Jump to content
Dogomania

"marley I Ja"


00000

Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dopiero teraz na trafilam tu ...... no wiec wlasnie dzisiaj skonczylam czytac ta ksiazke... i sie poplakalam.... ;( ale strasznie mi sie podoba..... :placz::placz::placz::placz: bardzo wzruszajaca jest, albo ja mam miekie serce .... ja dostalam od mikolaja za 33 zl :)

Link to comment
Share on other sites

Jesteś w WIELKIM BŁĘDZIE !!! A właśnie że jest więcej takich książek!!!
Mam zamówione w księgarni tyle książek że hohoho! Mama odbiera i do paczki pod choinke chowa :lol: :evil_lol: :lol: Marleya udało mi się na urodziny :evil_lol: Na czerwono, te które Was interesują :)
Odebrane mam:
*tajemnice wystaw (ale to nie jest typu Marley i ja)
*księge psów (sporty, nauka, rasy, też nie typu Marleya :oops: )
Do odebrania:
*[B][COLOR=red]Włóczęga[/COLOR][/B] (o dziewczynie która nie może dogadać się z matką, nie ma przyjaciół. Została wolontariuszką w schronisku. Opiekuje się psem, który również nie ma dobrego kontaktu z ludźmi. Pomagają sobie nawzajem. Dalsza część jest mi nieznana :) KSIĄŻKA TYPU MARLEY I JA)
*[COLOR=red][B]Dziewczyna i wilk[/B][/COLOR] (Dziewczyna straciła rodziców. Pojechała o wója (chyba) który ma się nią zająć. Spotyka młodego wilczka, który również stracił matkę. Opiekuje się nim. Dalsza część jest mi nieznana :) KSIĄŻKA TYPU MARLEY I JA)
*Twój pies też to potrafi (wszystkie sporty, jak karmić gdy pies uprawia dany sport, rozgrzewki. Poradnik)
*Poradnik dla hodowców psów Genetyka w praktyce (o genetyce)

Oj biedna mamusia :evil_lol: :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Miałam przyjemność czytać tę książkę zanim jeszcze pojawiła się w Polsce do kupienia (mój tatuś robił do niej okładkę:razz:). Wspaniała i świetna. Ale ile błędów wychowawczych się tam wyłapało to moje:lol: Super i ja także mogę polecić:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Miałam przyjemność czytać tę książkę zanim jeszcze pojawiła się w Polsce do kupienia (mój tatuś robił do niej okładkę:razz:). Wspaniała i świetna. Ale ile błędów wychowawczych się tam wyłapało to moje:lol: Super i ja także mogę polecić:loveu:[/quote]

ano od bledow wychowawczych sie tam az roi i dlatego warto przeczytac, to nie zaden poradnik ale latwo z tej ksiazki wyciagnac cenne uwagi i wskazowki na temat wychowania psiaka. Mnie najbardziej zmrozil moment gdy ludzie chcieli sie pozbyc psa (znaczy oddac) gdy pojawily sie dzieci.... brrrr... :angryy:

Zakla - na zdjeciu z okladki jest Marley prawda? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...