Jump to content
Dogomania

KOAN - przepiękny psiak szuka przyjaciela na całe życie !!!


Asia_M

Recommended Posts

mój pies też wymyśla taki inteligentne zabawy na myślenie;) najbardziej lubi wrzucać wszystkie zabawki między łóżko a ścianę a potem na nie szczekać, że same wpadły:roll: i zaczyna się wyławianie...ścianę mamy w oryginalne wzorki autorstwa utalentowanego Karmelka.

A Koan jest sam w kojcu? bo taki w miarę duży teren na zdjęciu się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koan jest sam w kojcu. Ten kojec jest dość duży,ale i tak za mały na to,żeby mogło się psisko wyszaleć. Jego ulubionym zajęciem jest zataczanie szaleńczych kółek wokół budy;) Jedna ze starszych stażem wolontariuszek powiedziała kiedyś,że latem naprawdę nieznośnie gorąco jest wtedy,kiedy Koan leży w kojcu spokojnie:razz:
Drugi pies by się w jego kojcu nie zmieścił,on potrzebuje naprawdę dużo przestrzeni.

Koan to pies wodny;) Latem w jego boksie stoją dodatkowe pojemniki na wodę,skrzynki,wiaderka itp., żeby mógł się w nich taplać do woli:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak ja mogłam przegapić jego wątek :crazyeye:

Koan jest bardzo mądrym, pięknym, łagodnym psem.
Z urody jest bardzo podobny do charta polskiego. Jest wielki i naprawdę ma szlachetny wygląd.
Bardzo chciałam zabrac go ze schroniska, bo to wspaniały pies.
Niestety życie często weryfikuje nasze plany. Na granicy życia i śmierci była akurat Nuka (teraz Dusia) i tak zajęła miejsce Koanowi.
Serce mi krwawi kiedy widzę takiego pięknego psa w kojcu :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...