Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emir']mam doła; moge wam powiedzieć tylko rzeczy smutne;
no to wam powiem; karzdy pies i suczenia gdzie by nie był to nasz brat i jak mu sie źle dzieje i go drenczom i bijom i sukom karzom rodzić szczeniorki i je potem biorom na handel - to my to wiemy - tylko co morze zrobić pies? zaszczekać, albo ugryś; ale czy czlowieki to zrozumiejom? oni tak w całości to som dosyć gupie - a myślom, rze psy som gupie;
my wiemy kiedy nasz brat umiera, my to jusz czujemy i on to wie; karzdy pies i suczenie tesz wiedzom, rze muszom odejśc; niekture co cierpiom , bo som hore i glodne i som bite i drenczone - to sie cieszom, rze jusz ta menka sie dla nih kończy;a niekture to hcom jeszcze zostać ze sfoim czlowiekiem i im rzal jes odchodzić, hociasz wiedzom, rze muszom;
a jak nasz brat albo suczenia othodzi to my - fszyskie psy siadamy i wyjemy - my wiemy i on wie, rze to znaczy: rzeganj brahu kohany jesteśmy s tobom w tej ostatnje hwili i ty wiesz i my wiemy, rze sie kiedyś spotkamy; a ludzie co robiom ?
a jak suczeniu umierajom szczeniorki - to ona nie wyje , ona płacze w sercu - jak matka ; i tak to jes jusz ; a jak som ludzie podłe i na śmierć skozujom nas, bo hcom tylko zarobić i zarobić i co pies wtedy morze? komu ma sie porzalić? jak nie hce isć tam gdzieś do kogoś? no co on morze? on morze wtedy umierać ze starhu , ale nik go nie porzałuje;
nik nie słyszy skargi psa;
takie som ludzie i takie som psy
jusz mi sie nie hce z wami gadac, bo wy tesz ludzie jesteście
Rycho smutny z rzalu[/quote]
Rysiu, tak mi wstyd, że jestem człowiekiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']wienc wam powiem, rze i dla psuf i dla ludziuf to rzycie cienszkie jes; a jak jusz jest trohe dobrze to zaras cos sie sp... znaczy pop....no pohszani
jak na to pacze jak se myśle o tym to mi jusz nawet do suczeniuf sie nie hce
ryś[/quote]

Wiesz Rysiu, ja zawsze mówię, że życie jest jak róża, taki piękny kwiat...A przecież róża musi mieć kolce, bo inaczej nie byłaby różą....Uchole do góry Rychu - nawet jak się pokłujemy, to i tak róża jest piękna :cool1:. Ty tam dbaj o swoją Emirową, no wiesz - ten kuksaniec noskiem jak Ona ma już dość, to owinięcie się o łydkę, to wepchnięcie się pod dłoń zapracowaną i tym podobne kruczki psie :eviltong:. Od tego jesteśmy razem Wy - psy i my - ludzie, żeby sobie pomagać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Wiesz Rysiu, ja zawsze mówię, że życie jest jak róża, taki piękny kwiat...A przecież róża musi mieć kolce, bo inaczej nie byłaby różą....Uchole do góry Rychu - nawet jak się pokłujemy, to i tak róża jest piękna :cool1:. Ty tam dbaj o swoją Emirową, no wiesz - ten kuksaniec noskiem jak Ona ma już dość, to owinięcie się o łydkę, to wepchnięcie się pod dłoń zapracowaną i tym podobne kruczki psie :eviltong:. Od tego jesteśmy razem Wy - psy i my - ludzie, żeby sobie pomagać..[/quote]
Mądre słowa- jak zwykle

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/psia.szajka/SMGcdOaLt4I/AAAAAAAAJGI/ucmM_02m5rw/s800/rysiek.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/psia.szajka/SMGcyhnTjzI/AAAAAAAAJGY/JCN6EMEAyX4/s800/rysiek%20bambi.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/psia.szajka/SMGcyu9vPfI/AAAAAAAAJGQ/t1Sdo8Qepq8/s800/rysiek2.jpg[/IMG]


p.s. zdjęcia Autorstwa Ania W (według mojego projektu ;) )[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...