Jump to content
Dogomania

Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']Najlepiej gyby sunia miała dt do momentu znalezienia ds w Warszawie albo w miare blisko wtedy byłoby łatwiej i bezpieczniej.[/QUOTE]

No właśnie tak myślałam. Żeby ją moze uumieścić w dt na te 2 tygodnie. Żeby ją oberzał wet, dał moze jakieś antybiotyki. A leczenie właściwe w Warszawie./

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lola S.']Dziewczyny!
Ale czy sunia bedzie pod skrzydlami jakiejs fundacji????
Niezbyt wiem jak to sie robi? Prawnie to czyja ona bedzie jak ja wezme ze schroniska?I kto bedzie za nia odpowiedzialny?[/QUOTE]

Będzie pod opieką naszej Fundacji: Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat" [URL="http://www.zwierzeta-adopcje.org"]www.zwierzeta-adopcje.org[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Jutro Dea będzie w schronisku. Pani Ania ze Skoczowa zaproponowała 2 tygodnie tymczasu. Ale 2 tygodnie. Sunia po operacji do schroniska wrócić nie moze bo wiadomo bakterie itp. Ale jeżeli ją weźmie Pani Ania na 2 tyg, to co dalej?[/QUOTE]
Nutusia pytala o DT.Bo chciala je zaproponowac ale Ona pracuje wiec trzeba sie zastanowic czy po tych pierwszych 2 tygodniach moze potem byc u Nutusi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Nutusia pytala o DT.Bo chciala je zaproponowac ale Ona pracuje wiec trzeba sie zastanowic czy po tych pierwszych 2 tygodniach moze potem byc u Nutusi?[/QUOTE]

Tylko te pierwsze dwa tygodnie to będą przed operacją. Ona by była tutaj na naszym terenie. A doktor do, którego ma jechać jest w Warszawie. Czy rzeczywiście musi być dt z całodobową opieką? Pytam bo znalezienie dt to problem, a całodobowego to dopiero.

Link to comment
Share on other sites

Dom Tymczasowy u p.Ani na 10 dni to zawsze lepiej niz schronisko!
Ja moge ja odebrac w pt lub sob 1.10.
Zabralabym malenstwo ale nie moge.Wynajmuje i mam trzy swoje paluchowo,znajdowo,parkingowe :)
Odbiore tam gdzie trzeba .umowie i zawioze do dr.Garncarza.Zeby nie zmieniala otoczenia bedzie u mnie przez tych kilka dni.Dluzej nie moge bo mnie wywalą z mieszkania :)

Link to comment
Share on other sites

Czy ja dobrze widze??
DT u Nutusi??
Ja bym sie nie zastanawiała ani przez moment!
Lepiej nie moglaby trafić!!!
Zofija - spisz najlepiej deklaracje w pierwszym lub drugim poscie - jak bedziemy zbierać - to tylko powysyłasz konto.
Anna Katarzyna podala swój mail - żeby Ci nie umknęło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lola S.']Produkuje sie jak "głupia" bo nie umiem odpisywac na kolene wpisy :)))[/QUOTE]
Pod postem jest Edytuj post naciskasz i mozesz pisac w tym samym poscie.

Widze Lola ze bardzo sie przejełas losem suni nie martw sie sa tutaj takie cioteczki ktore juz działaja i tak na wczoraj nie wszystko sie da.......

Ja wiem moje pierwsze dni na dogo były takie same chciałam wszystko na juz ale nie zawsze to da sie zrobic czasami nie mozna trzeba poczekac.

Lola damy rade napewno:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lola S.']Dom Tymczasowy u p.Ani na 10 dni to zawsze lepiej niz schronisko!
Ja moge ja odebrac w pt lub sob 1.10.
Zabralabym malenstwo ale nie moge.Wynajmuje i mam trzy swoje paluchowo,znajdowo,parkingowe :)
Odbiore tam gdzie trzeba .umowie i zawioze do dr.Garncarza.Zeby nie zmieniala otoczenia bedzie u mnie przez tych kilka dni.Dluzej nie moge bo mnie wywalą z mieszkania :)[/QUOTE]
Figu jeździ do Warszawy każdy tydzień. Zaraz do niej dzwonię i zapytam moze Misia będzie szybciej w stolicy

Link to comment
Share on other sites

Miałam sunię w DT po operacji oczu.Zakrapiałam jej oczki 4 x na dobę. Nie było tragicznie. Najgorsze są pierwsze dni po zabiegu. ogolone rzęsy, dolne powieki opadnięte od rozszerzadeł, abażur na głowie i świąd oczy , których pies nie może podrapać.Stres dla wszystkich. Co jakiś czas ,żeby ulżyć suni , delikatnie głaskałam zamknięte oczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...