Jump to content
Dogomania

Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy możemy cieszyć się ,że to już na 100% Hopa nie oddadzą ? Bo ja bym na ich miejscu tak zrobila.[COLOR=blue][B] [COLOR=navy]To przepiekny pies i po tylu latach bez swego domu i ludzi ,po problemach ze zdrowiem zasluguje na takich dobrych swoich ,wyrozumialych ludzi !!
Niech razem wzajemnie cieszą się sobą i będą szczęsliwi !!! [/COLOR][/B][/COLOR]:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

jest juz dobrze,wczoraj rozmawialam i na moje:ale nie odda go Pani do svchroniska,usłyszałam ,to na co czekalam-zdecydowane NIE!NIGDY W ZYCIU!

nie szczeka,czasem siknie,w sumie jedyny teraz problem taki,ze jeśc chce tylko z reki i dalej nie lubi pielegnacji. Ma nowa rozrywke-wychodzenie jednymi drzwiami,a wracanie drugimi,naokoło domu,wpada i bardzo sie cieszy,ze tak super udało mu sie trafic,wyraznie go to bawi.
Nauczyl się,ze szyba to szyba,tylko nadal nie łapie o co chodzi z lustrem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elkate']Bardzo, bardzo się cieszę, Hop ma swój dom!!!![/QUOTE]

Wiecie co, nie wiem, co powiedzieć. Tym bardziej jest mi trudno, że za gardło mnie coś ścisnęło, trzyma i puścić nie chce. Odezwę się jutro, jak ochłonę. Ale co tu gadać? Skoczę jeszcze do Czartka, a potem utoczę sobie kieliszeczek pigwówki i zasnę snem spokojnym.

brązowa, a ukochaj ty od nas domek Hopaka. Tak z całych sił [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_2_104.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Moj Hlopak w koncu ma dom ,,i to taki dobry ,,-wspanialy ,najwspanialszy -Moglabym ucalowac ludzi ,ze poswiecaja mu czas i daja tyle milosci ,,ile nigdy nie mial,,,,Wciaz mam kubek od BRazowej ,,a na nim Hop ( ma domek ) Mika ( niestety-dalej w shcronie chora ) Alaska ( niestety nigdy nie doczekala sie domku)Kubek to najwspanialsza pamiatka tu z dala od psow ,,,,,,,,Dzieki Brazi:):)I za Znalezienie domku dla Hopa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewiora1']Moj Hlopak w koncu ma dom ,,i to taki dobry ,,-wspanialy ,najwspanialszy -Moglabym ucalowac ludzi ,ze poswiecaja mu czas i daja tyle milosci ,,ile nigdy nie mial,,,,Wciaz mam kubek od BRazowej ,,a na nim Hop ( ma domek ) Mika ( niestety-dalej w shcronie chora ) Alaska ( niestety nigdy nie doczekala sie domku)Kubek to najwspanialsza pamiatka tu z dala od psow ,,,,,,,,Dzieki Brazi:):)I za Znalezienie domku dla Hopa[/QUOTE]

[quote name='brazowa1']Domek sam go znalazł,Olu.... Chociaz on jeden,cwaniak.[/QUOTE]


wiewióra, brązowa, a co tam, powiem to głośno - kocham was jak nie wiem co!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='agata51']wiewióra, brązowa, a co tam, powiem to głośno - kocham was jak nie wiem co![/QUOTE]

Dziewczyny mało ataku nie dostałam jak zobaczyłam przed chwilą w tytule "Ma dom". Ciągle o nim myślałam, że tylu pieskom udało mi się dom znaleźć a Hopowi nie.
Tak się starałam i ciągle nic. Cieszę się nawet nie wiecie jak bardzo. Brązowa dla Ciebie medal za wytrwałość i upór w pielęgnowaniu wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Dziewczyny mało ataku nie dostałam jak zobaczyłam przed chwilą w tytule "Ma dom". Ciągle o nim myślałam, że tylu pieskom udało mi się dom znaleźć a Hopowi nie.
Tak się starałam i ciągle nic. Cieszę się nawet nie wiecie jak bardzo. Brązowa dla Ciebie medal za wytrwałość i upór w pielęgnowaniu wątku.[/QUOTE]

A gdzie ten tytuł zobaczyłaś? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

z fotkami może byc problem,ale zyje,zyje :)
Nawet kierownik schroniska widział Hopa.

Hop ma zabawę-wychodzi jednymi drzwiami do ogrodu,a wraca innym wejsciem,naokoło domu i cieszy sie swoim sukcesem,zawsze,gdy tak zrobi,jest z siebie zadowolony,że tak ładnie trafił i ooooo,znowu pańcia!

Bardzo wybredny,prosiłam,zeby sie tym nie przejmowac,bo zawsze taki był. Karmienie tylko z raczki. Ale nie schudł,podobno tylko jeszcze dotył.

Pozwala sobie wycierac łapy.

Bude darzy niesamowitym wstrętem,juz nawet za jedzeniem tam nie wchodzi. Ucieka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...