Jump to content
Dogomania

bobroska.

Members
 • Posts

  601
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

bobroska.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Koleżance zmarł pies i został jej prawie cały worek karmy - z 18kg zostało 15kg. Najlepiej, gdyby chciał kupić ktoś z Krosna/okolic, bo nie chce tej karmy wysyłać.. Co do ceny jeszcze nie pytałam. Ktoś byłby chętny?
 2. Jaka karma dla nerkowca? Hills czy royal? Nie chcę royala, wolałabym hillsa. Wetka pewnie będzie mi wciskała royala, nie wiem, czy słusznie?
 3. Będziemy, nowofundland w młodzieży. :) Jakby ktoś robił zdjęcia i mógłby o nas zahaczyć to bardzo proszę, będziemy na ringu planowo koło 10.10, stoimy w stawce jako trzeci. :)
 4. Nie mam jeszcze, osoba u której są maluchy ma kiepski dostęp do internetu i dziś jej się nie udało niestety wysłać. :( Mam nadzieję, że jutro będą. :) Dziękuję za odzew. :)
 5. Ale Wy macie dylematy... :roll: Ja przy moich psach mam tylko po jednej dla każdego do wyboru i jestem szczęśliwa, nie muszę się zastanawiać czy chcę różową w serduszka czy zieloną w kwiatuszki. :lol:
 6. [quote name='andromeda']To ludzie wybebeszają się w tym programie za 300 zł haha[/QUOTE] Ale potem są przecież SŁAFFNI. ;)
 7. Koleżance mojej mamy urodziły się szczeniaki. Nie dopilnowali suczki, stało się. Urodziły się 16 kwietnia. Maluchów jest 6, trzej chłopcy mają już domy. Matka i maluchy są karmione royalem. Opis maleńkich od właścicielki: [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][FONT=Arial][SIZE=2]Mama - kundelek po owczarku podhalańskim i owczarku maremmano, tatuś - prawdopodobnie średni kundelek:))[/SIZE][/FONT][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][FONT=Arial][SIZE=2]Kreskę( ma białą kreskę na czole), najmłodszą, najmniejszą, ale i najsłodszą z rodzeństwa. Jest niezależna, rezolutna i skora do zabawy. Lubi kontakt z człowiekiem, przytulona, natychmiast wtula się i zasypia:)[/SIZE][/FONT][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][FONT=Arial][SIZE=2]Lulu, czarno - brązowa, to prawdziwa arystokratka wśród naszych kundelków. Byle zabawą się nie zajmie, uważnie obserwuje świat i ludzi. Jest bystra, szybko się uczy.[/SIZE][/FONT][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][FONT=Arial][SIZE=2]Pyza ( Pyzunia, Pyzka) to energiczna, wesoła suczka. Sforsuje każdą przeszkodę, nie ma dla niej rzeczy niemozliwych. Jest ogromnym łakomczuchem (stąd imię) i lubi chodzić własnymi ścieżkami.[/SIZE][/FONT][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][I]Oczywiście, imiona są na nasz domowy użytek:))[/I] Dziś pewnie będę miała nowe zdjęcia, ale mam takie z 13 maja: Kreska: [/SIZE][/FONT][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg542/scaled.php?server=542&filename=kreska1.jpg&res=landing[/IMG] Lulu: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg9/scaled.php?server=9&filename=lulu1k.jpg&res=landing[/IMG] Z bratem: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg641/scaled.php?server=641&filename=lulumilo1.jpg&res=landing[/IMG] Pyzia: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=pyza1.jpg&res=landing[/IMG] Edit: Aha, w sprawie adopcji proszę pisać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/FONT][/COLOR]
 8. Mój niuf tak robi, jeśli mogę pomóc to moje GG: 4033113.
 9. [quote name='chrupcia']aa wstydziłam się :eviltong: może Ty mnie też skojarzysz - czasami trzymałam na smyczy owczarka australijskiego red merle ;)[/QUOTE] Haha, czemu? :P Owczarek australijski red merle nic mi nie mówi, haha. :D Ma ktoś nas na zdjęciach? <3 Mogą być brzydkie na maila [email][email protected][/email]
 10. [quote name='chrupcia']czy Ty byłaś w czerwonych spodniach ? i na końcu sędzina Cię wołała na początek w stawce ?:D[/QUOTE] Miałaś podejść! :D Ja, ja.
 11. U nas fajnie, lok. I, dosk. zw. młodzieży. :D Fajnie było, wprawdzie trochę chłodno, ale Zo bardzo szczęśliwy był z tego powodu. :P
 12. [quote name='chrupcia']oo może teraz uda nam sie w końcu spotkać ;) znajoma z tego co wiem będzie wystawiać nowofundlanda więc będę blisko :D[/QUOTE] Super . :D
×
×
 • Create New...