Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

Wilcza pojechała z płynem do Bełchatowa bo tam wynik będzie szybciej niż gdzieś tam wysyłany. Płynu ściągnięto 600 ml :shake: dużo bardzo, nie jest to krew, zrobili jej echo serca i serce jest OK, zrobili tez RTG klatki, w płucach nie widać guzów, więc nie wiadomo skąd ten płyn nadal. Może badanie płynu coś wyjaśni... cholera najgorzej jak nie wiadomo co jest psu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JankaBezZiemii']nie bój bo i Mordzia się będzie bała :glaszcze:[/QUOTE]

Ona do weta leci w podskach i z radoscia.


[quote name='Margi']A brzuchol jest w porządku,bo przy pewnych schorzeniach płyn może pojawić się w płucach.

Faktycznie dużo płynu ściągnięto.[/QUOTE]


Zaraz na pocatku miala robione USG brzuchola i wet postawił sobie za punkt honoru znalesc coś złego w nim i nie znalazł.


Pierwszy raz zostawilam nieprzytomnego psa samego ale nie mialam wyjscia,bo płyn trzeba zbadac jak najszybciej po pobraniu.
Poruszam sie miejska komunikacja i udalo mi sie wyjatkowo szybko wrócic do domu.
Troche mialam klopoty ze znalezieniem tego weta i rozgladalam sie za kims z psem. Patrze za rzeczka idzie z kijkami kobitka a przez mostek na moja strone przebiegl walijczyk. To pytam czy ten walijczyk jej-tak. Bardzo dokladnie wyjasnila jak dojsc do weta.
Wet bedzie dzwonił do mnie i do naszego weta. Moze jeszcze dzisiaj bedzie wynik ale nie obiecywano.
Wyniki nie wskazuja na nowotwor ale tez go nie wykluczaja. Badanie płynu tez moze nie dac odpowiedzi jesli nie ma w nim zluszczonych komórek.
Jedno jest pewne: mamy bardzo zdrowe serce i stan zapalny w klatce piersiowej.

Link to comment
Share on other sites

3mamy kciuki! może dzis dadza rade podac wyniki!



Ja wiem, że to nie ejst dobra pora... ale ja chyba nie widziałam aby Wilcza kiedyś taki długi post napisała :razz:



[quote name='wilczy zew']Ona do weta leci w podskach i z radoscia.





Zaraz na pocatku miala robione USG brzuchola i wet postawił sobie za punkt honoru znalesc coś złego w nim i nie znalazł.


Pierwszy raz zostawilam nieprzytomnego psa samego ale nie mialam wyjscia,bo płyn trzeba zbadac jak najszybciej po pobraniu.
Poruszam sie miejska komunikacja i udalo mi sie wyjatkowo szybko wrócic do domu.
Troche mialam klopoty ze znalezieniem tego weta i rozgladalam sie za kims z psem. Patrze za rzeczka idzie z kijkami kobitka a przez mostek na moja strone przebiegl walijczyk. To pytam czy ten walijczyk jej-tak. Bardzo dokladnie wyjasnila jak dojsc do weta.
Wet bedzie dzwonił do mnie i do naszego weta. Moze jeszcze dzisiaj bedzie wynik ale nie obiecywano.
Wyniki nie wskazuja na nowotwor ale tez go nie wykluczaja. Badanie płynu tez moze nie dac odpowiedzi jesli nie ma w nim zluszczonych komórek.
Jedno jest pewne: mamy bardzo zdrowe serce i stan zapalny w klatce piersiowej.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...