Jump to content
Dogomania

List do premiera RP w sprawie odwoł. Głów. Lek.Wet.oraz wywózek psów do Niemiec


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Lilek']
O poziomie kultury drogich obrońców świadczy także to, iż w ten smutny dla dwóch uczestników wątku dzień, żaden z nich nie pofatygował sie z ciepłym słowem dla tych dwóch osób.Natomiast pofatygowali się z obelgami i napastliwymi, paskudnymi postami.Jedyne, co można zrobić, to pogratulować wrażliwości i dobrego smaku.[/QUOTE]

I to jest straszne. Taka osóbka nawet sie nie zawaha przed wykorzystanie czyjejs tragedii, by dowalic innym. Bo nie zlozyli kondolencji... Bo nie sledzac sprawy, nie znajac osob, nie zrobili tego, co by bylo po prostu falszywe - nagle by sie wlaczyli w nurt, wykorzystujac go....

Znamienne dla tego watku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Bardzo mi przykro ale mimo ze pisze po Polsku nie jestem Polka, wiec dlaczego mam organizowac schroniska w Polsce?Z mojego kraju psy nie sa wysylane na przymusowa emigracje.[/QUOTE]


Ty mnie po prostu oslabiasz.... :-)))) Normalnie rece i piersi opadaja. Glosujesz tu ostro, juz ktorys raz piszesz do mnie, kazac mi w Polsce organizowac schroniska, ale nic nie wiesz o mnie:-))). Na przyklad tego, ze bedac Polka nie mieszkam w Polsce i staram sie od lat pomagac w Polsce, jak moge, glownie finansowo i materialnie, za co taka wellington wrzuca takich jak ja do wora z napisem "lachudry" .
ROZUMIESZ TERAZ?

Link to comment
Share on other sites

Zdaje sie, ze nadszedl czas zeby jakis rozsadny mod uporzadkowal ten watek.
Obroncom masowych wywozek psow za granice powiem jedno: nie trzeba duzo zeby sobie wyrobic poglad na cala sytuacje. Nwet jesli jestem w stanie uwierzyc, ze poczatkowa naiwnosc pozwalala na akceptacje takich rozwiazan to po tym jak sie tu szamoczecie i przescigacie w probach dyskredytowania drugiej strony widac, ze macie brudne rece. I nie, to nie na mnie spoczywa powinnosc udowodnienia, ze polskie psy masowo wywozone do Niemiec nie sa poddawane eksperymentom w laboratoriach.

Link to comment
Share on other sites

Polska to twoj kraj wiec dlaczego popierasz masowe wywozenie psow do Niemiec.Ja tez pomagam psom z Polski dla kilku z tego forum oplacam prywatnie co miesiac hotel i leczenie ale jestem przeciw masowym wywozkom.Kiedys trzeba zaczac organizowac dla bezdomnych psow godziwe warunki zycia w Polsce im dluzej sie to odklada tym gorzej.Co bedzie jak Niemcy wprowadza zakaz wwozenia hurtem psow ze wschodniej europy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']Zdaje sie, ze nadszedl czas zeby jakis rozsadny mod uporzadkowal ten watek.
Obroncom masowych wywozek psow za granice powiem jedno: nie trzeba duzo zeby sobie wyrobic poglad na cala sytuacje. Nwet jesli jestem w stanie uwierzyc, ze poczatkowa naiwnosc pozwalala na akceptacje takich rozwiazan to po tym jak sie tu szamoczecie i przescigacie w probach dyskredytowania drugiej strony widac, ze macie brudne rece. I nie, to nie na mnie spoczywa powinnosc udowodnienia, ze polskie psy masowo wywozone do Niemiec nie sa poddawane eksperymentom w laboratoriach.[/QUOTE]

O jakich masowych wywozkach ty mowisz? Ja zareagowalam na wywody wellington odnosnie do wywozek z Rumunii.

Owszem, to na TOBIE SPOCZYWA OBOWIAZEK dostarczenia dwowodow, jesli sypiesz takimi oskarzeniami. Jak swiat swiatem, tak wlasnie bylo - to oskarzajacy ma dostarczyc dowod. Bo jesli ja ciebie oskarze o cokolwiek, zechcesz mi dostarczyc dowod, ze nie mam racji? (prosze o wyrazna odpowiedz, dostosuje oskarzenie do mozliwosci twej obrony:-) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em_'](O Rumunii pisala wellington... proszem pani, proszem pani, a ona...)[/QUOTE]

[quote name='Em_']
Reaguje na argumenty - np. na ten o Rumunii, w wydaniu wellington. .[/QUOTE]

[quote name='Em_'] Ja zareagowalam na wywody wellington odnosnie do wywozek z Rumunii.[/QUOTE]

GDZIE sa moje 'wywody' [B]o[/B] Rumunii ?
GDZIE 'argumenty' o Rumunii w [B]MOIM[/B] wydaniu ?
GDZIE pisalam [B]o[/B] Rumunii ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Polska to twoj kraj wiec dlaczego popierasz masowe wywozenie psow do Niemiec.Ja tez pomagam psom z Polski dla kilku z tego forum oplacam prywatnie co miesiac hotel i leczenie ale jestem przeciw masowym wywozkom.Kiedys trzeba zaczac organizowac dla bezdomnych psow godziwe warunki zycia w Polsce im dluzej sie to odklada tym gorzej.Co bedzie jak Niemcy wprowadza zakaz wwozenia hurtem psow ze wschodniej europy.[/QUOTE]

Polska to nie twoj kraj? Dlaczego pomagasz zatem psom z Polski? Wg poplecznikow tutejszego watku to podejrzane. Nie ma bowiem wg nich bezinteresownej pomocy. Jaki masz w tym interes?

No wlasnie - co bedzie, jak, cytuje ciebie: "jak Niemcy wprowadza zakaz wwozenia hurtem psow ze wschodniej europy." - przeciwko czemu bedzie protestowac wellington? Dlaczego ona nie zajmuje sie TRAGICZNYMI warunkami masowych pseudohodowli w Polsce, skad sie wywozi psy na Zachod, jak myslisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']GDZIE sa moje 'wywody' [B]o[/B] Rumunii ?
GDZIE 'argumenty' o Rumunii w [B]MOIM[/B] wydaniu ?
GDZIE pisalam [B]o[/B] Rumunii ?[/QUOTE]


W poscie 1537 cytujac Leile52 powolujesz sie na jej (klamliwe) rewelacje i dokladasz swoje rewelacje, co do wielu krajow, handujacych psami do Niemiec.

Czyzbys - cytujac Leile52 - odcinala sie od jej rewelacji?

(czekam na jakis przyklad z Biblii)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em_']O jakich masowych wywozkach ty mowisz? Ja zareagowalam na wywody wellington odnosnie do wywozek z Rumunii.

Owszem, to na TOBIE SPOCZYWA OBOWIAZEK dostarczenia dwowodow, jesli sypiesz takimi oskarzeniami. Jak swiat swiatem, tak wlasnie bylo - to oskarzajacy ma dostarczyc dowod. Bo jesli ja ciebie oskarze o cokolwiek, zechcesz mi dostarczyc dowod, ze nie mam racji? (prosze o wyrazna odpowiedz, dostosuje oskarzenie do mozliwosci twej obrony:-) )[/QUOTE]

uderz w stol.... zdaje mi sie, ze moja wypowiedz byla na tyle ogolna, ze nie musialas jej odnosic do siebie; co do tego co kto komu powinnien udowadniac, to przeczytaj sobie caly watek dokladnie, nie chce mi sie powtarzac tego, co juz wielokrotnie zostalo napisane.

Link to comment
Share on other sites

Pomagam kilku holenderskim organizacjom, ktore wysylaja pomoc materialna i finansowa do Polski (inna sprawa, ze za swoja pomoc nie dostaja czasami nawet "pocalujcie nas w dupe", trzeba usilnie prosic o dowody, ze pomoc dotarla).

Pies W. byl laskaw stwierdzic, ze pomoc tego typu wynika li tylko z innego kursu euro, bo ludzie na “Zachodzie” wcale nie som lepsze, a wellington i inni stwierdzili, ze kazda fundacja i tak szczyci sie pomoca. Choc ona (ta pomoc) i tak pochodzi nie od fundacji, ale od darczyncow, wg Psa W. No i git. Tyle, ze spakowanie kilku ton rzeczy, w wielkiej hali nieogrzewanej np. w zimie, oznacza kilka tygodni pracy w niezlych warunkach. Wszystko, by psom bylo choc troche lepiej. Ale to pryszcz.


A potem sie pojawia taka wellington, weszaca szowinistycznie juz od jakiegos czasu (“masz kontakty z zagraniczna fundacja? a nie boisz sie?”) i oswiadcza, ze nie wierzy w bezinteresowna pomoc dla zwierzat (ma sie rozumiec, ona dziala bezinteresownie, hehe).

I wyzywa cie od holoty, lachudr, rzuca na ciebie podejrzenia, organizuje wokol siebie podobnych sobie maniakow, kompletnie bez zadnych dowodow, ale psychologia tlumu dziala. A czy panstwo zauwazyli, na jakie zrodla powoluje sie wellington?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Pomagam psom z roznych krajow Polski ,Hiszpanii, Grecji i oczywiscie Niemiec.Oprocz zobaczenia zadowolonej psiej mordki nie mam innego interesu.[/QUOTE]


Tak, i?
Nie wpadlas na liste wellington?

Bo to zupelnie, jak ja, pomagam psom z Polski, Rumunii, Hiszpanii, na Filipinach i gdzie sie da (zreszta nie tylko psom, ale i kotom, ptakom, niedzwiedziom, malpom etc.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']uderz w stol.... zdaje mi sie, ze moja wypowiedz byla na tyle ogolna, ze nie musialas jej odnosic do siebie; co do tego co kto komu powinnien udowadniac, to przeczytaj sobie caly watek dokladnie, nie chce mi sie powtarzac tego, co juz wielokrotnie zostalo napisane.[/QUOTE]

I nazwzajem, tez mi sie nie chce. Przeczytaj watek dokladniej, niz to zrobilas. I prosze o dowody, lub przyczynki odnosnie do. Nie zapomnij o potwornych oskarzeniach, ktore tu padly. Jak sie lubisz bawic w przeslanki.

Link to comment
Share on other sites

Ich lasse mir den Mund von euch scheinheiligen Kreaturen nicht verbieten,fakt ist ihr tut gar nichts für die Hunde,ausser dumm schwätzen,
und ihr braucht nicht zu schreiben wie schlecht es den rumänischen Hunden geht(die polnischen verrecken gleich auf der strasse)ihr steht den Rumänen in nichts nach
In polen werden vier wochen alte kranke welpen zum verkauf angeboten,die zum sterben verurteilt sind ,hunde werden an ketten gehalten,verhungern und werden auf bestialische weise gequält(ist das eure art von Tierliebe)? Ihr alle vergönnt den hunden kein schönes leben in österreich oder deutschland,viel glücklicher seid ihr alle wenn sie bei euch verrecken.ihr gehört alle in die Psychatrie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Co bedzie jak Niemcy wprowadza zakaz wwozenia hurtem psow ze wschodniej europy.[/QUOTE]

Może wcześniej uda się (za pomocą tego wątku) wprowadzić w Polsce zakaz wywożenia. Nic nie będzie, będzie to, co było i jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Bardzo mi przykro ale mimo ze pisze po Polsku nie jestem Polka, wiec dlaczego mam organizowac schroniska w Polsce?Z mojego kraju psy nie sa wysylane na przymusowa emigracje.[/QUOTE]
Nie organizowac ,ale sponsorowac ,zeby psy nie musialy umierac w schroniskach masowo ,zeby nie byly zagryzane ,sie plodzily, i to na miejscu ,wtedy nie musialy by wyjezdzac .Mozesz sprowadzac najlepszch weterynazy ,polepszac schroniska ,a najpowazniejszym stanie slac do Niemiec do najlepszych klinik tj P.Agnieszka D wiele lat robila .Roznica jest ta ,ze ona nie pisze i nie pisala ale bardzo pomaga ,najwiecej ze wszystkich znanych mnie osob z zagranicy.Ach Ty Niemka? Niemcy ,dla mnie to sa nie Nieimcy tylko maja niemieckie paszporty,sa to kameleony .Ci to sa najgorsi ,bo tylko przejmuja obywatelstwa ze wzgledow ekonomicznych.Jak to widac po niektorych przykladach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em_']Polska to nie twoj kraj? Dlaczego pomagasz zatem psom z Polski? Wg poplecznikow tutejszego watku to podejrzane. Nie ma bowiem wg nich bezinteresownej pomocy. Jaki masz w tym interes?

No wlasnie - co bedzie, jak, cytuje ciebie: "jak Niemcy wprowadza zakaz wwozenia hurtem psow ze wschodniej europy." - przeciwko czemu bedzie protestowac wellington? Dlaczego ona nie zajmuje sie TRAGICZNYMI warunkami masowych pseudohodowli w Polsce, skad sie wywozi psy na Zachod, jak myslisz?[/QUOTE]
Wiesz czasami mysle ,ze to moze sa hndlarze psow rasowopodobnych i im ta "konkurencja" w postaci DNH nie pasuje.Pod plaszczykiem tej zadymy wysylaja szczeniaki rasowopodbne do Niemiec za kwote 450 euro.Bo dlaczego wlasnie ci co walcza przeciw tej organizacji ,dlaczego mowia tylko o kasie?To jest bardzo podejrzane.Niemiec by na miejscu walczyl o swoje psy ,a nie zeby psom w Polsce dziala sie krzywda ,nie gonely jak muchy ,zeby zamknal furtke ,nie udestepnil zadnej pomocy z zewnatrz To jest bardzo dziwne z tymi "Niemkami"?

Link to comment
Share on other sites

[quote]O poziomie kultury drogich obrońców świadczy także to, iż w ten smutny dla dwóch uczestników wątku dzień, żaden z nich nie pofatygował sie z ciepłym słowem dla tych dwóch osób.[/quote]
Bo ja nie wywlekam prywaty ma ten watek i nie czułabym się dobrze składając komuś kondolencje na wątku, gdzie obelgi i oszczerstwa są na porządku dziennym i tak jak ja nie piszę tu o życiu prywatnym, tak się w czyjeś nie wtrącam, kondolencje mogę złożyć, ale telefonicznie, osobiście, a nie przez nic nieznaczący, post na dogomanii.
I jakim prawem Ty możesz o tym decydować, dam głowę uciąć gdyby sytuacja byłą odwortna, to nam by zarzucono, że łapiemy na litosć.
Daj sobie spokój
i zajmij się konkretami, a nie ustawiaj komuś życia i nie mów mi co mi wypada, a co nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylvia72']Ich lasse mir den Mund von euch scheinheiligen Kreaturen nicht verbieten,fakt ist ihr tut gar nichts für die Hunde,ausser dumm schwätzen,
und ihr braucht nicht zu schreiben wie schlecht es den rumänischen Hunden geht(die polnischen verrecken gleich auf der strasse)ihr steht den Rumänen in nichts nach
In polen werden vier wochen alte kranke welpen zum verkauf angeboten,die zum sterben verurteilt sind ,hunde werden an ketten gehalten,verhungern und werden auf bestialische weise gequält(ist das eure art von Tierliebe)? Ihr alle vergönnt den hunden kein schönes leben in österreich oder deutschland,viel glücklicher seid ihr alle wenn sie bei euch verrecken.ihr gehört alle in die Psychatrie[/QUOTE]
A w Niemczech na co się pozwala ? wolność dla Strassenidiotów ? Zabierz swoje łapy od tych szczeniaków, nie ucz handlarzy, że jest na nie popyt to nie będą hodować w nieskończoność. Jak jest popyt jest podaż - szkół w Niemczech nie ma ? U was nie ma nielegalnych hodowli psów, nie są organizowane walki psów na zarobek, rozumiem, że w niemieckich schroniskach nie ma niemieckich psów - wszystkie są u świadomych niemieckich właścicieli ?. Zajmij się swoim podwórkiem, xxxx52 pomoże ci - ma doświadczenie (jak to po WSP), a te wygłupy zachowaj dla swoich kameraden i extra dla EM- - ona żywi się takim papu. 'Nie wiem nic, ale se napiszę' - Em znasz słowo pokora ? Jesteś żałosna, zarozumiałą i żałosną uczestniczką 'dobrobytu' z zachodu. Cała ta pomoc to nie twoja wyłączna zasługa więc sobie jej nie przypisuj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Wiesz czasami mysle ,ze to moze sa hndlarze psow rasowopodobnych i im ta "konkurencja" w postaci DNH nie pasuje.Pod plaszczykiem tej zadymy wysylaja szczeniaki rasowopodbne do Niemiec za kwote 450 euro.Bo dlaczego wlasnie ci co walcza przeciw tej organizacji ,dlaczego mowia tylko o kasie?To jest bardzo podejrzane.Niemiec by na miejscu walczyl o swoje psy ,a nie zeby psom w Polsce dziala sie krzywda ,nie gonely jak muchy ,zeby zamknal furtke ,nie udestepnil zadnej pomocy z zewnatrz To jest bardzo dziwne z tymi "Niemkami"?[/QUOTE]
Ty już wygrałaś tegoroczny konkurs ! nie ma dogrywek, nie potrzebne, a o bis także nikt nie prosił , więc :shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie, jasne nie jesteś DNH [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ja/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG][B]jesteś ich rzecznikiem i głównym współpracownikem-akwizytorem.[/B] i nie zasłaniaj się tym, że od Ciebie idzie po kilka psów do Niemiec, bo działasz jako pośrednik w wywózkach.
- na filmie rozpoznajesz się, czy nie??
[URL="http://www.tvp.pl/rzeszow/publicystyka/pytania-do/wideo/2610/5556625"]http://www.tvp.pl/rzeszow/publicystyka/pytania-do/wideo/2610/555[/URL][/QUOTE]

Twoje wypowiedzi są dowodem na to, że na tym forum nie ma moderatorów.:shake:

Poznaje siebie, co nie świadczy niczego o czym piszesz.....


[QUOTE]aisak Ty non stop kłamiesz a ponieważ Grupa Nadzieja Dobermana działa w ramach Fundacji S.O. S dla zwierząt, a więc należysz do tej Fundacji, to wystawiasz jej "właściwe" świadectwo [/QUOTE]

świadectwo czego??

[QUOTE]oto cytaty z Twoich wypowiedzi, zaiste wskazują że "nie jesteś DNH" [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ja/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG][/QUOTE]

wspólpracowaća być DNH to róznica, nie uważasz?

Znajomość osobista kilku organizacji w Polsce nie pozwala mi napisać, że do nich należę, nie uważasz?
Męczące jest twoje pisanie o kimś kogo się nie zna i widać nie masz zielonego pojęcia.

[QUOTE]Bo to zupełnie, jak ja, pomagam psom z Polski, Rumunii, Hiszpanii, na Filipinach i gdzie sie da (zresztą nie tylko psom, ale i kotom, ptakom, niedzwiedziom, małpom etc.)[/QUOTE]

To tak jak i ja....ale cały czas obrażana jestem...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny'] a te wygłupy zachowaj dla swoich kameraden i extra dla EM- - ona żywi się takim papu. 'Nie wiem nic, ale se napiszę' - Em znasz słowo pokora ? Jesteś żałosna, zarozumiałą i żałosną uczestniczką 'dobrobytu' z zachodu. Cała ta pomoc to nie twoja wyłączna zasługa więc sobie jej nie przypisuj.[/QUOTE]

Bardzo merytorycznie. W ogole nie obrazliwe, alez nie, Psu W. wolno.


Zasluga moja cala ta pomoc nawet na pewno nie jest, ale pomoc w mieszaniu ludzi pomagajacych psom z blotem jest i owszem, twoja zasluga.

Pies W. kocha takie merytoryczne dyskusje – np. nauragac komus z powodu domniemanej szkoly (jakby ta czynila ludzi lepszymi, w zyciu nie pozwolilabym sobie na takie zagranie wobec nikogo), pouczac, powywlekac; zas odpowiedziec mu w ten sam sposob, leci na skarge do moderatora i poisze o poziomie.



No, i to jest ten poziom kulrury (po jakich szkolach?), o ktory chodzi.



A juz na pewno dawno nie chodzi tu o interes psow, tylko o dorwanie ludzi, organizacji, wszelkich “niemcow”. Ten "interes" w calej sprawie jest coraz bardziej widoczny. Ile szkody to wyrzadzi, juz wyrzadzilo, tym nie zaprzataja sobie szanowni panstwo swoich slicznych i madrych glowek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka33']nie, jasne nie jesteś DNH :) jesteś ich rzecznikiem i głównym współpracownikem-akwizytorem. i nie zasłaniaj się tym, że od Ciebie idzie po kilka psów do Niemiec, bo działasz jako pośrednik w wywózkach.
- na filmie rozpoznajesz się, czy nie??
[URL="http://www.tvp.pl/rzeszow/publicystyka/pytania-do/wideo/2610/5556625"]http://www.tvp.pl/rzeszow/publicystyka/pytania-do/wideo/2610/555[/URL]

aisak Ty non stop kłamiesz a ponieważ Grupa Nadzieja Dobermana działa w ramach Fundacji S.O. S dla zwierząt, a więc należysz do tej Fundacji, to wystawiasz jej "właściwe" świadectwo

oto cytaty z Twoich wypowiedzi, zaiste wskazują że "nie jesteś DNH" :)


[I]- Już od czterech lat intensywnie współpracujemy z niemiecką fundacją Dobermann NotHilfe - mówi Katarzyna Kosińska, wolontariuszka działająca w nieformalnej grupie "Nadzieja dobermana", która pomaga bezdomnym psom tej rasy. - Znam tych ludzi osobiście i jestem pewna, że niemieckie domy, które wybierają dla naszych czworonogów, są najlepsze z najlepszych.[/I]

[I]Raz na 2-3 miesiące organizujemy wspólnie z Dobermann NotHilfe transport około 7-8 psów do Niemiec - mówi Katarzyna Kosińska. - To najczęściej zwierzęta, które w Polsce mają nikłe szanse na adopcję, gdyż są stare, chore, w depresji.[/I]

[I]-[B] Jesteśmy w ciągłym kontakcie z organizacją, z którą współpracujemy. Nie ma dnia, żebyśmy nie wymienili się choć jednym mailem - zapewnia Katarzyna Kosińska. -[/B] I cieszymy się, że rodziny przygarniające nasze dobermany często do nas piszą. Dostajemy zdjęcia, emocjonalne opisy wspólnego życia. Wolontariusze, którzy w Polsce użyczali psu tymczasowo swojego domu, są zapraszani do odwiedzania podopiecznych. Jesteśmy także natychmiast informowani, gdy zwierzę na skutek choroby odchodzi.[/I]

[URL]http://www.pies.pl/adopcje-bez-granic_328_a2339.html[/URL]



[I]- Simone przyjedzie do Mielca i pokaże całą dokumentację. Jest zaskoczona i zdziwiona tym, co się u nas dzieje. Nie może zrozumieć, skąd taki atak na prowadzoną przez nią fundację - mówi Katarzyna Kosińska z fundacji Nadzieja Dobermana, która od lat współpracuje z niemiecką fundacją.[/I]
[URL]http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34975,10380387,Nie_wysylamy_psow_do_laboratoriow___zapewnia_fundacja.html[/URL][COLOR=black]

[/COLOR][/QUOTE]

No to po raz kolejny bo najwyraźniej Ulka 33 jest "nieczytata i niepisata"

aisaK jest naszym wolontariuszem i działa w grupie Nadzieja Dobermana. Pomaga polskim psom w sposób zgodny z prawem i własnym sumieniem. Dziwię się ze jest tak bardzo bardzo Mamy umowę o współpracy z DNH. Mamy umowy adopcyjne (kserokopie z oryginałów) protokoły przekazania psów. O sprawdzenie dokumentacji oraz samej organizacji poprosiliśmy odpowiednie służby .
Proponowałam pani Aga G przesłanie dokumentów, ale widać zainteresowana nie jest (bo może jeszcze by się okazało, ze całe plucie na nas niesłuszne było?) . W jej ocenie jesteśmy niemoralni , nietyczni i coby tam jeszcze
Była propozycja wyjazdu do Niemiec i skontrolowania domów , umów czego chcecie - ale nie , po co.
Była propozycja spotkania w szerokim gronie, sprawdzenia dokumentów a nawet udziału mediatora (żebyśmy się nie zaszczuli nawzajem) - ale nie , po co.

Piszecie do premiera, lekarza głównego po to tylko żeby za chwilę zrobić woltę i odżegnać ich od czi i wiary - bo odpowiedzieli nie po Waszej myśli. Litości.

Patrząc chłodnym okiem - skoro tak Wam zależy na PRAWDZIE a odrzucacie dowody, którymi strona przeciwna dysponuje, które mogą służyć wyjaśnieniu sprawy - to jesteście niewiarygodni i tendencyjni. Jak adwokaci diabła.

Od wielu ludzi z którymi ostatnio w tej sprawie się spotykam słyszę że sami miłośnicy zwierząt są dla siebie najgorszymi wrogami. Trudno się z tym nie zgodzić. Sami siebie nawzajem pchamy w bagno. Na podstawie jednego zdania budujemy opinie mające wartość sądowego wyroku.

Z wielka nadzieją czekam na ewentualne wezwanie do złożenia zeznań. Czekam z radością. Uważam ze tylko oficjalna droga zakończy ta bezsensowna polemikę rodem z magla.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...