Jump to content
Dogomania

Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Ja bardzo chetnie z moja Furia (CC) poszlabym do takiego co proponuje rzucanie psa na glebe i przyciskanie do ziemi, duszenie, aby mi zademonstrowal jak to sie robi, albo z dozyca ktora ma problemy z agresja miedzygatunkowa. Byloby na co popatrzec podejzewam:diabloti:

[/QUOTE]

też bym chciała to zobaczyć...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Witam , przeczytałam z grubsza historię bokserka i jak zwykle rozpacz mnie ogarnia, :-( a jeszcze bardziej denerwuję się kiedy czytam o metodach typu podduszanie lub w innym wydaniu fizyczną przemoc :angryy:
Niestety z powodu wydatków związanych z leczeniem swoich psich pociech , mogę tylko zadeklarować 20 zł jednorazowo .

Link to comment
Share on other sites

Pan Slawek chce wplacic pare groszy dla Lolusia, moze ktos mu nr konta podeslac?

Lapanie za obrozke wywoluje negatywne emocje i reakcje w postaci chwytania za reke. Filmik nagralam potem wrzuce. Trzeba chlopaka odwrazliwic.
Przeokropnie sie drapie, ogladalam go i nic nie zauwazylam, moze na tle nerwowym. Jutro go jeszcze raz dokladnie obejze, pchel zero, skora nie zaczerwieniona.

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jBkPvI2LLSU/To3mJ1eCodI/AAAAAAAAGOQ/WU9TcDvXd8M/s640/IMG_7685.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mAWknZbiCB4/To3mVjKpWYI/AAAAAAAAGOU/xl_VNLHp01E/s640/IMG_7688.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JijLx4242sY/To3miE5iJdI/AAAAAAAAGOY/tj3nzabY8z0/s640/IMG_7691.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AXv2CBv9LFc/To3m1NwE48I/AAAAAAAAGOc/8011iQpZ5Qc/s640/IMG_7711.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zot62jqWsps/To3m8Tr1LWI/AAAAAAAAGOg/qFKv-rcONOA/s640/IMG_7716.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam zagladam na zaprosznie;)
Ciotczki.... chlopak jest boski no taka piknota z szok:)
Poki co ja ni moge zlozyc zadnej deklaracji za duzo ich mam:(

Z tego co poczytalam on zachowuj sie jak moje Lucynka:)
troszke adhd troszke strach wulkan energii
u nas to minelo i nie dzieki szkoleniu ale dzieki temu ze pies nam w koncu zaufal
i poczul ze jest nasz... moze lolus potrzebuje stabilizacji?

A to z ma tam swoje odpalki to przeciez mozna korygowac wlasnie poprzez szkolenie
No nic bede zagladac i podrzucac watek gdzie moge;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki finansowo nie mogę teraz pomóc, przykro mi.
Koniecznie napiszcie o przeniesienie wątku... z działu " Już w nowym domu"...

Szkoda... że sie nie udało, nie jestem ekspertem od psich zachowań, ale udało mi się poskromić mojego szaleńca- bez używania siły oczywiście- bez siniaków na rękach się nie obeszło, ale trudno, wybaczyłam wszystko, bo wiedziałam że to jego lęki a nie agresja.

Loluś po prostu potrzebował więcej czasu...

Link to comment
Share on other sites

będzie się musiał dzieciak przekonać ze obroża to nic złego ..że to co było złe nie wróci ...
Furciu , czy on był kąpany ?? Harley drapał się nam strasznie po każdej kąpieli i obojętnie w czym bym wykąpała ,ale on miał wrażliwą skórę , był atopikiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Porozsyłałam dzisiaj znów trochę wątek - może jeszcze ktoś przyjdzie, pomoże.
Same niestety nie damy rady finansowo.
Bazarek będziemy robić - może ma ktoś jakieś fanty i chciałby podarować dla Lolka??[/QUOTE]

Poproszę o nr konta, jakiś grosik ;) wyskrobie w tym miesiącu na Lolka. Będę zaglądać do młodego jak tam z Zefirkiem się edukują :lol:

Link to comment
Share on other sites

Matkoboskokochano!!! Przecież tak nie można!! Mnie się też trafiła sunia dominantka, która na spacerach poluje na inne psy w jednym celu: zabić, a w życiu by mi nie przyszło do głowy ją oddać!! I pies, który nie pozwala wejść do pokoju córki i podszczypuje za ręce, czasem mocno! I kot, który nas ciągle gryzie i drapie, bo to też dzieciak jest. Mam ich pooddawać??!! Nie mogę... Pies nam zaufał, nie wolno tego tak niszczyć. A "porady"? Czyje? Behawiorystów? Chyba Millana... Ręce, liście i cycki opadają :(
Przepraszam, ale się wq...

Link to comment
Share on other sites

nr konta powysyłałam do osób, które się zadeklarowały.

niestety stałych deklaracji mamy tylko 50 zł.


Mimo wszystko i tak bardzo dziękuję wszystkim, którzy na wątek przybyli, którzy pomogą nam w utrzymaniu Lolka w hoteliku.
On na prawdę nie mógł trafić z powrotem do przytuliska, nie po tym jak zaznał co to dom i człowiek obok niego.

[SIZE=5]Rozliczenie na bieżąco będzie prowadzone w [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215052-Zwrot-z-adopcji.-Ok.-roczny-bokser-Lolu%C5%9B-pilnie-szuka-deklaracji.?p=17680720&viewfull=1#post17680720"]#2[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Wiecie co, przepraszam, ale niedobrze mi.... :(

Rozmawiałam z panem Sławkiem w zeszłym tygodniu, mówiłam jak mają postępować, podałam namiary na bardzo dobrą, pozytywną szkołę w Wwie, gdzie tez jest bardzo dobry behawiorysta. Pan miał skontaktować się i pójść na szkolenie.
Wszystko było pięknie! Państwo chętni do pracy, trochę sami wymyślili jak z nim pracować(dobrze wymyślili), trochę im podpowiedziałam, na co pan mówił: "tak, ja wiem, wiem!".
Było pięknie, ale się skończyło. Pan nawet nie skontaktował się ze szkołą!

Dwóch szkoleniowców! Po jednej rozmowie! Jaka obserwacja?! Ile trwała? Godzinę?
Twarda ręka!!!!

To nie z psami coś się dzieje, a z ludźmi, którzy je biorą. Nie chcą nawet dać im szansy, myślą, że biorą pluszową zabawkę i nie będzie żadnych problemów.
A przecież psa, którego mamy od szczeniaka tez trzeba wychować i włożyć w to trochę wysiłku!

Dobrze, że trafił do Fur, ja, tak jak mówiłam Kapselek, nie mam miejsca teraz.[/QUOTE]

Zapisuję sobie tą wiadomość, jako szczyt głupoty. Zamiast narzekać na ludzi pełnych dobrych intencji, może wy się zastanówcie i zacznijcie mówić prawdę (którą ja powtarzam od dawna), że psy ze schroniska to potencjalni mordercy. W moim tematach śmiano się ze mnie, a jak się okazuje, to praktyka pojazuje, że ja mam rację. Pan Sławek to zapewne zacny człowiek, ale nawet anioł nie wytrzyma z psem, który ma popapraną psychikę. A takich jest zdecydowana większość ze schronisk. Ludzie adoptujący psów nie są bez winy, bo powinni rozumieć, że branie psa ze schronu to w 90% przypadków skrajna głupota i ryzyko dla nich oraz ich najbliższych. Ale ludzie ze schronisk, TOZów i "dogomaniackie cioty" to jeszcze większe cymbały, bo doskonale wiedzą, że większość psów do adopcji dla większości ludzi się nie nadaje a mimo wszystko wciskają im ile mogą tego towaru a jak prawda wyjdzie na jaw i pies zacznie gryźć i atakować, to opowiadają głodne bajeczki o behawiorystach. Dobre sobie! Wydawać kilka tysięcy na behawiorystę i jeszcze utrzymywać kundla. Ludzie! To jest paranoja. Lepiej kupić rasowego psa od hodowcy, nawet bez rodowodu jeśli finanse nie pozwalają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minulek']Zapisuję sobie tą wiadomość, jako szczyt głupoty. Zamiast narzekać na ludzi pełnych dobrych intencji, może wy się zastanówcie i zacznijcie mówić prawdę (którą ja powtarzam od dawna), że psy ze schroniska to potencjalni mordercy. W moim tematach śmiano się ze mnie, a jak się okazuje, to praktyka pojazuje, że ja mam rację. Pan Sławek to zapewne zacny człowiek, ale nawet anioł nie wytrzyma z psem, który ma popapraną psychikę. A takich jest zdecydowana większość ze schronisk. Ludzie adoptujący psów nie są bez winy, bo powinni rozumieć, że branie psa ze schronu to w 90% przypadków skrajna głupota i ryzyko dla nich oraz ich najbliższych. Ale ludzie ze schronisk, TOZów i "dogomaniackie cioty" to jeszcze większe cymbały, bo doskonale wiedzą, że większość psów do adopcji dla większości ludzi się nie nadaje a mimo wszystko wciskają im ile mogą tego towaru a jak prawda wyjdzie na jaw i pies zacznie gryźć i atakować, to opowiadają głodne bajeczki o behawiorystach. Dobre sobie! Wydawać kilka tysięcy na behawiorystę i jeszcze utrzymywać kundla. Ludzie! To jest paranoja. Lepiej kupić rasowego psa od hodowcy, nawet bez rodowodu jeśli finanse nie pozwalają.[/QUOTE]


"Człowieku" !!! czy ciebie Bóg opuścił. Co ty za bzdury tu wypisujesz :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...