niestety akurat ten co dostałam teraz to aniołek:) aaa-przepraszam ze ci nicka przekręciłam;)

[quote name='MiliVanili']och kochana samo robienie bazarków to pikuś, ale ich rozliczanie i latanie na pocztę to już zupełnie inna historia ;)[/QUOTE]

szczerze mówiąc nie wiem co gorsze.....:) chyba kombinowanie opakowań.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpadłam tylko na chwilę by napisac że wyniki krwi psina -chudzina ma dobre. Podwyższone nieco parametry wątrobowe ale wet powiedział że przy wygłodzeniu to normalne, a nie na tyle wysokie by robic z tego wielkie halo.
Tak więc potwierdziła się jego diagnoza- jego wygląd nie jest spowodowany żadną chorobą a jedynie wygłodzeniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Wszystko będzie dobrze. Dasz radę, nie święci garnki lepią...[/QUOTE]

[quote name='_Dunaj_']Ja Cię podziwiam[/QUOTE]

tak już znacznie lepiej ! ;)

[quote name='Glutofia']Wpadłam tylko na chwilę by napisac że wyniki krwi psina -chudzina ma dobre. Podwyższone nieco parametry wątrobowe ale wet powiedział że przy wygłodzeniu to normalne, a nie na tyle wysokie by robic z tego wielkie halo.
Tak więc potwierdziła się jego diagnoza- jego wygląd nie jest spowodowany żadną chorobą a jedynie wygłodzeniem.[/QUOTE]

Super !!! Teraz trzeba kciuki trzymać żeby dobry domek szybko się znalazł !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Wpadłam tylko na chwilę by napisac że wyniki krwi psina -chudzina ma dobre. Podwyższone nieco parametry wątrobowe ale wet powiedział że przy wygłodzeniu to normalne, a nie na tyle wysokie by robic z tego wielkie halo.
Tak więc potwierdziła się jego diagnoza- jego wygląd nie jest spowodowany żadną chorobą a jedynie wygłodzeniem.[/QUOTE]

Bardzo się cieszę :) Dzielny psiak!!! :)

Link to comment
Share on other sites

1st Choice dla Rewizora zrobil taka akcje :smile:
[I][COLOR=green]"Poruszyła nas historia, która spotkała Rewizora. Dlatego chcemy się przyłączyć i pomóc.

Możesz ofiarować karmę 1st Choice dla Rewizora !

Dodaj naszą stronę do ulubionych i kliknij lubię to w tym wątku.
a my przekażemy 0,5kg karmy ( dzienną porcję ) dla Rewizora

Zaproście swoich znajomych i przekażcie dalej ... !

Przygotowaliśmy 100 kilo karmy."[/COLOR][/I]
[URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=267068963332778&set=a.182763931763282.39898.180057532033922&type=1&theater"]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Spioch był z rana na sikanku zjadł dwie puszki i poszedł spać dalej :)
Wczoraj na spacerze szalał z Brydzią. Kotłowały, przepychały i okładały się łapami jak to dogi. Niestety trwało to niezbyt długo bo się biedak zmęczył. Mimo to cieszy bo to znaczy że choć trochę odzyskuje humor.

Asiu slicznie ci dziękujemy za dostawę drobiu dla Rewizorka no i za herbatkę! Mnie już dzisiaj trochę lepiej nie szumi mi w głowie i czuję się silniejsza. Niech to paskudztwo pójdzie sobie precz!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...