Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

[quote name='tomcug']Isadorko, pięknie dziękuję. :p
A wiesz, że Loczek ma domek? :multi::multi::multi::multi: To była Twoja propozycja, by na allegro go podstawić. :calus:[/quote]


Wiem - jestem na bieżąco na jamniczych wątkach, choć nie zawsze pisze bo czasu już nie starcza. Jeszcze raz bardzo dziekuję za to allegro.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]10.09.2009[/B]
no wienc jestem; nic nie pisałem, bo mi sie nie hciało; emirowa gdzies polazła, czy pojehała i rzodził tomek i było normalnie;oczywiście popszywoziłi jakieś nowe suczenie ( ale same durze) i one tu sobie łarzom; słonko śfieci my tesz sobie łazimy i nic nowego sie nie dzieje;magda - ta ot zaszczykuf tesz pszyłazi i robi zaszczyki - ale nie mi; oni coś tu budujom - ale jeszcze nie wiem co; no i nie dałem sie wykompać tej gagcie - co myślała, )rze jusz fszystko morze ( ona jest hyba gupia jak mysli,rze mie wykompie w ogule). nowyh suczeniuf nie ma i sie nudze; na podwurku tylko te same znane - nic sie nie dzieije - sie mi hce zdyhać z nuduf
wasz ryho - co mu jest nudno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][B]10.09.2009[/B]
no wienc jestem; nic nie pisałem, bo mi sie nie hciało; emirowa gdzies polazła, czy pojehała i rzodził tomek i było normalnie;oczywiście popszywoziłi jakieś nowe suczenie ( ale same durze) i one tu sobie łarzom; słonko śfieci my tesz sobie łazimy i nic nowego sie nie dzieje;magda - ta ot zaszczykuf tesz pszyłazi i robi zaszczyki - ale nie mi; oni coś tu budujom - ale jeszcze nie wiem co; no i nie dałem sie wykompać tej gagcie - co myślała, )rze jusz fszystko morze ( [B]ona jest hyba gupia jak mysli,rze mie wykompie w ogule[/B]). nowyh suczeniuf nie ma i sie nudze; na podwurku tylko te same znane - nic sie nie dzieije - sie mi hce zdyhać z nuduf
wasz ryho - co mu jest nudno[/quote]Hi, ryho, nie kuś....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[B]piątek, 27 listopada 2009[/B]

no wienc jestem, sie nie odzywałem, bo to jes nie do wyczymania dla nikogo a dla psa f szczegulności; ja sie nie znam na luckih duszah, czy co tam macie, ale serce to normalnie karzdy musi mieć i my to mamy serca; wielkie serce miała neli - ta nasza suczenia, co jak prawdziwa matka do końca rzycia tylko bała się o sfoje szczeniorki czyli dzieci; umierała s zimna i głodu uwienziona na tym okropnym łańcuchu, a jeszcze sfoim biednym ciałem grzała sfoje dzeci, rzeby nie umarły; nie mogła sie nawet ruszyć ani fstać nie miała kropelki nawet wody ani nic do rzarcia, bo ta baba hciała rzeby ona umarla szybko, bo jusz jej nie hciała f tej sfojej nowej hacie; kto jej te kszyfdy robił? - no podłota lucka, co powinna być natentyhmiast roszszarpana na takie czenści, rzeby sie do kupy nigdy nie mogła pozbierać; f naszym śficie nie ma czegoś takiego a w waszym tym luckim to bandziory i ostatnie łobuzy udajom porzondnyh ludziuf -a wy fszyscy to nic nie robicie; morze by ona tak sobie spokojne porzyła na łańcuhu takim i rzeby ot braku wody traciła umys a z głodu nie miala siły ottyhać;
no i szczeniorki nasza woltariuszka to uratowała a tej biednej matki sie nie udało, bo ona s tej grozy i tego cierpienia nie miała jusz siły rzyć i jak zobaczyła, rze dobry człowiek - nasza edyta je ratuje to wzieła i umarła, bo jusz nie miała siły cierpieć na tym śfiecie. ja bym rzondał rzeby tej babie nik porzondny nigdy renki nie podał ani kawałka rzarcia, rzeby ona tesz w samotności bulu i głodzie sobie sama zdyhała - tylko to powinien buk zarzondzić; no ale to nie jes fszystko co te luckie ... (sie nie wyrarzam, bo mnie kohana cenzura znuf wywali) no wienc to coś na dwuh nogah co miało pot sfojom opiekom małego psa co ma rase jamnik i go tyle lat mordowało i jego holerna rzona tesz; on nie miał niczego całego w sobie - fszystko poczaskane i połamane i nie muk nic bes bulu i za co to? za to rze rzył dla nih, rze był ciho, jakby wogule go nie było, rzeby tylko dali mu spokuj;- i nik s tyh ludzuf co to widzieli go nie ratował; no to ja sie pytam czy to som jakieś ludzie? no bo zwierzenta to nie som - nie moge zweirzentuf porzondnyh obrarzać.
a tu sie pytacie, czemu ja nic nie pisze - ja nie hce s wami ludzimi w ogule nic - bo tyh kszywduf to jusz jes za durzo, a co my morzemy? no morzemy oczywiście cierpieć - na to nam pozwalacie; ja sie zgadzam s emirowom rze śfiat jest do wyrzygania a nie do rzycia;
jusz nie hce mi sie s wami gadać i sie szypko nie bede odzywał, bo nie warto
ryho
- co ma ludziuf dosyć

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 5 months later...

[B][SIZE=4]Ryho pobiegł za Tęczowy Most
już nigdy nic nie napisze [/SIZE][/B]

wątki Ryha na forum Emira:

[URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=59[/URL]
[URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=24601#24601[/URL]

[FONT=monotype corsiva] [SIZE=5]"...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie,
Na łańcuchu więziony przy budzie
O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie,
A podczas lata, gdy szukasz ochłody,
Często bez miski wody;
Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady,
Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/SIZE]
[/FONT][SIZE=1]
[/SIZE][SIZE=1] Artur Chojecki 1880-1951
HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU[/SIZE]


[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3624/rysiek4zf1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img103.imageshack.us/img103/4452/rysiek3bf0.jpg[/IMG]

Edited by Isadora7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...