Jump to content
Dogomania

Po 10 LATACH od adopcji ODDANO JĄ DO SCHRONISKA !!!! SABA BŁAGA o pomoc !!!!


Dada M

Recommended Posts

  • Replies 827
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie!

Jakiś czas temu pisałyście o ogłoszeniach, postanowiłam wykupić Sabci pakiet 50 ogłoszeń na bazarku. Autorka bazarku to specjalistka w ogłoszeniach, ekspresowo i poprawnie je dodaje. Tekst do ogłoszenia jakoś skleje z informacji z tego wątku :) Tylko mam jeden poważny problem - nie znam danych kontaktowych w razie zainteresowania (a to przecież najważniejsze). Co mam podać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_88']Witajcie!

Jakiś czas temu pisałyście o ogłoszeniach, postanowiłam wykupić Sabci pakiet 50 ogłoszeń na bazarku. Autorka bazarku to specjalistka w ogłoszeniach, ekspresowo i poprawnie je dodaje. Tekst do ogłoszenia jakoś skleje z informacji z tego wątku :) Tylko mam jeden poważny problem - nie znam danych kontaktowych w razie zainteresowania (a to przecież najważniejsze). Co mam podać?[/QUOTE]


Napisałam pw do Astaroth, u której w hoteliku jest Saba.

Pewnie coś nam poda na temat Saby oraz jakieś dane do kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Szukamy kogoś kto umie montować filmiki, wycinać, sklejać, dodawać napisy. Może uda się rozreklamować tak psiaki, w tym Sabe, kilka filmików z nią już mam ale potrzebna obróbka.[/QUOTE]

przypominam, trzeba z kilku filmików zmontować jeden 30sekundowy, byłby wyświetlany w metrze i autobusach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Przyszłam tu z watku szczęsliwej juz Buby i pragne przeniesc od przyszlego miesiaca swoją deklaracje na Sabunie.
To niestety tylko 10 zl.
Bede odwiedzac sunie na wątku.[/QUOTE]

Dziękuję Kochana! Tu każdy grosz potrzebny. Twoja deklaracja naprawdę wiele dla mnie znaczy. Jeszcze raz dziękuję!

[quote name='Astaroth']rzadko zaglądam na dogo więc przekazałam swój mail i numer telefonu do kontaktu w sprawie Saby, jeśli chodzi o kontakt w ogłoszeniach to do DadaM (519615975, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])[/QUOTE]

Dziękuję za kontakt!


[quote name='Gabi79'][B]Bardzo proszę o podanie mi danych do wpłaty na Sabunię, bo nie zapisałam jako zlecenie stałe, a z niewiadomych powodów nie mogę otworzyć wyciągów z poprzednich miesięcy[/B][/QUOTE]


Raczej nie ma co liczyć, ze Dda nagle sie tu pojawi............i dlatego jutro prześlę na pw dane i konto d wpłaty, które podała mi Dada M, i na to konto idą nasze deklaracje.


[quote name='Ewa_88']Dzięki za informacje, wieczorem ułożę jakiś fajny tekst, wybiorę zdjęcia i wyślę osobie odpowiedzialnej za bazarek :)[/QUOTE]


Super, moze to spowoduje jakąś reakcjew sprawie Saby.........

[quote name='Astaroth']przypominam, trzeba z kilku filmików zmontować jeden 30sekundowy, byłby wyświetlany w metrze i autobusach[/QUOTE]

A to jakaś zdolna osoba tu potrzebna ........

[quote name='magdyska25']Dostałam mail od Dady, że ma teraz mnóstwo rzeczy na głowie.

Napisała też, że Saba miewa się bardzo dobrze.[/QUOTE]

Szkoda, ze tu nie przybyła choć na chwilkę.

A co z łapą suni, podobno miała chorą, i to tyle co wiemy o Sabie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...