Jump to content
Dogomania

Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kana']Dziekuje wszystkim za zaangażowanie i pomoc!
Hela ma DT od niedzieli wieczora do poniedziałku aż Beata ją odbierze w Poznaniu!
Iwona z amstaffowego przesunęła sobie pracę i poczeka na Beatę!
Dziękuje jeszcze raz![/QUOTE]

Kana, aby była jasność sytuacji. Za uprzejmością i dobrej organizacji logistycznej 'anuli' ustaliłyśmy, że Poznań będzie miastem przekazania sobie psiaków, ale docelowym miejscem spotkania jest Bogucin (tuż przed Poznaniem jadąc trasą z gdańska przez bydgoszcz i gniezno).
Nie znam miasta, nie posiadam nawigacji, a poruszanie się po tak dużym mieście jest nie lada wyzwaniem. Dlatego bardzo dziękuje Anuli za pomoc i jestem jej bardzo wdzięczna za takie rozwiązanie. Ta dobra dusza potrzebuje godziny, aby przejechać miasto, spotkać się za mną na prostej drodze i kolejnej godziny na wyjazd.

Dlatego prośba Kana do Ciebie o zorganizowanie dowozu Heli do Bogucina, bo osobom przyjezdnym błądzenie po poznaniu w poszukiwaniu adresu jest dużą stratą czasu zwłaszcza, że są gigantyczne korki. Jeśli Iwona przesunęła pracę dla Helci, to na pewno zechce dowieść ją do bogucina.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, przepraszam za offa, ale zauważyłam że jest tu ktoś z Pozanania, więc przekopiowałam z wątku "Bullowatych do adopcji':
[quote name='agaga21']słuchajcie, pilnie potrzebna jest osoba, która na 2-3 godziny zaopiekowałaby się w poznaniu lagodną amstaffką w najbliższy poniedziałek, między godzinami 10-13
sunia jedzie do domowego dt z krotoszyna do gdańska, do kany. w poznaniu ma nocleg ale ludzie którzy ją przenocują, o 11 muszą być w pracy a osoba, która ma po sunię z gdańska przyjechać nie dotrze do tej pory. może ktoś nie pracuje w tym czasie i mógłby wziąć sunię na dłuższy spacerek?
sunia to hela, bardzo spokojna psinka.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chowano']A po co koli ubranko...przecież dopiero wrzesień... skoro z tymi filcami sie nie przegrzał to napewno teraz nie zmarznie(o ile zamieszka w mieszkaniu)... oj dziewczyny przesadzacie...[/QUOTE]

dopiero wrzesień? Ja osobiście grubo zastanawiam się nad wyciągnięciem kurtki zimowej bo tak zimno jest :] poza tym mój kudłacz, mimo iż ma pełno sierści marznie. Bardzo. I to w ostatnich tygodniach. Poza tym szybko Kola?Peżocik mógłby nabawić się zapalenia korzonków. Nic miłego. Mój kudłacz na nie cierpiał. A nie biegał po ogrodzie mokry. Złapało go i już. Dwa dni spędził pod kołdrą i nie ruszał się w ogóle. Na rękach go nosiłam by mógł się załatwić. Nie życzę tego Koli, więc ubranko jak najbardziej wskazane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']dopiero wrzesień? Ja osobiście grubo zastanawiam się nad wyciągnięciem kurtki zimowej bo tak zimno jest :] poza tym mój kudłacz, mimo iż ma pełno sierści marznie. Bardzo. I to w ostatnich tygodniach. Poza tym szybko Kola?Peżocik mógłby nabawić się zapalenia korzonków. Nic miłego. Mój kudłacz na nie cierpiał. A nie biegał po ogrodzie mokry. Złapało go i już. Dwa dni spędził pod kołdrą i nie ruszał się w ogóle. Na rękach go nosiłam by mógł się załatwić. Nie życzę tego Koli, więc ubranko jak najbardziej wskazane.[/QUOTE]


wiem, ze i tak wam nie przegadam, ale psy nie potrzebuja teraz ciuszkow.... a zimą w co je ubierzecie...powtorze sie ...PRZESADZCIE!!!

Link to comment
Share on other sites

Kolinek jest już u mnie.Przywieźli do mnie Kolinka przemili ludzie.Bardzo dziękuję im za to.Kolinek pojadł sobie ryziku z mięskiem,suchego nie chce.Jest to bardzo przemiły piesio,już za mną chodzi.Wyczesałam mu uszka i mordkę.Sierść na uszkach ma jak puch bardzo miłą w dotyku.Wyczyściłam uszka Veridermem i potraktowałam uszka na wszelki wypadek Oridermylem,ale trzeba jeszcze parę razy wyczyścić uszka aby były całkowicie czyste.Kola potrzebuje człowieka przy sobie,lubi być głaskanym i masowanym,daje wszystko przy sobie zrobić.Ogonek już też lata.To jest wspaniały pies.Reaguje na imię.Po schodach też daje sobie radę już.Miał luźną kupę dostał tableteczkę i myślę,że będzie wszystko dobrze.Wstawię parę fotek Koli zobaczcie Cioteczki jaki on jest uroczy.Założyłam mu od kici obróżkę bo w tej co przyjechał bardzo się drapał.

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44012946_img_1532.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44012961_img_1536.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44012983_img_1539.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44013000_img_1543.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44013009_img_1544.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jaki cudny 'nietoperek'! Zaczął odczuwać już bliskość dobrego człowieka, to będzie bardzo dobry i wdzięczny pies.
Jak sobie pomyślę, że pozostałe maluchy 'z podwórka' nie miały tyle szczęścia przykro mi się robi, tym bardziej, że na odosobnionych wątkach cisza i zero zainteresowania ich losem. Co z nimi będzie? Jak im pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...