Jump to content
Dogomania

Prośba o pomoc w rozpoznaniu rasy- na bieżąco dodaję


Husky4ever

Recommended Posts

Mam wielką prośbę. Mamy takie oto cudo w schronisku, bardzo fajne i bardzo żywiołowe (przy tym psiaku haszczaki wymiękają. :cool3: )...

Czy Runner jest w typie jakiejkolwiek rasy?
Wygląd ma dość niespotykany, więc może akurat?


[url]http://schroniskoradlin.webs.com/apps/photos/album?albumid=12192620[/url]

Link to comment
Share on other sites

Husky z owczarkiem australijskim :-) ...biorąc pod uwage wygląd i temperament. Warto skontaktować sie z ludźmi zajmującymi sie psimi sportami, zwłaszcza psimi zaprzęgami, ale nie tylko. Jakiś czas temu gdzieś przeczytałam, że facet "bawiący się" w psie zawody zaprzegowe szukał psa z dużą energią po tym, jak mu jeden pies okulał... To pewnie już nieaktualne, ale kto wie... Rozesłanie wici wśród takich osób mogłoby pomóc w znalezieniu psu odpowiedniego właściciela.
Za młodu miałam suczke o podobnym charakterze, to oznacza rano godzinny spacer, czyli dla niej była to godzina biegania non stop :-) i po południu dwugodzinny spacer, czyli dwie godziny biegania non stop. I nie ma zmiłuj, ona musiała codziennie wybiegać swoje.
Takiemu psu potrzebny jest ktoś zdrowy, silny, z pasją i bardzo konsekwentny w stosunku do siebie samego.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]z owczarkiem australijskim[/QUOTE]
Hihihi, czyli dobrze celowałam jeszcze na samym początku. =) Swoimi kolorkami bardzo przypominał mi Aussie.

Beta Ata, Runner na samym początku miał identyczny charakter jak Twoja sunia. On nie potrafił chodzić, on musiał biec, biec i jeszcze raz biec. Postój był dla niego udręką. ;)
Teraz kiedy dostał suczkę husky do kojca trochę się jednak opanował i nauczył CHODZIĆ. Wypuszczone na wybieg wzajemnie się przeganiają, więc pewnie stąd ta zmniejszona żywiołowość.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Husky4ever']No to teraz kolejny psiak. :)

[url]http://schroniskoradlin.webs.com/apps/photos/album?albumid=12233187[/url]

Prawie identyczny pies widnieje na okładce takich małych książeczek wydawanych przez Royal Canin, które możemy znaleźć u weterynarzy.[/QUOTE]

ma cudne imię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Husky4ever']Mam wielką prośbę. Mamy takie oto cudo w schronisku, bardzo fajne i bardzo żywiołowe (przy tym psiaku haszczaki wymiękają. :cool3: )...

Czy Runner jest w typie jakiejkolwiek rasy?
Wygląd ma dość niespotykany, więc może akurat?


[url]http://schroniskoradlin.webs.com/apps/photos/album?albumid=12192620[/url][/QUOTE]

Może coś w stylu łajki wschodniosyberyjskiej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...