Jump to content
Dogomania

Ares w cudownym domu u p. Beaty ze Słubic :) Pomoc wciąż mile widziana !


buuterfly

Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Areniu już jest po zdjęciu szwów.Był baaardzo grzeczny i cierpliwy.Po wyjsciu z lecznicy,Ares sam wskoczył sobie do auta...bez nakazu.Zaskoczył nas.Kolejny raz pomogła nam (bezinteresownie) z dojazdem Pani Iza z mężem,z Ziel.Góry.Tak wiele zrobili dla Aresa...że brak słów.Zapewnili mu dobrą lecznicę,porządnego lekarza i osobiście dowozili nas.Wspaniali ludzie...

Link to comment
Share on other sites

Ares sam wskoczył bo stwierdził, że ma dosyć lekarzy i pora wziąć się za psie życie :)
Ja sobie pozwolę na zaproszenie was na wątek mojej znajdy:
[url]http://www.facebook.com/events/160998690667423/?context=create[/url]
Przeuroczy psiak :) A wiem co mówię, bo psiaków widziałam już wiele ;)

Link to comment
Share on other sites

Ares,zmienił się w takiego ważnego gościa,że dziś przyjechała telewizja Z Gorzowa do niego.Za sprawą Pani Prezes Anny Dryglas.Dziś o godz.18.30 będzie program z Aresem a roli głównej:) Chociaż muszę przyznać,że Rocki ma większe parcie na szkło,ha.Jestem z szokowana,nie spodziewałam się,że tak wiele LUDZIE zdziałają,dla Arenia.Wszyscy się nim zachwycają,jest lubiany przez sąsiadów i kochany przez nas.Myślę,że nigdy tak się nie czuł..A w święta objadał będzie się smakołykami.Nawet prezent pod choinkę już czeka:) Życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt,jak i ich czworonożnym przyjacielom.

Link to comment
Share on other sites

Ares prezentuje się pięknie. Ja byłabym dumna, gdyby to był mój psiak, że jest taki piękny, że taka metamorfoza, że zjednał sobie tyle ludzi, że jest zdrowy i radosny, choć tyle przeszedł. Niesamowite mariuszak, niesamowite. Zawsze znajomym pokazuję Aresa, jako przykład ile może zdziałać dobry człowiek w życiu psiaka i odmienić jego życie. Cieszcie się sobą nawzajem. Jesteście naprawdę wspaniali.

Link to comment
Share on other sites

Wow no proszę :D Jacy celebryci :) Zawołałam aż narzeczonego żeby mu pokazać Aresika i TĄ panią Beatę hehe :) Oby ludzie pomogli. Ja od siebie proponuję odświeżyć wydarzenie na FB i może też tam poprosić ludzi o pomoc. Bo tak na prawdę TOZ fundusze na pomoc Aresowi miał dzięki FB i dzięki Luizie Moraczewskiej z fundacji Anaconda. To ona zrobiła zamieszanie i dzięki niej ludzie wpłacali pieniążki na konto TOZ.
[url]http://www.facebook.com/events/285616354798318/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jak po czasie przeczytałam to wszystko od początku o Aresie..przypomniałam...i tak na spokojnie już...to poryczałam się.Jaki on był biedny...ile ludzie zrobili...a jaki teraz szczęśliwy i zadowolony z życia.Tak go kocham...a jak on..to niesamowite.Wiem,że kiedyś...będzie mi okrutnie ciężko bez niego i oby był jak najdłuzej z nami i zdrowy.Zrodziła się ogromna więż...Ares staje w obronie już nawet,wstąpiło w niego życie i radość.Jest pełen wielkiej miłości.Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='mariuszak']Ares to dobra psina.Bardzo lubi długie spacery,chodź nieraz kuleje (stawy)
O określonej godzinie,przypomina o spacerze i nie przed domem,ale do lasu.
Im dłuższy spacer tym bardziej jest szczęśliwy.[/QUOTE]

Czyli zachowuje się, jak prawdziwy onek :) Prawie wszystkie onki uwielbiają chodzić, spacerować. Szkoda, że później bolą je stawy. Sama to przerabiam ze swoim jednym, bo drugi nie ma takiego problemu.... Dostaje specyfiki na stawy, dwa razy w roku kuracja Cartrophenem, ale to świństwo ciągle wraca. Nie myśl Mariuszak o tym, że kiedyś się rozstaniecie z Aresem. Przynajmniej ja staram się nie myśleć. Nie chcę się smucić dwa razy. Zawsze ciężko będzie się rozstać z przyjacielem. Kochany Aresik, macie teraz siebie. To wielkie szczęście, że jesteście razem. :)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda,ze nie trafił dużo wcześniej w moje ręce,kiedy był młodszy...byśmy byli razem dłużej.Ale,cieszmy się tym co mamy.Wiem,że po nim będziemy starali drugiemu nieszczęśnikowi odmienić życie.Musze wygrać w totka i założę schronisko z prawdziwego zdarzenia:) marzenie...

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie na offa:

[INDENT] [COLOR=blue][B]Zapraszam na bazarek na gorzowskie bezdomniaki - ubrania i biżuteria:[/B][/COLOR]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221657-Ubraniowo-bi%C5%BCuteryjny-bazar-na-gorzowskie-bezdomniaki-do-3-lutego-g.20.00?p=18462371#post18462371"]http://www.dogomania.pl/threads/2216...1#post18462371[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...