Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='gameta']Ostatnio jak chcieliśmy ruszyć pana P. (2009r?)to w dwie doby "zniknęło" 120 psów z Ol... Myśleliśmy, że ich śmierć nie poszła na marne, że już będzie tylko lepiej i co? Ch*** wielki...[/QUOTE]
Najgorsze, że takich jak on jest jeszcze wielu. Wyciągasz jednego, a wiesz, że do takich miejsc trafia w tym samym momencie 20.
Widzę beznadzieję tego wszystkiego, niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Tak to jest jak się opuszcza baloniarę na pożarcie sępom....
TZmestudio[/QUOTE]
Liczę, że sępy zostawione samym sobie w końcu się nawzajem sobie do tyłków zabiorą.
Już za stara jestem i za dużo wiem o forach internetowych, żeby się użerać - w końcu jestem specjalistą od tego tematu ;)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o aktualizację - mój stan posiadania na DT wynosi szt. 1 :loveu:
Wątek wspólny
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w[/url]

Link to comment
Share on other sites

a ja poproszę o info, kto mógłby zrobić wizytę pa w Wwie - Bielany
To nie pilne, ale nie chcę tez sama, bo potrzebuję opinii obiektywnej osoby - a chodzi o mojego tymczasowiczka Asika..

Macia - super będziesz miała tymczasowicza, oby tylko zdrowiał, powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Wiesz u baloniarek tak już jest, że bywają problemy z proszeniem o pomoc. Obstawiam, że żadna nie chce pierwsza poprosić ;).
Sylwia on musi wyzdrowieć, bo po prostu nie daję mu innej możliwości.[/QUOTE]

Wiem, tylko chciałam dać komuś stąd a nie z poza klubu.

Link to comment
Share on other sites

Wwa-Bielany mogę ogarnąć - mam po drodze z roboty na moją wieś. Ogony teraz zostają na dworze, więc powrót pół godzinki później nie będzie skutkował kolejną kałużą lub rozerwaną poduszką ;) Tyle tylko, że mogę zrobić wizytę najwcześniej 4 maja, bo aktualnie szczęśliwie mam urlop :)

Link to comment
Share on other sites

Dwie sprawy:

mmd, zabij, ale nie mogę znaleźć sobie czasu na ogłoszenie twojego psiaka z Olkusza :oops: ulv jak czyta ten wątek to to samo się tyczy jej zwierzastych.

mestudio, wyślij mi twój nr konta. Z puli Juranda (*) jest nadwyżka dla Kiko i Tobiego (wysyłałaś wcześniej ale dogo zjadło).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Wróciłam z oficjalną prośbą.

Chciałabym prosić, was kochane baloniarki o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Moja mała Maja [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226101-**-MAJA-**-Niechciane-psie-dziecko-prosi-o-wsparcie![/URL] była dziś na sterylce. Zapłaciłam 250 zł. Do tego doszły wydatki typu fartuszek, preparat na kleszcze i karma. Mam już ponad 300 zł na minusie. Bazarki trwają... ale marnie idą.
Więc proszę ślicznie was kochane o pomoc w najwyższej możliwej kwocie regulaminowej.
Dziękuję i czekam na odpowiedz ;)[/QUOTE]

[quote name='mmd']Najwyższa regulaminowa to 200, jako składkowiczka możesz wnioskować o więcej.[/QUOTE]

[quote name='necianeta89']jeśli mogłabym 300 zł :oops: byłabym szczęśliwa. bo pannica u mnie nie długo... a wydatki na pewno jeszcze będą.

Edit: ale jakby co to damy radę spokojnie w kwocie 200 zł ;)[/QUOTE]

[quote name='mmd']Poczekamy, co prezesostwo na to :)[/QUOTE]


oczywiście jestem za udzieleniem pomocy w kwocie 300zł dla Maji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Wiem, tylko chciałam dać komuś stąd a nie z poza klubu.[/QUOTE]

Cioteczko to bardzo miło z Twojej strony ale jeśli nikt się nie zgłosić to tak jak necia napisała wybierz kogoś poprostu sama :)

mmd i maciu gratuluję tymczasowiczów a listę już uzupełniam :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o pomoc. Może jest ktoś z Warszawy. Albo kogoś znacie.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226450-Warszawa-zagin%C4%85%C5%82-Rafik[/url]

Wydarzenie:

[url]https://www.facebook.com/events/354555081269416/?context=create[/url]

Jeśli chłopak się nie znajdzie w najbliższym czasie to nie ma wielkich szans.

Link to comment
Share on other sites

W dniu dzisiejszym,[B]29 kwietnia[/B], zaginął ok. 2 letni [B]czarno-biały[/B] psiak. Ostatnio był widziany na ulicy [B]Sarabandy, okolice Karczunkowskiej[/B]

Na [B]lewej tylnej łapce[/B] miał niebieski bandaż, może jednak go już zdjął – na pewno [B]kuleje[/B] na tę łapkę – ma złamanie otwarte.

[B][U]Rafik jest w trakcie leczenia[/U][/B] – bardzo proszę o pomoc w jego odnalezieniu
Proszę o informacje:
[B]691 333 331[/B]
[B]600 808 795

[/B][IMG]http://images10.fotosik.pl/1400/962f1aab78150ae9gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Wwa-Bielany mogę ogarnąć - mam po drodze z roboty na moją wieś. Ogony teraz zostają na dworze, więc powrót pół godzinki później nie będzie skutkował kolejną kałużą lub rozerwaną poduszką ;) Tyle tylko, że mogę zrobić wizytę najwcześniej 4 maja, bo aktualnie szczęśliwie mam urlop :)[/QUOTE]

super, tylko mi się popieprzyło - chodzi o Bemowo, nie Bielany. Da radę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...