Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

Pokazało się światełko w tunelu, jeśli chodzi o dom dla Saby, mamy jeden dom gdzie Saba nie była by uwiązana do łańcucha nie byłaby też zamknięta w kojcu, jest jednak problem braku sterylki u Saby, boję się, że mogli by Saby nie upilnować podczas cieczki. Ja na dzień dzisiejszy nie widzę szans przy jej zachowaniu (tzn ruchliwości) na sterylizację. Druga sprawa to rozmawialiśmy dzisiaj z panem który pracował w policji jako przewodnik psa obiecał nam pomoc w znalezieniu domu dla Saby, ale narazie nie chiałabym zapeszyć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monikaw']Pokazało się światełko w tunelu, jeśli chodzi o dom dla Saby, mamy jeden dom gdzie Saba nie była by uwiązana do łańcucha nie byłaby też zamknięta w kojcu, jest jednak problem braku sterylki u Saby, boję się, że mogli by Saby nie upilnować podczas cieczki. Ja na dzień dzisiejszy nie widzę szans przy jej zachowaniu (tzn ruchliwości) na sterylizację. Druga sprawa to rozmawialiśmy dzisiaj z panem który pracował w policji jako przewodnik psa obiecał nam pomoc w znalezieniu domu dla Saby, ale narazie nie chiałabym zapeszyć.[/QUOTE]


Oooo! To byloby cudownie!

Tez myslalam o tej sterylizacji, ktora dodatkowo moglaby spowodowac, ze Sabunia stalaby sie spokojniejsza.

Zeby tak ja przetrzymac tydzien? Tydzien pod kontrola? Nie da sie? Moglaby miec zalozony kubraczek...
Tydzien by wystarczyl? Trzeba by sie spytac weta...

Link to comment
Share on other sites

Więc tak jak napisała Iwor Saba jest najważniejsza my nie musimy się lubić jeżeli panią uraziłam to przepraszam , postarajmy się skupić na Sabie na sterylke zbierzemy pieniądze jeżeli wet mógłby Sabe przetrzymać kilka dni po zabiegu zapłace za to .Proszę się zapytać i jeżeli potencjalny domek nie ma za bardzo na utrzymanie Saby możemy raz w miesiącu wysyłać dla niej duży worek karmy suchej .Proszę napisać czy tak by mogło być ....Dziękuje mimo nieprzyjemności na wątku że pani szuka dla psiny domku .

Link to comment
Share on other sites

Monikaw super, ze działasz !!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: - 3mam kciuki za domek - a do sterylki się dołożę, oby tylko domek kochający był i faktycznie, może wet by ją przetrzymał klika dni po żeby szwów nie rozerwała - mam ubranko po sterylce dla dużej suki - jak się nada to mogę przesłać

Link to comment
Share on other sites

Koszty sterylki, to nie jest problem, mnie przeraza ta jej ruchliwość, boję się, ze zrobi sobie krzywde. Nie wiem czy u nas na miejscu znajde weta, który będzie ją chciał przetrzymać. Z tym pierwszym domem jeszcze się wstrzymam. Poczekam jeszcze czy temu znajomemu uda się coś z domem dla Saby, jemu bym zaufała, jest to bardzo odpowiedzialny człowiek i straszny psiarz. Nie chciałabym brać odpowiedzialności za Saby sterylkę, bo gdyby coś się stało to ja będę za to odpowiedzialna i cała wina spadnie na mnie.

Link to comment
Share on other sites

trzeba się dowiedzieć ile by kosztowała dla niej sterylka i czy ewentualnie mogła by kilka dni zostać w klinice do ściągnięcia szwów jeżeli w DT nie ma możliwości aby ją gdzieś przetrzymać, syterylka tak czy inaczej jest konieczna
pieniążki jakoś uzbieramy :)

Link to comment
Share on other sites

Czyli tu nie ma problemu finansowego, a taki, ze [B]Saby nie ma gdzie bezpiecznie przetrzymac[/B], tak zeby w czasie dochodzenia do siebie po zabiegu nie zrobila sobie krzywdy.

Moze Monika cos jednak wymysli... Moze znajdzie sie wet.?

Po zabiegu musialaby byc w cieple.

Link to comment
Share on other sites

nie jeden pies z adhd miał sterylke, nie należny się tym przejmować bo to że jest żywiołowa nie może przekreślać jej sterylki, po sterylce będzie spokojniejsza bo będzie obolała i fartuszek będzie zabezpieczał przez przegryzieniem szwów, nie zrobi sobie krzywdy ;) byle by miała ciepły kąt

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od naszego weta, rozmawiałam z nim przy okazji wizyty o sterylce Saby, zgodził się ją u siebie zatrzymać na 48 h i twierdzi, że to wystarczy aby nic się nie stało. Po tym czasie puści już znieczulenie i będzie to ja troche bolał i nie w głowie będzie jej skakanie. Twierdzi, że tak robi z psami ze schroniska i zadnemu nic się nie stało, a nie takie przypadki jak Saba miał. Wydaje mi się, że bez sterylki Saba nie ma szans trafić do DT bo gdzie znaleźć odpowiedzialny dom który będzie jej pilnował podczas cieczki. Wstępnie jesteśmy umówieni na poniedziałek, mam mu dac do jutra rana odpowiedź, muszę mieć waszą zgodę oraz gwarancje, ze wrazie czego nie zostane tu na forum obrzucona błotem.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno się zgadzamy bo każdy pies powinien być wysterylizowany , a w razie czego nie raz jest różnie nikt nie jest w stanie tego przewidzieć i nikt nikogo nie bedzie oskarżał .Ja też dałam latem sunie moją na sterylke i już jej nie odebrałam nie wybudzaliśmy jej taka była chora .Ile będzie kosztować sterylka to się zrzucimy.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie za chwilę dzwonie do weta i potwierdzam zabieg na poniedziałek rano. Koszt sterylki pokryje sama, mam nadzieje, ze dzięki temu zabiegowi szybciej uda się jej znaleźć dom (pezynajmniej mi będzie łatwiej, bo jedyny dom jak mogę jej znaleźć to dom gdzieś u nas w okolicy czyli na wsi). Mam nadzieję, że Saba okarze się grzeczną dziewczynką i nie doprowadzi mnie do zawału, bo w tej chwili jestem przerażona. Jeśli chodzi o fartuch to pan doktor da nam, jeśli Saba go nie zniszczy to oddamy go, jęśli postanowi się z nim rozprawić to trudno.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bede trzymac kciuki!![/B]

Moniko, a bedziesz mogla do niej zajrzec po zabiegu? Bedzie Bidulka taka biedna i znowu w nieznanym miejscu.....

[SIZE=4][B]Prosze![/B][/SIZE]!:modla:
Dla Ciebie: [URL="http://www.picturesanimations.com/flowers"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/59.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...