Jump to content
Dogomania

Konający w krzakach pies w pętli z łańcucha. Nutek ma dom jak marzenie u p.Ani !


togaa

Recommended Posts

[quote name='MALWA']Coś mi się wydaje, że to jednak nie jest ofiara wakacyjnych wyjazdów, a raczej jakiegoś, mowiąc delikatnie debila, który chciał skazać psiaka na śmierć z głodu, pragnienia i wcieńczenia albo uduszenia.

A pies piękny jest, tylko nieco wystraszony, z pysiaka mu coś cieknie.
Nieraz psy tak mają jak się zdenerwują.[/QUOTE]

Mialam na mysli, ze wlasciciele go zostawili gdzies w lesie. A jakis debil, psychol zgarnal z ulicy i ... Albo ze jakis psychol go ukradl.
Biorac pod uwage, to ze to duzy pies i chyba nikt by raczej nie dbal o psa karmiac go, by potem wpasc na taki zwyrodnialczy pomysl..
Dlatego czekam niecierpliwie na wtorek i wizyte u weterynarza. By sprawdzili czy ma chipa (swoja droga, ze w Emirze nie sprawdzili. A moze wlasnie sprawdzili i niestety nie mial :( ).
Moze to nie wlasciciele zrobili mu krzywde.. I nawet jesli nie znajdzie sie tego/tych pojeb... to choc znajdzie sie jego pan/pani.
BARDZO bym chciala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Mialam na mysli, ze wlasciciele go zostawili gdzies w lesie. A jakis debil, psychol zgarnal z ulicy i ... Albo ze jakis psychol go ukradl.
Biorac pod uwage, to ze to duzy pies i chyba nikt by raczej nie dbal o psa karmiac go, by potem wpasc na taki zwyrodnialczy pomysl..
Dlatego czekam niecierpliwie na wtorek i wizyte u weterynarza. By sprawdzili czy ma chipa (swoja droga, ze w Emirze nie sprawdzili. A moze wlasnie sprawdzili i niestety nie mial :( ).
Moze to nie wlasciciele zrobili mu krzywde.. I nawet jesli nie znajdzie sie tego/tych pojeb... to choc znajdzie sie jego pan/pani.
BARDZO bym chciala.[/QUOTE]

o ile rzecz jasna to nie wlasciciele wpeirw zostawili go gdzies w lesie.. :(
Duzo gdybam, przepraszam.. Ale chodzi mi po glowie ciagle los tej psiny od kiedy watek sie pojawil...

Link to comment
Share on other sites

[B]tamb[/B] dzisiaj padł komputer !!!:placz:

Co gorsza , padł tez samochód Pani wet. która miała [B]Nutka[/B] przebadać.

[SIZE=3][B]Jest ogromna prośba[/B] ; potrzebna jest osoba która Panią wet. z ul. Rusznikowskiej przewiezie samochodem do hoteliku i z powrotem do Krakowa. ( po 19-stej)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]tamb[/B] dzisiaj padł komputer !!!:placz:

Co gorsza , padł tez samochód Pani wet. która miała [B]Nutka[/B] przebadać.

[SIZE=3][B]Jest ogromna prośba[/B] ; potrzebna jest osoba która Panią wet. z ul. Rusznikowskiej przewiezie samochodem do hoteliku i z powrotem do Krakowa. ( po 19-stej)[/SIZE][/QUOTE]



Ja odpadam - jestem z Poznania.

Ale może jest tu ktoś z Krakowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]tamb[/B] dzisiaj padł komputer !!!:placz:

Co gorsza , padł tez samochód Pani wet. która miała [B]Nutka[/B] przebadać.

[SIZE=3][B]Jest ogromna prośba[/B] ; potrzebna jest osoba która Panią wet. z ul. Rusznikowskiej przewiezie samochodem do hoteliku i z powrotem do Krakowa. ( po 19-stej)[/SIZE][/QUOTE]
napisałam na krakowskim wątku.może ktoś pomoże.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204948-Krakowscy-weterani-czekaj%C4%85-tak-d%C5%82ugo-prosimy-o-spacery-og%C5%82oszenia-!!!/page30[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Jolu jestem tego samego zdanie ale bardzo się ciesze ,ze coraz więcej wolontariuszy jeździ do Marty bo każdy może się na własne oczy przekonać jakie panują tam super warunki i atmosfera. A nie jedna osoba która nigdy tam nie była robiła jej koło tyłka ale to tylko dlatego ,ze mnie nienawidzą wiec wszyscy którzy ze mną współpracują są be, i należy je zniszczyć nawet jakby na tym miały ucierpieć psy.[/QUOTE]

BZDURY PANI OPOWIADA, ale nie ważne, widzę, ze znowu zaczyna Pani wszczynać aferkę, bo za długo był spokój......

Link to comment
Share on other sites

Uff , przebrnęłam przez wątek... Pomogę choć trochę finansowo , jestem to winna Tamb między innymi za pomoc dla mojego Timura . Psiak zresztą wygląda jak jego klon tyle że ogoniasty .
Tamb , nie dziwię się że zobaczyłaś w tym psie amstafa , ja w Timurze widziałam...azjatę , to prawda strach ma czasem wielkie oczy ale najważniejsze to mimo strachu nie zostawić zwierza bez pomocy. Z resztą oba , i Timur i Knut (?) mają w sobie coś z molosowatych. Najważniejsze , że już bezpieczny , teraz już tylko może być lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Tamara prosiła o przekazanie, że wirus dopadł komputer - jest w naprawie.
[B]Jeśli Ktoś mógłby pomóc w zawiezieniu p. wet na wizytę - to bardzo ważne. Dr ma zepsuty samochód... Rusznikarska (przy Krowoderskich Zuchów) - Głogoczów i z powrotem.[/B] Jutro ok. 19 lub w inny, ustalony dzień...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Tamara prosiła o przekazanie, że wirus dopadł komputer - jest w naprawie.
[B]Jeśli Ktoś mógłby pomóc w zawiezieniu p. wet na wizytę - to bardzo ważne. Dr ma zepsuty samochód... Rusznikarska (przy Krowoderskich Zuchów) - Głogoczów i z powrotem.[/B] Jutro ok. 19 lub w inny, ustalony dzień...[/QUOTE]
ja też nie mam samochodu, ale popytam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']ja też nie mam samochodu, ale popytam..[/QUOTE]
Aga ja mam samochod ale niestety nie dosc ,ze nie wyrabiam na paliwo to i czasowo, tylko w sobote musialam jechac do glogoczowa zeby zostawic swoje psy i jechac az za dobczyce na interwencje ,w niedzile do schroniska i do pani ktora adoptowala weteranke Berte zeby ja okapac, wczoraj bylam na spotkaniu z dziennikrka z dziennika Polskiego w sprawach psich , dzisiaj musze zajac sie swjmi psami i domem.
W sobote tez zrobiłam zdjecia Nutkowi ,te które teraz sa na forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Aga ja mam samochod ale niestety nie dosc ,ze nie wyrabiam na paliwo to i czasowo, tylko w sobote musialam jechac do glogoczowa zeby zostawic swoje psy i jechac az za dobczyce na interwencje ,w niedzile do schroniska i do pani ktora adoptowala weteranke Berte zeby ja okapac, wczoraj bylam na spotkaniu z dziennikrka z dziennika Polskiego w sprawach psich , dzisiaj musze zajac sie swjmi psami i domem.
W sobote tez zrobiłam zdjecia Nutkowi ,te które teraz sa na forum[/QUOTE]

A może tu jest ktoś z Krakowa, kto jednak mógłby pomóc...

Link to comment
Share on other sites

ja mogłabym pomóc, ale ja jestem wolna dopiero od 18.00 i mieszkam na Ruczaju, wiec dojazd do Krowoderskich Zuchów to dla mnie masakra.. czy Pani wet mogłaby przyjecjhać do mnie taksówką? ja zwróce koszty, tylko potrzebowałabym paragon..
Potem możemy jechać juz moim autem do głogoczowa i z powrotem.. najchetniej jednak nie dzis:( Moze jutro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Pomozmy dowiesc weterynarke do chlopaka.
Czytalam wczoraj wypowiedz Pani z Emira na ich forum. :(
Nie fajne te wypowiedzi sa. :( Co mnie martwi.
To zmobilizujmy sie choc, by dostal Nutek pomoc lekarska.[/QUOTE]
Wyślesz link mi?

[B]AniaB[/B] i ja Ci dziękuję. Kochana Ania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...