Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='mmd']Kasiek już u mnie w ignorowanych - nie będę czytać tych wypocin, a skoro moderator nie chce nas od niej uwolnić, uwolnijmy się same. Wątek nabrał przejrzystości ;)
Tę drugą też tam wrzuciłam, pamiętacie, jak tu była po wsparcie, a pies u niej na DS? To jest taka uczciwość inaczej.

Mestudio - a ja uważam, że ogonek powinna zostać i zajmować się zwierzętami. Bo ona im pomaga naprawdę, a te zadymiary tylko siebie lansują. Jak gameta napisała, żeby pomogły u chauwy to kasiek napisała, że nie ma czasu bo... ma eventy :evil_lol:[/QUOTE]
Dokladnie tak a pro po kasiek. Szkoda czasu i nerwow.Robmy swoje !

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']

Ja się za to musze pochwalic, że Kra była dzisiaj w klinice i jest lepiej, pH moczu spadło do 5 (z ponad 8), bakterii jest tez mniej :) Oby tak dalej!!!!![/QUOTE]
No i cudnie, kolejna bida ma sie lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Baloniarki! Wracam na dogo po dość długim niebycie (nie otwierało mi się chyba ze 2 tygodnie), a tu tyle tragedii... Mnie ostatnio zlinczowano na facebooku, bo powiedziałam, że nie wydam bojącego się ludzi szczeniaka w ciemno do jakiegoś domu do Włoch. Taka zła jestem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']a gasicie dzisiaj światło dla ziemi? ;) [URL]http://www.wwf.pl/godzinadlaziemi/dolacz?ref=nf[/URL][/QUOTE]
U mnie żeby nie skłamać, co 30 minut nie ma światła przez wiatr, więc mam gaszone mimo woli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']a gasicie dzisiaj światło dla ziemi? ;) [URL]http://www.wwf.pl/godzinadlaziemi/dolacz?ref=nf[/URL][/QUOTE]
Ja mam energooszczędne i niczego nie gaszę. Mi do tego wwf niepotrzebne, rachunek z elektrowni na mnie działa wystarczająco ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']mmd, ja cię bardzo przepraszam - skończę mam nadzieję dzisiaj ogłoszonka Fiorda i wyślę ci linki.
przepraszam, naprawdę.[/QUOTE]
Kochana, gdzie Ty masz teraz głowę do ogłoszeń... To co zrobiłaś, to zrobiłaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']widzę, że ataK zbanowana. szkoda. a kciuki mi i Lili nie pomogły :([/QUOTE]

[quote name='Roszpunka']przykre to wszystko...[/QUOTE]

AtaK zbanowana? No tak, zanosiło się na to... jakby co - wiecie gdzie szukać :)
Necia - przykro mi, dobrze, że nic się złego nie stało.

[quote name='_ogonek_']idę robić, nie aktywowałam nawet wszystkiego...[/QUOTE]
Ale wygląda na to, że Eryś będzie miał dom.

[quote name='bros']kochane baloniarki PILNIE potrzebuje Waszej pomocy, potrzebuję wzór umowy adopcyjnej taką jaką podpisuje Nutusia, muszę ja natychmiast wydrukować - czy możecie mi podesłać na pocztę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ???[/QUOTE]

WAŻNE!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...