Jump to content
Dogomania

KOAN - przepiękny psiak szuka przyjaciela na całe życie !!!


Asia_M

Recommended Posts

Niestety Pani nie przyjechała ani sama, ani ze swoim psiakiem. Nie przyjechali tez ludzie, którzy kilka tygodni temu byli dośc mocno zainteresowani naszym Koankiem. Pokazujemy go wszystkim, którym się da, ale ciągle nic..a to taki piękny, mądry pies. Uwielbia dzieci, lubi chodzić na smyczy, lubi inne psy, jest grzeczny i usłuchany. Co z tego, że ma chorą truzstkę - czy podawanie tabletki, która zresztą bez problemu zjada z jedzeniem nawet okiem nie mrugnąc jest takim problemem?:( To taki kochany psiak..może teraz na wiosnę, kiedy więcej ludzi przychodzi do Azylu w poszukiwaniu przyjaciela, Koan wreszcie się doczeka? W Azylu spędził już ponad 4 lata..
A czy coś wiadomo z ta Panią?Straciła zainteresowanie, czy może nie ma jeszcze przygotowanego kojca?Są jakieś sznase?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie tu ciągle ta sprawa kojca nie wiem jak tam czasowy jest jej mąz ale niedługo musze skoczyć do tej szkoły to sie opytam .wiem że chce zabrac jednego pieska na pewno tylko ma 3 na oku koan , apacz i ostatnio zwróciła uwage na czarną suczke to chyba o nasia lub arisa nie dopytałam bo widziałam sie z nią w przelocie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...