Jump to content
Dogomania

Młody ON Max pod obstrzałem na terenie strzelnicy- potrzebna pomoc. Ma nowy dom!:)


aagataa8

Recommended Posts

[quote name='tamb']Czy Państwo byli ze swoją 8-miesięczną suczką? Pieski miały okazję się poznać?[/QUOTE]
Nie ale opowiadali oniej. Maks jest bardzo koleżeński do innych psów i szczeniaków. Z sunią pod tym względem też nie ma problemów.
A wizyta poadopcyjna już jest umawiana.
Ludzie wyglądają na bardzo odpowiedzialnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ginn, zadzwon chociaz do nich, aby sie upewnic, ze wszystko jest w porządku.[/QUOTE]

Wyjechali ode mnie przed 14-stą. Do Bielska mogli dopiero co dojechać - dajmy ludziom trochę czasu. Mieli się odezwać na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Wyjechali ode mnie przed 14-stą. Do Bielska mogli dopiero co dojechać - dajmy ludziom trochę czasu. Mieli się odezwać na wątku.[/QUOTE]
Fajne wieści!:-)
Śląsk dziś rządzi w Kielcach,bo my tam dziś wywieźliśmy 2kocięta (oczywiście w wielkiej rozpaczy mojej córci,która oba zarządziła zatrzymać dla nas,bo jak twierdzi "mamy duże mieszkanko":loveu:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=bela51;17527579
Na jednym z wątków sunia ONka pojechala do domu bez wizyty, tez przyjechali po nia 160 km. Było to dwa dni temu.
Teraz sunia siedzi zamknieta w chlewie !!!!:-([/QUOTE]

Chyba o Soni mówisz. Masakra...Mam nadzieje,ze się szybko sytuacja unormuje.
A to niespodzianka z Maxem:multi::multi::multi:
Oby było dobrze...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór.Max jest pięknym,mądrym, spokojnym,tolerancyjnym psem,z naszą sunia Rita zapoznali się na podworzu,Rita początkowo obszczekała go za to on wyjadl odrazu jej wszystkie miski,póżniej dostal michę mięska jadl bardzo ladnie z czego się cieszymy bo przy okazji może Rita nauczy się jeśc,jest niejadkiem a teraz z zazdrości i wcina razem z nim,:)).Bedziemy informowac co u nas słychac,jutro Max będzie kąpany,dziękujemy za przemile informacjie na nasz tema,obiecujemy kochac i opiekowac się Maxem i Ritą,od zawsze kochamy zwierzki.Dziękujemy wszystkim tym Paniom ktore przyczynily się do tego że Max jest z nami,będzie mu u nas dobrze zapewniamy,i czekamy na wizytę:))

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Dadziu za zalogowanie:)
Cieszę się, że MAX trafił do Was, wiem, że dacie mu duzo miłości.
Napiszę tu jeszcze, że kiedy Państwo byli juz w Celinach, ja zadzwoniłam i usłyszałam: Już jesteśmy i Maksia kochamy.

Państwo przekazali nam 50 zł- kwote ta przeznaczam na kolejne psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Cieszę się,że Maxio trafił do wspaniałyćh ludzi.Dziękujemy za wiadomości i prosimy o kolejne.Jaki jest link tej biednej suni Soni,która siedziała w chlewie?[/QUOTE]
To wątek Soni, ktora nie ma szcescia chociaz taka sliczna, mloda i mądra.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206210-Bezdomny-Cz%C5%82owiek-bezdomna-suka.Potrzebny-pilnie-transport-%C5%BBukowo-k-Gda%C5%84ska-S%C5%82upsk[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dadziu']Dobry wieczór.Max jest pięknym,mądrym, spokojnym,tolerancyjnym psem,z naszą sunia Rita zapoznali się na podworzu,Rita początkowo obszczekała go za to on wyjadl odrazu jej wszystkie miski,póżniej dostal michę mięska jadl bardzo ladnie z czego się cieszymy bo przy okazji może Rita nauczy się jeśc,jest niejadkiem a teraz z zazdrości i wcina razem z nim,:)).Bedziemy informowac co u nas słychac,jutro Max będzie kąpany,dziękujemy za przemile informacjie na nasz tema,obiecujemy kochac i opiekowac się Maxem i Ritą,od zawsze kochamy zwierzki.Dziękujemy wszystkim tym Paniom ktore przyczynily się do tego że Max jest z nami,będzie mu u nas dobrze zapewniamy,i czekamy na wizytę:))[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za wieści. Myślę, że jak nawet powstaną jakieś problemy, to jesteście ludźmi tak pełnymi miłości do zwierząt, iż ze wszystkim sobie poradzicie.
A tak "mieżdu proczim" (jak mawiają rosjanie) - to Filipek był bardzo nie swój długo po Waszym odjeździe.

Link to comment
Share on other sites

Dadziu witamy na dogo.Przywracacie wiare w ludzi.[URL=http://smajliki.ru/smilie-1281526023.html][IMG]http://s20.rimg.info/54bc7eac12822cd980252b0da1573334.gif[/IMG][/URL]
[quote name='bela51']To wątek Soni, ktora nie ma szcescia chociaz taka sliczna, mloda i mądra.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206210-Bezdomny-Cz%C5%82owiek-bezdomna-suka.Potrzebny-pilnie-transport-%C5%BBukowo-k-Gda%C5%84ska-S%C5%82upsk[/URL].[/QUOTE]
Sonia wyjatkowo pechowa jak na razie, ale wierzę,że znajdzie odpowiedzialny dom jak Max.

[quote name='Ginn']
A tak "mieżdu proczim" (jak mawiają rosjanie) - to [B]Filipek był bardzo nie swój długo po Waszym odjeździe[/B].[/QUOTE]
Filipkowi też już domek się należy, inni przyjezdżają ,odjeżdżaja...a on czeka....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za miłe powitanie,:)będziemy tu już chyba na stale.a więc jesteśmy po pierwszej wspolnej nocy,Max spal na podłodze ale wciskał się nam do lożka niestety jest tak duży jak niedzwiedz:)uszy ma już wyczeszczone i wystrzyżone dał się wyczesac oprocz ogona:)ma apetyt Rita też.jest trochę zazdrosna,o Nas.Max wybrał sobie Darka za pana ja jestem od dawania jedzenia całowania przytulania.Rzeczywiście kapitalnie się przytula,my mamy dużo cierpliwości więc niech dostanie tyle przytulania ile potrzebuje.na spacerku ładnie razem się zachowują,wieczorem kapiel:)zobaczymy co będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dadziu']Dziekujemy za miłe powitanie,:)będziemy tu już chyba na stale.a więc jesteśmy po pierwszej wspolnej nocy,Max spal na podłodze ale wciskał się nam do lożka niestety jest tak duży jak niedzwiedz:)uszy ma już wyczeszczone i wystrzyżone dał się wyczesac oprocz ogona:)ma apetyt Rita też.jest trochę zazdrosna,o Nas.Max wybrał sobie Darka za pana ja jestem od dawania jedzenia całowania przytulania.Rzeczywiście kapitalnie się przytula,my mamy dużo cierpliwości więc niech dostanie tyle przytulania ile potrzebuje.na spacerku ładnie razem się zachowują,wieczorem kapiel:)zobaczymy co będzie.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę, że są Państwo z nami i relacjonują aklimatyzację Maxa w domciu:) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i czekamy na zdjęcia Maxa i Rity:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Bardzo dziękuję za wieści. Myślę, że jak nawet powstaną jakieś problemy, to jesteście ludźmi tak pełnymi miłości do zwierząt, iż ze wszystkim sobie poradzicie.
A tak "[B]mieżdu proczim[/B]" (jak mawiają rosjanie) - to Filipek był bardzo nie swój długo po Waszym odjeździe.[/QUOTE]
Zadam głupie pytanie: A co to znaczy? Bo nie uczyłam się rosyjskiego, a bardzo mi się ten język podoba:)

Link to comment
Share on other sites

Max już wykapany pachnacy i świeżutki:)ma ładną sierśc.duzo śpi a jak się ruszę to oba psy natychmiast za mną,nie odstepują mnie na krok.Max ma u nas dużo spokoju więc odpoczywa.Darek jest w pracy na drugiej zmianie ale byla rozpacz jak poszedł z domu przez conajmniej godzinę plakał pod drzwiami bardzo pokochał Darka.to jego pan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...