Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Lili8522']Ciocie Baloniarki z moich bazarków będzie lekko ponad 100 zł...:multi:
myślałam że uda się więcej wyskrobać... :-( no ale cóż...

Myślę nad kolejnym... ale na razie nie mam dobrego pomysłu... :shake:[/QUOTE]

Lili jeszcze chwilkę potrwa zanim przygotuję kolejne dekupaże a nie chce już męczyć cioteczki NIkaragui , bo mimo że podesłała mi instrukcje zrobienia bazarku to jeszcze potrzebuje instrukcji do wstawiania zdjęć a i tak wiem że przy moim kompie i bezprzewod. internecie będzie problem. Więc gdybym mogła mieć prośbe do Ciebie o zrobienie takiego bazarku to pliiss . Oczywiście fotki (zmniejszone) i opisy prześlę. Cioteczko dasz się pomęczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Lili jeszcze chwilkę potrwa zanim przygotuję kolejne dekupaże a nie chce już męczyć cioteczki NIkaragui , bo mimo że podesłała mi instrukcje zrobienia bazarku to jeszcze [B]potrzebuje instrukcji do wstawiania zdjęć[/B] [/QUOTE][B][I][U]Wklejanie zdjęć[/U][/I][/B]
1. wchodzisz na [url]http://www.imageshack.us/[/url]
2. klikasz BROWSE i otwiera ci się to co masz na komputerze swoim, zaznaczasz zdjęcie, które chcesz przesłać (możesz kilka kolejnych) tzn [B]klikasz na nie 2 razy szybko[/B][U] lub [/U]1 raz i klikasz otwórz (gdy 2 razy, to już samo się zrobi)
3.klikasz prześlij teraz (niebieski napis ze strzałka)
4. zdjęcie pojawi się wśród masy napisów po lewej stronie ekrany
5. klikasz na nie 2 razy szybko
6. zdjęcie pojawi się na środku ekranu wśród napisów
7. klikasz na nie prawym przyciskiem, rozwiną się rożne napisy: ty wybierasz :kopiuj adres URL grafiki
8. wracasz na dogo i nad ramką w której piszesz wybierasz obrazek (kwadracik) z drzewkiem, klikasz lewym przyciskiem
9. w ramkę, która sie pojawi wklejasz zapisany adres obrazka i OK
GOTOWE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua'][B][I][U]Wklejanie zdjęć[/U][/I][/B]
1. wchodzisz na [URL]http://www.imageshack.us/[/URL]
2. klikasz BROWSE i otwiera ci się to co masz na komputerze swoim, zaznaczasz zdjęcie, które chcesz przesłać (możesz kilka kolejnych) tzn [B]klikasz na nie 2 razy szybko[/B][U] lub [/U]1 raz i klikasz otwórz (gdy 2 razy, to już samo się zrobi)
3.klikasz prześlij teraz (niebieski napis ze strzałka)
4. zdjęcie pojawi się wśród masy napisów po lewej stronie ekrany
5. klikasz na nie 2 razy szybko
6. zdjęcie pojawi się na środku ekranu wśród napisów
7. klikasz na nie prawym przyciskiem, rozwiną się rożne napisy: ty wybierasz :kopiuj adres URL grafiki
8. wracasz na dogo i nad ramką w której piszesz wybierasz obrazek (kwadracik) z drzewkiem, klikasz lewym przyciskiem
9. w ramkę, która sie pojawi wklejasz zapisany adres obrazka i OK
GOTOWE[/QUOTE]

Dzięki, dzięki :Rose:
Dobra, będę próbować. Na razie muszę jeszcze coś zmalować ;)

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczek ale gafa już poprawiam :oops:

Lili dobra robota :)

Ciotki tym razem przyszłam z prośbą o pomoc finansową dla podopiecznego jednej z Baloniarek. Co prawda malutko udziela się na Klubowym wątku ale napewno jest to spowodowane brakiem czasu. Od prawie 2 lat ma na BDT kota, który ze względu na stan zdrowia wymaga specjalistycznej karmy RC Urinary HD koszt około 150zł.
Nie możemy zostawić jej samej i tak walczy o każdy dzień by Merlin miał wszystko czego potrzebuje.
wnioskuję o 150zł na karmę specjalistyczną :modla:
link do wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198514-Merlin-niewiele-dni-mu-pozostało[/URL]

nr konta z danymi poda bezpośrednio dorobella

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']
Ciotki tym razem przyszłam z prośbą o pomoc finansową dla podopiecznego jednej z Baloniarek. Co prawda malutko udziela się na Klubowym wątku ale napewno jest to spowodowane brakiem czasu. [B]Od prawie 2 lat ma na BDT kota, [/B]który ze względu na stan zdrowia wymaga specjalistycznej karmy

[/QUOTE]
w kwestii formalnej tylko zapytam. W regulaminie jest [quote name='Igiełka']

[SIZE=3][COLOR=red][B]Zasady udzielania pomocy:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3]-[/SIZE][SIZE=2][B]Udzielamy pomocy psiakom[/B], które mają w[/SIZE][SIZE=2]ątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie[/SIZE]
[SIZE=2]-Każdy Klubowicz, [B]który zgłosił psiaka w potrzebie [/B]i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp)[/SIZE]

[/QUOTE]to chyba należało by jakiś aneks do regulaminu zrobić

Link to comment
Share on other sites

wiem wszystko ale widzę że tam potrzebna jest pomoc no nic poczekamy na resztę Zarządu

edit: wiem że dorobella ma też psiaki na BDT [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219408-Dwa-wraki-z-pseudo-w-BDT-u-Dorobelli-prosimy-o-karmę-!![/URL]ale w tej chwili to chyba kot jest w większej potrzebie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']w kwestii formalnej tylko zapytam. W regulaminie jest to chyba należało by jakiś aneks do regulaminu zrobić[/QUOTE]Tylko nie zrozumcie mnie, że mam coś przeciw. Ale tyle na dogo awantur widziałam i banów, że myślę iż watro w regulaminie baloniarskim nieco zmienić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Tylko nie zrozumcie mnie, że mam coś przeciw. Ale tyle na dogo awantur widziałam i banów, że myślę iż watro w regulaminie baloniarskim nieco zmienić[/QUOTE]

nie ma sprawy wiem co masz na myśli ;) może mógłby ten zapis wyglądać tak :


[B][COLOR=#ff0000]Zasady udzielania pomocy:

[/COLOR][/B][SIZE=3]-[/SIZE][SIZE=2]Udzielamy pomocy psiakom [B](a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów[/B]), które mają w[/SIZE][SIZE=2]ątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie[/SIZE]
[SIZE=2]-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka [B]lub kota[/B] w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp)[/SIZE]
[SIZE=2]-[COLOR=darkorchid]Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2]- wnioski z prośbą o pomoc rozpatruje Zarząd Klubu złożony z trzech Osób- do udzielenia pomocy wystarczy decyzja dwóch członków Zarządu[/SIZE]
[SIZE=2]- w przypadku pozytywnej decyzji Klubowicz zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw nr konta na który należy przesłac pieniądze[/SIZE]
[SIZE=2]- po otrzymaniu wsparcia finansowego wnioskujący Klubowicz gdy pieniądze fizycznie znajdą się na ustalonym wcześniej koncie robi wpis na tym wątku potwierdzający otrzymanie pomocy[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

pisałyśmy o sposobie odbioru karmy kilka stron wcześniej,
napiszę Ci PW z zapytaniem

[quote name='Ellig'][B]Duzy worek swiezej nie otwieranej karmy wet.[/B][B][COLOR=#008080]EUKANUBA : Daily Care Sensitive Joints- [/COLOR][COLOR=#800000]zarezerwowany dla iwoniam[/COLOR][COLOR=#008080], [/COLOR][COLOR=#000080]czeka na odbior[/COLOR][/B].[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

U Nas do Punktu dzis trawiły szczeniaki .. znalezione w kartonie pod brama z liścikiem"..ze psy maja 2,5 mies , rodzice to Rottweiler i Owczarek Niemiecki. " Znajac zycie jak moj tymczasowicz znajdzie dom a sie cos szykuje nie zapeszajac ;) szczylki wyladuja u mnie ... a juz myslalam ze troche odsapne ;)

[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/643916_515588908454937_1348968587_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']U Nas do Punktu dzis trawiły szczeniaki .. znalezione w kartonie pod brama z liścikiem"..ze psy maja 2,5 mies , rodzice to Rottweiler i Owczarek Niemiecki. " Znajac zycie jak moj tymczasowicz znajdzie dom a sie cos szykuje nie zapeszajac ;) szczylki wyladuja u mnie ... a juz myslalam ze troche odsapne ;)

[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/643916_515588908454937_1348968587_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Chyba się ... zasapiesz;)

Link to comment
Share on other sites

Lili zgłosiła się na ochotnika do zrobienia bazarku bardzo dziękujemy :)

kkasiiiar no no czeka Cię praca na wysokich obrotach ;)

[quote name='Igiełka']

Ciotki tym razem przyszłam z prośbą o pomoc finansową dla podopiecznego jednej z Baloniarek. Co prawda malutko udziela się na Klubowym wątku ale napewno jest to spowodowane brakiem czasu. Od prawie 2 lat ma na BDT kota, który ze względu na stan zdrowia wymaga specjalistycznej karmy RC Urinary HD koszt około 150zł.
Nie możemy zostawić jej samej i tak walczy o każdy dzień by Merlin miał wszystko czego potrzebuje.
wnioskuję o 150zł na karmę specjalistyczną :modla:
link do wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198514-Merlin-niewiele-dni-mu-pozostało[/URL]

nr konta z danymi poda bezpośrednio dorobella[/QUOTE]

przypominamy się z prośbą i czekamy jeszcze na decyzję Nutusii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']U Nas do Punktu dzis trawiły szczeniaki .. znalezione w kartonie pod brama z liścikiem"..ze psy maja 2,5 mies , rodzice to Rottweiler i Owczarek Niemiecki. " Znajac zycie jak moj tymczasowicz znajdzie dom a sie cos szykuje nie zapeszajac ;) szczylki wyladuja u mnie ... a juz myslalam ze troche odsapne ;)

[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/643916_515588908454937_1348968587_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jeśli trzeba mogę ogłosić szczylki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Gusiaczek ale gafa już poprawiam :oops:

Lili dobra robota :)

Ciotki tym razem przyszłam z prośbą o pomoc finansową dla podopiecznego jednej z Baloniarek. Co prawda malutko udziela się na Klubowym wątku ale napewno jest to spowodowane brakiem czasu. Od prawie 2 lat ma na BDT kota, który ze względu na stan zdrowia wymaga specjalistycznej karmy RC Urinary HD koszt około 150zł.
Nie możemy zostawić jej samej i tak walczy o każdy dzień by Merlin miał wszystko czego potrzebuje.
wnioskuję o 150zł na karmę specjalistyczną :modla:
link do wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198514-Merlin-niewiele-dni-mu-pozostało[/URL]

nr konta z danymi poda bezpośrednio dorobella[/QUOTE]

Jeśli to coś zmienia to też jestem za :)

kassiar ale cudeńńńńńńńńkkkkkkaaaaa :loveu: zakochałam się tym bardziej że są miksem
mojej ulubionej rasy (rottków) cudeńka... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Jeśli trzeba mogę ogłosić szczylki ;)[/QUOTE]
Dziękuje !! :)
[quote name='Lili8522']Jeśli to coś zmienia to też jestem za :)

kassiar ale cudeńńńńńńńńkkkkkkaaaaa :loveu: zakochałam się tym bardziej że są miksem
mojej ulubionej rasy (rottków) cudeńka... :loveu:[/QUOTE]


To moze tymczasik ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']U Nas do Punktu dzis trawiły szczeniaki .. znalezione w kartonie pod brama z liścikiem"..ze psy maja 2,5 mies , rodzice to Rottweiler i Owczarek Niemiecki. " Znajac zycie jak moj tymczasowicz znajdzie dom a sie cos szykuje nie zapeszajac ;) szczylki wyladuja u mnie ... a juz myslalam ze troche odsapne ;)

[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/643916_515588908454937_1348968587_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ten pierwszy to prawdziwy Bandzior :-) Gdzie Ty je upchniesz?

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Brała bym i to już....... ALE...... jeszcze nie teraz.... buuuuuuuu :placz:
cudowne cudowności ale Ci zazdroszczę! (chodź może to głupio brzmi ;) )[/QUOTE]

Narazie maluchy sa w punkcie niestety w kojcu bez budy.. jutro tam bede i moze cos sie uda zdzialac zeby je przenieść bo nocki już coraz zimniejsze , czekam jak na cud az moj tymczas znajdzie dom wtedy wezme maluchy chociaż mam nadzieje ze do tej pory ogłoszenia przyniosła jakiś skutek i nie w takiej porazajacej liczbie (7) do mnie trawia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Narazie maluchy sa w punkcie niestety w kojcu bez budy.. jutro tam bede i moze cos sie uda zdzialac zeby je przenieść bo nocki już coraz zimniejsze , czekam jak na cud az moj tymczas znajdzie dom wtedy wezme maluchy chociaż mam nadzieje ze do tej pory ogłoszenia przyniosła jakiś skutek i nie w takiej porazajacej liczbie (7) do mnie trawia ;)[/QUOTE]

Jej biedne maluszki... :-(
Możecie się zwrócić do Fundacji pomorskiej Rottka myślę że oni
mogli by pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Ten pierwszy to prawdziwy Bandzior :-) Gdzie Ty je upchniesz?

TZmestudio[/QUOTE]
Szczerze? liczę na cud ze zanim mój tymczas pojedzie do domu to ich liczba się trochę zmniejszy ;)
[quote name='majowa']mój TZ powiedział cyt:ale klony a ten w środku to wykapany szef bandy[/QUOTE]

:D chyba najodważniejszy jest to fakt , moze nie wiadac na zdjeciu ale szczylki bardzo wystraszone były.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...