Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania W']Tak, tak, wiemy...:p
Widać, że już jakiś czas jesteś pod wpływem emirowej ;)[/quote]

sie czepiasz, morze?
kiedyś wam opowiem o Dżoku - to nie był rzaden bernardyn tylko zwyczajny pies, co mu jego ukohany pan umar ( ale to nie teras - ide spać)
ty tesz jusz ić
R.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']sie czepiasz, morze?
kiedyś wam opowiem o Dżoku - to nie był rzaden bernardyn tylko zwyczajny pies, co mu jego ukohany pan umar ( ale to nie teras - ide spać)
ty tesz jusz ić
R.[/quote] Cykasz nam te opowieści po trohu, a potem każesz iść lulu. A my hcemy wiencej bo nie zaśniemy, i co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']sie czepiasz, morze?[/quote]

Wiadać terier jesteś - zadziora.;)

Niestety mam jeszcze trochę do roboty (nie idzie mi zupełnie!:shake:)i ze spania na razie nici...a głowa mi daje popalić cały dzień!

Chętnie posłucham o Dżoku:p

Link to comment
Share on other sites

ludzie muwiom "wierny jak pies"
no wienc bedzie o dżoku: w jednym starym i pienknym mieście co sie nazywa krakuf rzył sobie jeden człowiek i on miał sfojego psa , co sie nazywał dżok; rzyli sobie, rzyli sobie razem a czas leciał i pan sie robił coras starszy i horszy; asz ras jak jehali sobie razem ałtem to temu czlowieku zrobilo sie żle i go zabrali s tego ałta, rzeby go ratować, ale on umarł na serce; a to się stało na jednym rondzie w tym mieście krakowie ten dżok został na tym rondzie i czekał, czekał na sfego ukohanego pana; ale pan nie pszyhodził oczywiście, bo nie mug, bo jusz nie rzył; ale pies o tym nie wiedzial i czekał ; nikomu nie pozwolił zabrać sie s tego ronda; tam jeździły ałta i inne jeszcze a on na nic nie zwracał uwagi tylko czekal, czy bylo lato, czy był deszcz albo śniek;; i tak mineły prawie 2 lata i wreszcie on sie dał zabrać jednej kobiecie do jej domu, bo ona go przes te lata karmiła na tym rondzie; dżok poszed z niom, ale niestety , ta kobieta tesz była stara i hora i zaras potem umarła i znuf dżok został sam - ale jego biedne stenskonione i całkiem skołowane serce - f końcu tesz nie wyczymało - dżok tesz odszet do sfojego ukohanego pana i do tej dobrej kobiety - hen daleko, gdzie jusz nie ma bulu i cierpienia tylko jest radość i som same kohane pszes nas osoby.;
na pamiontke ludzie postawili w tym mieście pomnik dżokowi, rzeby fszyscy pamientali o nim.;
i to jest opowieść o wierności, a nie rzadna gupia bajka
Rycho - zadumany
jeszcze kiedyś wam opowiem o bobiku od franciszkanuf

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ortografię też ma piękną :evil_lol:[/quote]
pszeciesz muwiłem , rze mie s tej szkoly wywalili - wienc pisze tak jak sie muwi; a karzdy i tak rozumie
Rycho
jak bede mial czas - to coś napisze znuf; a u nas jes nowa suczenia - ale znuf durza !
zmys wruciłeś? sie ciesze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']pszeciesz muwiłem , rze mie s tej szkoly wywalili - wienc pisze tak jak sie muwi; a karzdy i tak rozumie
Rycho
jak bede mial czas - to coś napisze znuf; a u nas jes nowa suczenia - ale znuf durza !
zmys wruciłeś? sie ciesze[/quote]
wróciłem sobie

Link to comment
Share on other sites

Rysiu, coby było Twoim polskim.. ja fiem jakie to nofe suczydło, pefnie taka Ksenia co mieszkała tszy lata pod plotem szloly, teras im (ludziom) siem pszypomnilo ze dzieciska do szloly pojdom to zacwonili ... a ta bidula swoje lata ma, i czas na femeryture, remte psiom ? Suczydlo durze, ale mniej na niom wdlond i opiekój siem ja jag moszesz najlepij.
Tfuj fan medar :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...