Jump to content
Dogomania

Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.


Tigraa

Recommended Posts

Nawet juz nie mam sily...

Zadzwonila do mnie red -zawiadomil ja znajomy chlopak ze dzis w drodze do szkoly kolo stacji benzynowej zobaczyl przywiazanego do slupa slepego malego psa.Red z Dorota teraz tam są,psa maja w samochodzie.Nie mamy gdzie go umiescic!!! Zawiadomily schronisko bo nie mialy innego wyjscia.Ale wiemy ze wetka go uspi!!! Ona usypia slepe psy!!! Tak samo chciala uspic Dredka tylko dlatego ze byl slepy,ale Dreda w pore udalo nam sie wyciagnac.
Ludzie co robic???????????????????????
Psina biegal po ulicy calkowicie przerazony,ewidentnie ktos go sie pozbyl:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: porzadki swiateczne ku***a mac!!!!!!!!!!!!!!!!! zaczyna sie!!!
Blagam o pomoc,chociaz same juz nie wiemy co robic!!!!!!!
dziewczyny sa tam z nim i czekaja na pracownika schroniska.A w schronisku nie ma gdzie juz psow umieszczac bo jeszcze 20 przywiezli z terenu miasta dzisiaj.Schronisko peka w szwach!!!! Co robic?????????????

Edited by Tygrysiczka
nie zyje
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Problem w tym ze nie mamy zadnego tymczasu w Radomiu.Musialby byc bez psow bo psiak gryzie.Dorote ugryzl w reke.
Hotelik proponowalam dziewczynom ale red boi sie ze nie wyrobimy finansowo.
Napisalam do red,zeby zawiozly go do heteliku,ze dogomaniacy pomoga,czekam na odpowiedz od dziewczyn.

Zalamka,po prostu totalna zalamka :flaming:

Link to comment
Share on other sites

Piesek niestety trafił do schroniska, było późno i nie miałyśmy wyboru. W okresie kwarantanny będize ze starszymi szczeniakami, jest bezpieczny. Mamy więc 2 tygodnie na szukanie mu domku. On potrzebuje tylko spokoju, kawałek posłanka. Taki był szczęśliwy a naszym samochodzie na kołderce, od razu zasnął kamiennym snem. Potem zabrał go pracownik schroniska razem z tą kołderką. Gdyby miał ogródek mógłby bezpiecznie sobie spacerować. Boże jakmi go żal, kupka nieszczęścia wyrzucona na starsze lata. Piesek jest cały czarny, lekko kudłaty, wielkości Ani pieska, tzn. między malutkim a średnim, raczej mały. Może uda się zrobić fotki.

Link to comment
Share on other sites

Maupa4 trzeba by w sprawie wirtualnej adopcji rozmawiac z kierownikiem.Z wetka nie warto:shake: ( i tak pewnie mi sie zaraz jutro oberwie od "adwokatow" pani wet ze "szargam jej dobre imie" po dogomaniach),niestety sama sobie na taka opinie zapracowala i nie jestem odosobniona w swoim pogladzie.

Na razie psiunio jest bezpieczny przez 14 dni bo jest na kwarantannie.

Link to comment
Share on other sites

Ania - nie pamiętasz już kiedyś rozmawiałam z panem kierownikiem (co prawda innym ;) ) i panią wet (chyba ta samą ;) ) a potem musiałam jeszcze dzwonić do ... no własnie gdzie Wy mi kazałyście dzwonić ? :evil_lol: ... ale Dredkowi ("mojemu wirtualnemu pieskowi") udało się i znalazłyście mu dom ...
więc może i teraz warto spróbować ???

Link to comment
Share on other sites

Kochana Maupo,zadzwon do kierownika.Najlepiej ok.poludnia.Zapewniam Cie ze z nowym kierownikiem rozmawia sie o wiele lepiej niz z poprzednim,nie ma porownania.A gdyby cos,to pisz pw,wtedy trzeba bedzie rozmawiac z prezesem TOZu radomskiego,panem G.

Wetka niestety ciagle ta sama,dlatego wciaz te same problemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Kochana Maupo,zadzwon do kierownika.Najlepiej ok.poludnia.Zapewniam Cie ze z nowym kierownikiem rozmawia sie o wiele lepiej niz z poprzednim,nie ma porownania.A gdyby cos,to pisz pw,wtedy trzeba bedzie rozmawiac z prezesem TOZu radomskiego,panem G.

Wetka niestety ciagle ta sama,dlatego wciaz te same problemy.[/quote]


W razie czego, ja tez mogę negocjować z wetem, kierownikiem, prezesem, i z kim będzie trzeba... dla dobra tej biduli. Aniu, potrzebne foty. Ile pies ma lat? Dlaczego nie widzi? Wada wrodzona czy zaćma (może operowalna). Nic nie obiecuję, ale... kto wie. Jak człowiek bardzo chce... bardziej od tych którzy nie chcą... czasami może się udać. Jeśli byłaby możliwość operacji choć jednego oka, wchodzę w to. Zróbcie Ciotki rozeznanie na cito. Koniecznie zdjęcia oczu i pod różnym kątem. Już w ten sposób można wykluczyc niektóre rzeczy.
W najbliższych dniach, na zdjęcie szwów do Olsztyna, jedzie Lampo z mojego podpisu. Potrzebna jest wcześniej precyzyjna diagnoza. Aniu, daj mi najlepiej tel do weta, to sam dopytam. Tylko pospiesz się. Gdyby psiak miał szansę, zrobię co w mojej mocy.

Zapomniałem... w razie potrzeby, do hoteliku też się dołożę.

Link to comment
Share on other sites

Tomku sprobuj i Ty rozmawiac z kierownikiem w sprawie psiaka.
Im wiecej osob zainteresuje jego los,tym ma wieksze szanse na zycie.
Niestety ja do schroniska będę mogla pojechac dopiero we wtorek :-( ale poprosze wlodiego,moze on będzie wczesniej,a tylko my mamy aparaty cyfrowe.Telefony do schroniska 048/384 77 97 048/384 77 73 0 691 082 111

Dziekuje...

Mam nadzieje ze uda sie nam zdazyc...

Link to comment
Share on other sites

Ania - podajcie jakieś szczegóły ... w przypadku Dredka wiedziałam w jakim jest boksie (numer boksu podawałam jak go "adoptowałam") no i nie pamiętam czy Wy podałyście mi jego numer czy tylko go opisywałam (czarny, kudłaty, niewidomy) ...
przejrzałam wątek Dredka ale ... myśmy rozmawiały wtedy na PW

Link to comment
Share on other sites

Będę dzwonić o 12 .... będę chciała rozmawiać o "wirtualnej adopcji", możliwości leczenia i ewentualnej możliwości "pokrywania kosztów leczenia" .... zobaczę jak potraktuje mnie pani wet (bo pewnie jak w przypadku Dredka będę musiała z nią rozmawiać - mam tylko nadzieję że nie będzie tak jak w czerwcu) ...

ja od razu mówię nie mogę go zaadoptować inaczej niż wirtualnie ... stan mojego zapsienia przekracza wszelkie dopuszczalne normy ... (własnych 6 sztuk, 3 szczeniaki do wyadoptowania i 1 szczeniak na "tymczasie dochodzącym" ... z moich to 2 suczki wzięte z dogo więc po przejściach -stale biegam z nimi po wetach i 6 miesięczny psi dzieciak z Tetrallogią Fallota i jednym płucem) ...

Link to comment
Share on other sites

Gallegro, dzięki, że tak nas mocno wspierasz, potrzeba nam męskiej siły, bo chyba już padamy.... przypadek goni przypadek. Jutro Tula zrobi zdjęcia pieskowi - dajmy mu imię, musi mieć imię......Wiem, że jest ze szczeniorkami, ale jest tam też piesek jakiś bez łapki, który go podskubuje. Dlatego jutro przeniesiemy go do suczki, mamy koncepcję.. tak będzie lepiej. Piesek nie jest młody, ma takie białe te oczka... widziałam go tylko raz i to wieczorem. Jak mu damy na imię? Jest nieduży, czarny, kudłaty lekko i ma krecikowy pyszczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Ciociu Maupo i wujku gallegro dodzwoniliscie sie dzis do schroniska?[/quote]

Skąd wiedziałaś, że właśnie miałem w tej sprawie pisać ;).
Wielokrotnie dzwoniłem na tel. stacjonarne (cisza) i komórkę do kier. (abonent nieosiągalny). Czy tel. kierownika jest tel. służbowym (w jakich godzinach można dzwonić?). Czy ktoś zna tel. do wetki.
Chętnie porozmawiam z nią osobiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Gallegro, dzięki, że tak nas mocno wspierasz, potrzeba nam męskiej siły, bo chyba już padamy.... przypadek goni przypadek. Jutro Tula zrobi zdjęcia pieskowi - dajmy mu imię, musi mieć imię......[/quote]

Moja przygoda na dogo zaczęła się od Radomia i psiaków z nim związanych.
Dodatkowo dwie tamtejsze Ciotki, poznałem osobiście (Red i Tula - :loveu:), w dość dramatycznych okolicznościach :razz:. Związaną z tym pamiątkę, będę nosił już zawsze...;).
Zawsze jestem do Waszej dyspozycji...

Ciotki, a jakie imie proponujecie dla tego biednego psiaka?

Link to comment
Share on other sites

gallegro sprobuj w poniedzialek dzwonic,moze rano kolo 10-tej.Probuj do skutku.Jak sie nie uda to kolo 14 sprobuj.Kierownik czesto jest po prostu na boksach.A komorka,szczerze mowiac nie mam pojecia czyja to:cool3:

Musze Cie zmartwic,pani wet niestety czyta dogo:diabloti:
Ale moze uda Ci sie z nia porozmawiac,sama jestem ciekawa jak ta rozmowa przebiegnie i jak ona sie tym razem zachowa :roll:
Nie mamy jej numeru komorkowego niestety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...