Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']Nie kastracji nie slyszalam.
Nie powinni zabijac na oczach ludzi.

JBZ,przeciez nie dali jej żywej lwu.

Przeciez mieso,ktore jemy,karmimy nim nasze psy,koty skadś sie bierze.[/QUOTE]
no tego jeszcze brakowało!

oczywiście że bierze się ,,skądś" ale chyba nikt nie obdziera ze skóry krowy na głównym rynku miasta?

strasznie obłudny jest ten świat - jak w filmie się całują to jakies normy wiekowe wysokie, zabijanie i strzelanie w co drugim filmie bez problemu ...

a teraz jeszcze zaczynamy szoł na zywo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Miesozerców trzeba czyms karmic...[/QUOTE]

Tym tokiem rozumowania powinnam łapac jagniątka dawać im w łeb przed domem a potem dawać psom do pożarcia...

zamiast kupić gotowa karmę...

[quote name='Maupa4']Ale moze nie w taki sposób i na oczach ... gawiedzi ...
Bo potem będzie płacz i larum wielkie jak jakies dziecko złapie pieska/kotka, da mu w łeb a potem nakarmi nim ... krokodyla i skąd taki pomysł ? i gdzie rodzice ? i kto tak wychował ? kto przyklad dał ?[/QUOTE]

Ano i w tym problem własnie...

[quote name='zerduszko']A słyszeliście to hasło, ze nie można było go wykastrować, bo kastracja ma skutki uboczne? Zastrzelenie chyba tez ma, ale może chodziło o to, ze tylko jeden :roll: Sprzedać tez nie, bo nie wiadomo czy by miał dobrze... no teraz ma mega dobrze :diabloti: Nie wiem co my tu robimy, pozabijać wszystkie psy, bo kastracja ma skutki uboczne, a w nowych domach moga mieć kiepskie życie.[/QUOTE]

O zesz :splat:

Link to comment
Share on other sites

no wiecie moj prawie domowy kot jak poznal zycie na wolnosci to mi noca kanarka pozarl mimo ze dostawal gotowa karme
a co do kastracji tej zyrafy to ja slyszlam w wiadomosciach ze po kastracji stado by go nie przyjelo i wiecie co po moich dnaielach widze ze z wnetrakami tyz jest taki problem a te zwierzaki w samotnosci po odrzuceniu przez stado i tak gina ze stresu
fakt nie jestem zwolennikiem kazni ale jednak uboj istnieje jakby o tym nie pisac czy to na mieso dla nas czy na mieso dla naszych zwierzakow

Link to comment
Share on other sites

tak, o tym mowili apropos kastracji, ze ją stado odrzuci.. nigdzie indziej nie chcieli oddac bo bali się ze ktos rozmnozy... ja bym albo mimo wszystko zaryzykowała i sprzedała ale jakby nie to rozumiem ten ubój... tylko nie na oczach dzieci strzelac w łeb a potem ćwiartowac.. własnie a dzieci albo przerazone albo zaczątki sadyzmu rozwijają...

Link to comment
Share on other sites

śmiem twierdzić że to najpiękniejsze foty na tym wątku!!! (poza moim kotem ofkors ;))

klękajcie narody!!! :loveu:

[IMG]http://images61.fotosik.pl/645/a89a0020ba31687cmed.jpg[/IMG]


[IMG]http://images63.fotosik.pl/645/7280bd089dc29e30med.jpg[/IMG]


[IMG]http://images61.fotosik.pl/645/1d5e6cebfdcc8c4amed.jpg[/IMG]


łłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłł :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://images61.fotosik.pl/645/1d5e6cebfdcc8c4amed.jpg[/url] O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: normalnie sobie zapiszę :multi:



Apropo zyrafy

Ja dziś trochu poczytałam i od początku było wiadome ze ojciec pokrył córkę i ze tzreba będzie usmiercić. pozwolili Zyrafie urodzic i odchowac aby zaspokoic jej instynkt matczyny i dopiero jak się zyraf usamodzielnił... to zrobili co zrobili... więc jest to po tysiąc kroć lepsze niż np to co się robi na porządku dziennym na fermach krów mlecznych...

Na oczach ludzi ale wsyzscy wiedzieli jak to będzie wyglądać i na własna odpowiedzialnosc zostali. Przychodziły szkoły z uczniami bo to doskonała lekcja anatomii. Zastrzelili a nie uśpili gdyz zastrzyk spowodowałby brak możliwości zjedzenia, trzeba by było zutylizować a w sumie zmarnowac 200 kg mięsa... świeżego hmmm no zalezy jak się na to patrzy. (pisali o lwach i innych kotach ze to gratka swieze nie rozmrażane mięso...



Nie mogli oddac nigdzie zyrafy ponieważ ona jest objeta jakims (projektem)tam czymś tam.... i po prostu nie ma bata. Cały międzynarodowy projekt którego celem jest utrzymanie żyraf w jaknajleszym zdrowiu i genotypie..

jednej strony rzeczywiscie wyglądało to jak egzekucja... a z drugiej jak sie tak wdrożyć w temat to... ma to trochu sensu.


Bo jednak pomijając abstrakcyjne zoo... to sa potrzebne... niektóre gatunki zwierząt żyją tylko tam tak by wygineły co wiem zasadniczo jest winą ludzi ale przez to nadal istnieją...


No dośc temat dyskusyjny... trudno się opowiedzieć jednoznacznie... Ale pisali ze u nich jest po prostu inna mentalność a w Polce nigdy nikt by sie na to nie zdecydował...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi'][URL]http://images61.fotosik.pl/645/1d5e6cebfdcc8c4amed.jpg[/URL] normalnie rewelka.;)
Kocyk całkiem puchaty a Mordziasta uśmiechnięta.:loveu:[/QUOTE]


Kocykowi troche leb ostrzyglam,dalej powinien miec rowniez skrocona siersc. Ale ma ostrze do krotkiego ciecia a to nie lipiec.

Margi,pytałas tą znajomą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']

Sandra, tylko po co te zwierzęta maja żyć tam? Zupełnie tego nie kumam :shake:[/QUOTE]

Bo ludzie którzy doprowadzili do zagłady wielu gatunków lubią mówić ze mimo, ze na wolnosci zaddnych nie ma... to sa w zoo w razie wu...

Tak po prawdzie to jak mają zapewnione odpowiednie warunki to.. dobrze by było mimo wsio pozostawić po sobie chociaż w zoo te gatunki... Każdy jeden gatunek który ginie na zawsze to ogromna strata...

Z jednej strony to strasze bo siedza zamkniete na tych wybiegach... a ludzie przychodza ale tak czy tak by siedziały... tylko ludzi by by nie było to chociaż zwierzaki mają trochę rozrywki i lew czy inny pum moze sobie pomyslec ze by sobie zjadlł takiego ludzia.


Można by trzymac takie w rezerwatach ale... po pierwsze kłusownicy p odrugie tak naparwde nie ma miejsca. Ludzie osiedlają się już praktycznie wszedzie niszcząc paląc i karczując ale... no nie mamy na to wpływu...

Już zupełnie pomijając fakt ze te zwierzeta w zoo naprawde mają lepiej niz zwierzeta na fermach mlecznych czy miesnych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']Pytałam i się udziela w FM,natomiast nie pytałam ile ten środek kosztuje.[/QUOTE]

Mozesz zapytać ile kosztuje i ile go jest. To nie da mnie...



[quote name='ania0112']mordziasta i kocyk ohhhh i AHHHHH:loveu:
a kocyk ma dalej dłuąa grzywkę jak się nie mylę?[/QUOTE]

Myslalaś,ze ta grzywka to równo z brewkami? Nie ae powinna być troche dluższa.


[quote name='zerduszko']No w szoku jestem :multi:

A gdzie to macie taka drogę be dziur?


Sandra, tylko po co te zwierzęta maja żyć tam? Zupełnie tego nie kumam :shake:[/QUOTE]


Ta droga to przez łąki nad wodę,autami tam nie jeżdżą.

Do zoo trafiają tez zwierzęta,ktore nie moga wrocić na wolnosć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...