Jump to content
Dogomania

Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-tygrysiczka']Dorka witaj wreszcie na forum:lol:
Smutno nam bylo bez Ciebie.

A moze Magda by pomogla w transporcie do Warszawy?Ona chyba jezdzi co piatek.[/quote]
Haaaaalloooo Pogadajcie z Agnieszką ! Przecież Ona jeździ co czwartek do Wa-wy i wraca - to miałam na mysli !
Zresztą Ania już wie wszystko, na temat moich pomysłów, gallegro też o ile odebrał ostatnie PW

Link to comment
Share on other sites

Niestety, konsultacja została wyznaczona na wtorek 19-go. na godz. 19:15. Okazuje się, że jest to najbliższy możliwy termin wykonania badań. W razie czego, można spróbować przesunąć go o kilka dni później, jeśli się okaże, że będzie okazyjny transport. Taką informację musiałbym otrzymać najpóźniej jutro.

Link to comment
Share on other sites

Uprzedziłem Pana Jacka, że zgłoszą się do Niego dwie miłe wolontariuszki ;).
Red, jeśli się okaże, że oprócz diagnostyki będą potrzebne np. jakieś leki (?), koszty biorę na siebie . Samo badanie będzie bezpłatne.

Przed chwilą Pan Garncarz napisał: cyt."...[FONT=Arial][SIZE=2]czekamy zatem na Juranda. Co będę umiał to postaram się pomóc...".

Od razu widać, że Pan Jacek, oprócz skomplikowanej aparatury, używa jeszcze serca. DZIĘKUJEMY !!!
Będę trzymał mocno kciuki, za pozytywny wynik konsultacji !!!
Tak czy inaczej, moim zdaniem Jurand nie będzie poddany eutanazji, a gdzieś obok nas żyje "dobry człowiek", który jeszcze uszczęśliwi psiaka, dając mu kochający dom.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Będzie trudno, ale jemu wystarczy kawałek spokojnego miejsca, najlepiej w domku ogrodzonym, bez psów, no może z suczką i to starszą, bo maluchy dokuczają. Biedaczek , porzucony jak stara szmatka. Oby znalazł się ktoś z wielkim sercem, a jeśli jeszcze miałby podleczone oczka.......Z tych zdjęć można chyba coś wybrać, jeśli Włodek nie da rady. dziękujemy Gallegro, że nas wspierasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']...dziękujemy Gallegro, że nas wspierasz.[/quote]

Wiesz Red... bo ja bardzo kocham zwierzaki, a niesienie im pomocy uważam za swój obowiązek, co zresztą sprawia mi ogromną przyjemność. Prawdopodobnie tak jak Wy wszyscy, wyssałem to z mlekiem matki... i tak juz zostało...

Link to comment
Share on other sites

Ach te dziewczyny... właśnie niedawno moja Dolores "wycałowała" mnie bardzo skutecznie :evil_lol:

I jeszcze jedno... Jutro jadę do Katowic zawieźć osobiście Lampo (patrz podpis) do swojego cudnego domku. Musicie wiedzieć, że Pani Bożena, nowa opiekunka Lampusia, zdecydowała się na jego adopcję, kiedy jeszcze nie było wiadomo, czy ma szansę na odzyskanie wzroku. Za okazane serce otrzymała nagrodę, o której w głębi duszy marzyła - Lampo zaczyna odzyskiwać wzrok.

Tak jak od początku wierzyłem, że Lampo znajdzie dom, tak i w tej chwili nie dopuszczam myśli, że w przypadku Juranda, mogłoby być inaczej.

Jurand musi tylko spotkać "właściwego człowieka". Być może ten ktoś jeszcze o tym nie wie, ale on jest... może nawet bliżej niż nam się wydaje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...