Jump to content
Dogomania

Konający w krzakach pies w pętli z łańcucha. Nutek ma dom jak marzenie u p.Ani !


togaa

Recommended Posts

Ja psa z Fundacji Emir wzięłam bo musiałam, nie była to moja fanaberia. W Fundacji pies by dwie pierwsze doby. Teraz potrzebuję czasu, żeby wszystko zorganizować. Nie mam w tej chwili możliwości finansowych. Czekałam na powrót mojego weterynarza. Od środy działamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Ja psa z Fundacji Emir wzięłam bo musiałam, nie była to moja fanaberia. W Fundacji pies by dwie pierwsze doby. Teraz potrzebuję czasu, żeby wszystko zorganizować. Nie mam w tej chwili możliwości finansowych. Czekałam na powrót mojego weterynarza. Od środy działamy dalej.[/QUOTE]
Doskonale rozumiem twoja sytuacjie i nie oskarzam Cie o nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Doskonale rozumiem twoja sytuacjie i nie oskarzam Cie o nic.[/QUOTE]

szkoda tylko, że emir oskarża tamb! i że emir przedstawia się jako wielce zaangażowanego w sprawie psa, choć prawda jest inna!
czy to wina Tamb, że na zgrupowanie artystów nie wozi aparatu i weta ze sobą?? [B]chyba więcej możliwości w sprawie natychmiastowej obdukcji psa[/B] (na miejscu, tam gdzie emir przewiózł psa, bo co do wożenia go gdziekolwiek do weta, na rtg np., gdy jego stan psychiczny był tak straszny, że załatwiał się ze strachu pod siebie- to już wyraziłam swoje zdanie, że byłoby to dla psa traumą wręcz) [B]i zrobienia mu zdjęć mieli ludzie z emira niż tamb - pojedyncza osoba, która w Radziejowicach znalazła się zupełnie przypadkiem! [/B]W końcu pies był dwie doby po wzięciu z Radziejowic w fundacji emira.. i[B] rozumiem, że emirowi łatwiej było to zorganizować niż tamb bedacej przejazdem tylko! i jeszcze emir śmie oskarżać!!!
pisze: [/B][B]"mimo obietnic nie dostaliśmy niczego ani oświadczenia świadków - osób, które psa zauważyły, ani orzeczenia lekarskiego o stanie zwierzęcia, ani też zdjęć. [/B][B]" co za absurd!!! mieli u siebie psa! [/B]ale jak widać łatwiej się wyręczać innymi niż samemu się ruszyć!! ale o 1% podatku chętnie zabiegają.. ludzie wpłacają, ale potem biedny emir nic nie może nawet zdjęć zrobić i obraża wolontariuszkę bez żadnego zaplecza, prywatną ale bardzo wrażliwą i dobrą osobę, których w obecnych czasach coraz mniej!!, że ona zachowuje się niepoważnie??? to emir zachowuje się niepoważnie! Stwierdza, że późniejsza obdukcja zostanie podważona - to czemu w tej sprawie się nie ruszył ! na dodatek jak wiadomo z dogo żadał najpierw zapłaty za udzielenie hotelowania psu od tamb i jak przypuszczam, pewnie dlatego tylko zrezygnował, że na dogo się info o tym pojawiło!
Jak tak działa fundacja usiłująca przedstawiać się jako wielce pomocna w ratowaniu zwierząt, to ja nawet jednej złotówki bym na nią nie wpłaciła, a wielu wpłaca 1%..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']szkoda tylko, że emir oskarża tamb! i że emir przedstawia się jako wielce zaangażowanego w sprawie psa, choć prawda jest inna!
czy to wina Tamb, że na zgrupowanie artystów nie wozi aparatu i weta ze sobą?? [B]chyba więcej możliwości w sprawie natychmiastowej obdukcji psa[/B] (na miejscu, tam gdzie emir przewiózł psa, bo co do wożenia go gdziekolwiek do weta, na rtg np., gdy jego stan psychiczny był tak straszny, że załatwiał się ze strachu pod siebie- to już wyraziłam swoje zdanie, że byłoby to dla psa traumą wręcz) [B]i zrobienia mu zdjęć mieli ludzie z emira niż tamb - pojedyncza osoba, która w Radziejowicach znalazła się zupełnie przypadkiem! [/B]W końcu pies był dwie doby po wzięciu z Radziejowic w fundacji emira.. i[B] rozumiem, że emirowi łatwiej było to zorganizować niż tamb bedacej przejazdem tylko! i jeszcze emir śmie oskarżać!!!
pisze: [/B][B]"mimo obietnic nie dostaliśmy niczego ani oświadczenia świadków - osób, które psa zauważyły, ani orzeczenia lekarskiego o stanie zwierzęcia, ani też zdjęć. [/B][B]" co za absurd!!! mieli u siebie psa! [/B]ale jak widać łatwiej się wyręczać innymi niż samemu się ruszyć!! ale o 1% podatku chętnie zabiegają.. ludzie wpłacają, ale potem biedny emir nic nie może nawet zdjęć zrobić i obraża wolontariuszkę bez żadnego zaplecza, prywatną ale bardzo wrażliwą i dobrą osobę, których w obecnych czasach coraz mniej!!, że ona zachowuje się niepoważnie??? to emir zachowuje się niepoważnie! Stwierdza, że późniejsza obdukcja zostanie podważona - to czemu w tej sprawie się nie ruszył ! na dodatek jak wiadomo z dogo żadał najpierw zapłaty za udzielenie hotelowania psu od tamb i jak przypuszczam, pewnie dlatego tylko zrezygnował, że na dogo się info o tym pojawiło!
Jak tak działa fundacja usiłująca przedstawiać się jako wielce pomocna w ratowaniu zwierząt, to ja nawet jednej złotówki bym na nią nie wpłaciła, a wielu wpłaca 1%..[/QUOTE]
Wkradlo sie na watek jak czesto to bywa wiele nieporozumien, zwykle tak bywa jak sie sprawy zalatwia przez posrednikow. Dzis wiem ze i ja popelnilam blad nie proszac Togaa o nr. tel bezposrednio do Tamb, Wowczas napewno nie musiala by w poniedzialek odebrac psa, mogla by spokojnie zakonczyc pobyt na sympozjum. Mozna bylo oszczedzic kosztow bez nerwowki. Stalo sie inaczej, czasu nie cofniemy wiec w miare spokojnie ratujmy psinke. Moge wyslac komus paczke z fantami na bazarek. Jesli moja oferta do przyjecia prosze o dane do przesylki na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wkradlo sie na watek jak czesto to bywa wiele nieporozumien, zwykle tak bywa jak sie sprawy zalatwia przez posrednikow. Dzis wiem ze i ja popelnilam blad nie proszac Togaa o nr. tel bezposrednio do Tamb, Wowczas napewno nie musiala by w poniedzialek odebrac psa, mogla by spokojnie zakonczyc pobyt na sympozjum. Mozna bylo oszczedzic kosztow bez nerwowki. Stalo sie inaczej, czasu nie cofniemy wiec w miare spokojnie ratujmy psinke. Moge wyslac komus paczke z fantami na bazarek. Jesli moja oferta do przyjecia prosze o dane do przesylki na PW.[/QUOTE]

Tak Jolu jest wiele nieporozumień ale czy aga nie ma racji ,czy Emir mając psa u siebie nie mógł zrobic obdukcji i zdjec?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Tak Jolu jest wiele nieporozumień ale czy aga nie ma racji ,czy Emir mając psa u siebie nie mógł zrobic obdukcji i zdjec?[/QUOTE]

Na temat nadinterpretacji i galopad w sugerowaniu poczynan Fundacji Emir nie będe sie wypowiadać ani wdawac w dyskusję. Nie mam czasu i ochoty wolę zrobic w tym czasie cos dla psów emirowych i jamniczych.

Niedawno byłao hiphiphurrra na wątku psa któremu pomocy udzielił Emir (nie pierwsza taka sytuacja) ile ochów ile achów, ofert pomocy i... do czasu gdy Emir przejął psa... poza w zasadzie jednym naprawde stały wpływem 20 zł korowodzik ofert sie skończył. Emir tak cholernie zarabia na tych psach, że ... nie ma aparatu - pomyslałyście o tym? Robić zdjęcia jeżdżą osoby akurat dysponujące czasem, transportem (jak sie dojeżdża do Emira proszę spojrzec na strone PKS a jeszcze lepiej w praktyce sie przekonać). Tamatu aparatu w kierunku - jak to nie ma, są kompakty już nawet po 100 blablabla rozwijać nie będe jedynie doradzę - zróbcie foty do prokuratora kompaktem - i dajcie znać co z tego wyszło ok?

Pozdrawiam Was ciepło i z całego serca życzę aby psiak doszedł do zdrowia i znalazł najlepszy dom dla siebie. A teraz przejdźmy do właściwego tematu wątku - co u Nutka.

.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Tak Jolu jest wiele nieporozumień ale czy aga nie ma racji ,czy Emir mając psa u siebie nie mógł zrobic obdukcji i zdjec?[/QUOTE]
A czy ktos to z nia to omowil? Jak sama Tamb napisala to nie byl rewir Emir. Majac u siebie dostateczna ilosc psow, powiadziala na samym pocztku ze psa nie przyjmie pod swoje skrzydla. Napewno gdyby wiedziala jak sie ma sprawa tez postapila by inaczej. Jak zwykle brak dialogu, i pisanie na watku, co kto by mogl. To juz niczego nie zmieni, wiec pora skonczyc temat Emira. No chyba ze Tamb sie z nia skontaktuje jak juz bedzie obdukcja, przekaze opinie, bo byc moze obdukcja nie okresli dosc wyraznie stanu psa. Byc moze wogole Emir nie znajdzie poprzez swoje przedsiewziecie bestie ktora sie dopuscila tego czynu, wiec i nie bedzie mozna zlozyc wniosku do prokuratury bez wskazania podejrzanego.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zdjęcia przed chwilą, nie umiem wstawić. Czy mogę poprosić kogoś o maila i wstawienie?
Gdyby Fundacja Emir nie przyjechała i nie zabrała psa, nie wiem co bym zrobiła. Stałam z nim po odplątaniu w krzakach i błagałam o pomoc. Weszłam w kupę, byłam roztrzęsiona, ściemniało się, gryzły komary. Jestem wdzięczna za interwencję. Proszę tylko o nie narzucanie mi tempa bo pewnych spraw nie przeskoczę. Sama mam problemy i działać na zawołanie nie jestem w stanie i nie potrafię. Powolutku z Waszą pomocą, uda się wszystko zorganizować. Tylko wyciszmy emocje, skupmy się na psie.
Marta mówiła dzisiaj, że Jej i Tż ufa, ładnie dzisiaj chodził. Jednak nikt obcy nie może się pojawić i wszystkie psy muszą być zamknięte. Inaczej jest przerażony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']
Marta mówiła dzisiaj, że Jej i Tż ufa, ładnie dzisiaj chodził. Jednak nikt obcy nie może się pojawić i wszystkie psy muszą być zamknięte. Inaczej jest przerażony.[/QUOTE]
Całe szczęście, więc bedzie coraz lepiej. Nutek dojdzie do siebie i jeszcze będzie szczęśliwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Albo moze go ktos ukradl wlascicielom? Badz jest to ofiara wakacyjnych wyjazdow, ktos go przygarnal, by zaspokoic swoje poje.... pomysly ?

Byc moze sprawdzaliscie, ale zapytam - sprawdzaliscie czy pies nie ma chipa ?

Ladna morda :) Oby szybko doszedl do siebie.[/QUOTE]


Coś mi się wydaje, że to jednak nie jest ofiara wakacyjnych wyjazdów, a raczej jakiegoś, mowiąc delikatnie debila, który chciał skazać psiaka na śmierć z głodu, pragnienia i wcieńczenia albo uduszenia.

A pies piękny jest, tylko nieco wystraszony, z pysiaka mu coś cieknie.
Nieraz psy tak mają jak się zdenerwują.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...