Jump to content
Dogomania

Udało się!!!! Kapselek ma cudowny dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NikaEla

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muszę zaraz po pracy lecieć do Niemiec po zapas puszeczek. No i smycz kupię.
Umówione jesteśmy na godzinę 16.
Spędzę przy psiakach duuuuzo czasu :( Mam do "obrobienia" to stadko:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215053-RATUNKU!!!-2-spanielkowate-sunie-6-maluchów-PILNIE-potrzebują...-wszystkiego-([/url]

Link to comment
Share on other sites

Kapsel jest zestresowany, chciałby, żeby ktoś go stąd zabrał. Jak tylko zostanie w jakimś pomieszczeniu sam, piszczy i skomle. Flap burczy nieustannie i nie pozwala zbliżyć mu się do nas lub swojego posłania. Staramy się nie pozwalać na takie zachowanie, ale nie da się ciągle pilnować. Na szczęście Flap tylko warczy na Kapsla, natomiast nie gryzie go. Kapsel zjadł puszkę na kolację, ale ma biegunkę, więc chyba na razie będzie karmiony tylko suchym pokarmem. Wydaje mi się, że Kapsel jest alergikiem i stąd m.in. jego problemy skórne. Na spacerze biegają obok siebie i panuje zgoda między nimi. Moze się dogadają w ciągu paru dni.

Link to comment
Share on other sites

Kapsel zakochany po uszy. W bramie mam małą suczkę, któa ma cieczkę i Kapsel cały czas skomli.
Dzisiaj czeka go jeszcze kąpiel. Na spacerach jest grzeczny, wąchają sobie we dwóch, w domu zachowuje czystość. Ten pies chyba wychował się w domu lub mieszkaniu. Daję mu jeść co parę godzin, bo nie mogę patrzeć na tą chudzinkę.

Link to comment
Share on other sites

Kapsel zakochał się, ale nie w suczce, tylko w naszym Flapie :-(. Chodzi za nim krok w krok, piszczy i trzęsie się. Flap zachowuje się już wzorowo, zlewa Kapsla, pozwala mu na wiele, ale czasami warknie na niego.
Kapsel to istny wulkan radości i energii. Wczoraj miał kąpiel, był bardzo cierpliwy i grzeczny, chyba podobało mu się.
Myślę, że trzeba na serio pomyśleć o kastracji Kapsla. Nie wiem, czy jego obecny stan (wychudzenie) pozwala na to, ale w niedalekiej przyszłości trzeba będzie to zrobić.
Fotki mamy zrobione, może uda się zamieśćić wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barrybede']Myślę, że trzeba na serio pomyśleć o kastracji Kapsla. Nie wiem, czy jego obecny stan (wychudzenie) pozwala na to, ale w niedalekiej przyszłości trzeba będzie to zrobić.
[/QUOTE]
Prawie godzinną narkozę zniósł rewelacyjnie, a kastracja to 20 minut z hakiem. Da radę :)

Link to comment
Share on other sites

Kapsel piszczy i skomli prawie cały dzień i próbuje zdominować Flapa, ale Flap ma cierpliwość do chłopaka i prawie nie reaguje.
Apetyt ma doskonały, dzisiaj na kolację jadł ryż z wołowiną i marchewką z groszkiem, wcześniej suchy i ulubioną niemiecką puszkę. Jutro kupię mu szczotkę, bo nie chcę dwóch psiaków czesać tą samą i jakieś tabletki lub smakołyki na zapach z pyska :-). Chyba w tym tygodniu będziemy go szczepić, spróbujemy ustalić cenę.
I parę foteczek z kąpieli i spacerków[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8946/20110925009y.jpg[/IMG]
Lubimy sie kąpać :-)

[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3595/20110926001.jpg[/IMG]
Mała przegryzka w ciągu dnia, Flap korzysta przy okazji

[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6483/20110925004.jpg[/IMG]
Królewicz na łóżku, a Flap jak na gospodarza przystało nie protestuje

Link to comment
Share on other sites

Witam!
O Kapselku usłyszałam na bazarku organizowanym przez masza 44. Kupiłam tam 2 fanty i dodatkowo zaofiarowałam 100 zł. na Kapselka.
W rozliczeniu masza 44 prosiła o przelanie pieniędzy za fanty bazarkowe, natomiast 100 zł. prosiła o przekazanie na konto Kapselka. Proszę więc o numer konta.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...