Jump to content
Dogomania

Konkurs "Zdjęcie grudnia" - WYNIKI!!! (str.12)


Behemot

Czy chcesz kolejnej edycji konkursu w 2007 roku?  

113 members have voted

  1. 1. Czy chcesz kolejnej edycji konkursu w 2007 roku?

    • Tak
    • Tak, ale w zmienionej formie
    • Nie
      0


Recommended Posts

[COLOR=DarkRed][B]Już nie przyjmujemy nowych zdjęć do majowej edycji konkursu!
Głosujemy!
A sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie... Na pierwsze miejsce wskakuje to......., to........ tuż za nimi........, a goni go........... :diabloti:
WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH! A więc.... :user:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozpoczynamy piątą, czerwcową edycję konkursu :lol:

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Zasady konkursu[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[B]Zgloszenia i nominacje[/B]
[B]1.[/B] Każdy chętny przedstawia (nominuje) maksymalnie 3 zdjęcia własnego pieska lub psa innego Dogomaniaka (zrobione w czerwcu !) - opatrzone tytułem, imieniem pieska i nickiem autora. Nominujcie zdjęcia, które wydają się Wam szczególnie piękne, niezwykłe, śmieszne czy oryginalne :lol: Zdjęć nie trzeba przedstawiać na raz, mogą być dodawane stopniowo przez cały miesiąc.
[B]2.[/B] [B][COLOR=darkorange][B]Nominacje[/B] przedstawiamy do północy 30 czerwca[/COLOR][/B]. Po tym terminie kandydatury nie będą przyjmowane.

[B]Glosowanie[/B]
[B]3.[/B] Głosujemy do północy z 9 na 10 lipca. Po tym terminie glosy nie beda przyjmowane.
Uważam, że głosowanie powinno być ukryte, wtedy niespodzianka na koniec będzie większa! :lol:

Swoje głosy przysyłajcie do mnie na PW. Będę je zliczać na bieżąco i na początku lipca podam wyniki - 3 zdjęcia, które uzyskały największą liczbę punktów oraz pierwszą dwudziestkę (sama punktacja, bez zdjęć).
- Dogomaniacy głosują na maksymalnie 5 zdjęć - przyznając punktację od 1 do 5 punktów (za najlepsze zdjęcie).
- [COLOR=red]Nie głosujemy na zdjęcia, ktore sami nominowaliśmy! [/COLOR]Nie wklejajcie zdjęć, na które głosujecie! [COLOR=darkred][B]Wystarczy tytuł zdjęcia[/B][/COLOR].
- Można głosować na zdjęcia tego samego autora (i dlatego potrzebne są tytuły zdjęć, by uniknąć nieporozumień, a poza tym są fajne ;-)). Jeżeli chcecie głosować tylko na jedno czy dwa zdjęcia, również podajcie punktację.
- Głosować można na bieżąco, przez cały miesiąc, ale pamiętajcie, że w ciągu miesiąca można oddać głos tylko na 5 zdjęć, więc wybór musi być przemyślany! :lol:

[COLOR=red][B]WAZNE ![/B][/COLOR]
4. Zdjęcia nie spełniające norm europejskich ;-) (imię psa, nick autora, tytuł oraz odpowiedni rozmiar zdjęcia - [B]MAX 500x500 pikseli ![/B] ) nie zakwalifikują się do konkursu.

Pamiętaj, Dogomaniaku! Jeżeli nie weźmiesz udziału w wyborach, nie będziesz miał prawa krytykować zwycięzców! :diabloti: Wszyscy do urn!

[SIZE=1][COLOR=darkorange]Jesli zmniejszenie lub wstawienie zdjęcia sprawia komus klopot
prosze wyslac PW do moda - Eveliny lub Pasavery.[/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25424"][SIZE=1][COLOR=wheat]Zdjęcie maja[/COLOR][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot'][COLOR=darkred][B]Już nie przyjmujemy nowych zdjęć do majowej edycji konkursu![/B]
[B]Głosujemy![/B]
[B]A sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie... Na pierwsze miejsce wskakuje to......., to........ tuż za nimi........, a goni go........... :diabloti:[/B]
[B]WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH! A więc.... :user:[/B]
[/COLOR][/quote]

a kiedy wyniki?

behamont bo nie wiem czy juz głosowałam w tym miesiącu, mozesz mi sprawdzic :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Iza i Fidel[/B] , przypominam, ze glosujemy na PW do [B]Behemot[/B]. :cool3:

Zadawajcie sobie trudu by zdjecia konkursowe sie wyswietlaly a nie paradowaly w formie linkow.
Linki maja o wiele mniejsze szanse na ogladanie i pozostanie w pamieci glosujacych a co za tym idzie na bezcenne punkty ;)
Przypominam rowniez, ze za duze zdjecia beda zawsze w formie linkow !
Okrutne to, ale taka jest prawda :cool1:

Tak jak jest napisane w pierwszym poscie.
Modzi pomoga umiescic zdjecie we wlasciwym rozmiarze.
Ostatecznie od tego, miedzy innymi, sa. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']
Linki maja o wiele mniejsze szanse na ogladanie i pozostanie w pamieci glosujacych a co za tym idzie na bezcenne punkty ;)
[/quote]

Linki nie mają szans na punkty, bo łamią normy europejskie ;) Patrz: regulamin ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agamtb'][B][SIZE=3]" długa mam tak jeszcze leżeć???"[/SIZE][/B]
[B]modelka Fruzia, autor ja :)[/B]

[B][IMG]http://img335.imageshack.us/img335/8458/fruziak59co.jpg[/IMG][/B]

[/quote]


zdjecie jest piekne!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Galilea:
1. Zdjęcie pochodzi z zeszłego roku, więc nie może wziąć udziału w konkursie.
2. Zdjęcia do czerwcowej edycji konkursu nominujemy w odpowiednim wątku - czerwcowym.
3. Zdjęcie jest za duże.

Dziękuję za uwagę ;)

Link to comment
Share on other sites

Tytuł: O traktorze co zgubił 2 oponki ;-)
Autor: MonikaSz
Na zdjęciu: Yaga i Kira
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_yaga10.114.jpg[/IMG]

Tytuł: Moja piłka i już !
Autor: MonikaSz
Na zdjęciu: Yaga i Kira
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_yaga10.119.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...