Jump to content
Dogomania

bobroska.

Members
 • Content Count

  601
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About bobroska.

 • Rank
  Advanced Member
 1. Koleżance zmarł pies i został jej prawie cały worek karmy - z 18kg zostało 15kg. Najlepiej, gdyby chciał kupić ktoś z Krosna/okolic, bo nie chce tej karmy wysyłać.. Co do ceny jeszcze nie pytałam. Ktoś byłby chętny?
 2. bobroska.

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  Jaka karma dla nerkowca? Hills czy royal? Nie chcę royala, wolałabym hillsa. Wetka pewnie będzie mi wciskała royala, nie wiem, czy słusznie?
 3. bobroska.

  XVI Wystawa Psów Rasowych Kraków 16-17.06.2012 r .

  Będziemy, nowofundland w młodzieży. :) Jakby ktoś robił zdjęcia i mógłby o nas zahaczyć to bardzo proszę, będziemy na ringu planowo koło 10.10, stoimy w stawce jako trzeci. :)
 4. Nie mam jeszcze, osoba u której są maluchy ma kiepski dostęp do internetu i dziś jej się nie udało niestety wysłać. :( Mam nadzieję, że jutro będą. :) Dziękuję za odzew. :)
 5. Może pod wieczór ktoś się zainteresuje maluszkami?
 6. bobroska.

  smycze automatyczne

  Ale Wy macie dylematy... :roll: Ja przy moich psach mam tylko po jednej dla każdego do wyboru i jestem szczęśliwa, nie muszę się zastanawiać czy chcę różową w serduszka czy zieloną w kwiatuszki. :lol:
 7. bobroska.

  "Rozmowy w toku" - Chihuahua

  [quote name='andromeda']To ludzie wybebeszają się w tym programie za 300 zł haha[/QUOTE] Ale potem są przecież SŁAFFNI. ;)
 8. Koleżance mojej mamy urodziły się szczeniaki. Nie dopilnowali suczki, stało się. Urodziły się 16 kwietnia. Maluchów jest 6, trzej chłopcy mają już domy. Matka i maluchy są karmione royalem. Opis maleńkich od właścicielki: [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][FONT=Arial][SIZE=2]Mama - kundelek po owczarku podhalańskim i owczarku maremmano, tatuś - prawdopodobnie średni kundelek:))[/SIZE][/FONT][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][FONT=Arial][SIZE=2]Kreskę( ma białą kreskę na czole), najmłodszą, najmniejszą, ale i najsłodszą z rodzeństwa. Jest niezależna, rezolutna i skora do zabawy. Lubi kontakt z człowiekiem, przytulona, natychmiast wtula się i zasypia:)[/SIZE][/FONT][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][FONT=Arial][SIZE=2]Lulu, czarno - brązowa, to prawdziwa arystokratka wśród naszych kundelków. Byle zabawą się nie zajmie, uważnie obserwuje świat i ludzi. Jest bystra, szybko się uczy.[/SIZE][/FONT][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][FONT=Arial][SIZE=2]Pyza ( Pyzunia, Pyzka) to energiczna, wesoła suczka. Sforsuje każdą przeszkodę, nie ma dla niej rzeczy niemozliwych. Jest ogromnym łakomczuchem (stąd imię) i lubi chodzić własnymi ścieżkami.[/SIZE][/FONT][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][I]Oczywiście, imiona są na nasz domowy użytek:))[/I] Dziś pewnie będę miała nowe zdjęcia, ale mam takie z 13 maja: Kreska: [/SIZE][/FONT][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg542/scaled.php?server=542&filename=kreska1.jpg&res=landing[/IMG] Lulu: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg9/scaled.php?server=9&filename=lulu1k.jpg&res=landing[/IMG] Z bratem: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg641/scaled.php?server=641&filename=lulumilo1.jpg&res=landing[/IMG] Pyzia: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=pyza1.jpg&res=landing[/IMG] Edit: Aha, w sprawie adopcji proszę pisać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/FONT][/COLOR]
 9. bobroska.

  "Iskanie" czy ktoś się spotkał z takim zachowaniem?

  Mój niuf tak robi, jeśli mogę pomóc to moje GG: 4033113.
 10. [quote name='chrupcia']aa wstydziłam się :eviltong: może Ty mnie też skojarzysz - czasami trzymałam na smyczy owczarka australijskiego red merle ;)[/QUOTE] Haha, czemu? :P Owczarek australijski red merle nic mi nie mówi, haha. :D Ma ktoś nas na zdjęciach? <3 Mogą być brzydkie na maila [email][email protected][/email]
 11. [quote name='chrupcia']czy Ty byłaś w czerwonych spodniach ? i na końcu sędzina Cię wołała na początek w stawce ?:D[/QUOTE] Miałaś podejść! :D Ja, ja.
 12. U nas fajnie, lok. I, dosk. zw. młodzieży. :D Fajnie było, wprawdzie trochę chłodno, ale Zo bardzo szczęśliwy był z tego powodu. :P
 13. [quote name='chrupcia']oo może teraz uda nam sie w końcu spotkać ;) znajoma z tego co wiem będzie wystawiać nowofundlanda więc będę blisko :D[/QUOTE] Super . :D
×