Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Cieszy nowy dom dla Sajgona to przepiekny pies. Smuca wieści ze starego domu
  2. tylko że wolontariusze też mogliby się skupić na dużych psach bardziej.... większa szansa że ktoś weźmie kurdupelka o którym nic nie wiadomo niż takiego dużego prosto z boku ogólnego ... ale cieszy to, że mówicie że prężniej działają.. może i dla dużych kiedyś nadejdzie szansa....
  3. kurcze a nie ma szans na jakiś dt dłuższy dla niego tam gdzie jest moglibyśmy tu zrobić jakąś zrzutkę na karmę i weta szkoda go ogromnie piękny pies ale takie szukanie na szybko to może się nie skończyć dobrze
  4. trochę nie rozumiem sytuacji na wątku... gdzie jest psiak? czy mam nie dopytywać bo to jakaś tajemnica ...
  5. a to chyba Rudasek już na pokładzie Malamutów (info z fb) uśmiech od ucha do ucha "Tabi jest w wieku ok. 2-3 lata. duży szczeniak. Jest niesamowicie kontaktowy i przyjacielski. Nie ma w nim cienia agresji. Do każdego podbiega z wielkim entuzjazmem. Podejrzewamy, że był raczej psiakiem podwórkowym, z którym nikt nie pracował. Tabi radośnie skacze po ludziach, rozdając buziaki i okazując wielki entuzjazm z towarzystwa. Obecnie Tabi jest bardzo szczupły, musi nabrać masy". Drugi psiak ten wilczasty też wyjechał ale jeszcze nie ma nowych info o nim
  6. Ale kto ze wsi w ogole widzial ogloszenie o nagrodzie... Juz widze jak fb wszyscy czytaja..zwlaszcza strony prozwierzece.. no chyba ze byly papierowe ogloszenia a o tym nie pisano
  7. tym bardziej że niby jest to osoba która pomaga bezdomniakom.. i pewnie tak jest bo Łatka była wysterylizowana i zaszczepiona.. żal ogromny ale ja wciąż mam nadzieję że jednak Pani zmieni zdanie... może jakby miała możliwość decydowania o losie i w wyborze domu.. tylko pewnie już Stowarzyszenie nie podejmie prób kontaktu
  8. Tolu przelałam z mojego urodzinowego bazarku 109 zł dla Staruszków proszę powtierdź na wątku bazarku KLIK jak dotrą. Z góry dziękuję
  9. A ja mysle ze jak wszyscy ochloną to Stowarzyszenie powinno zrobić drugie podejscie ... Tysiu nie masz sobie nic do zarzucenia
  10. Wszystkiego Dobrego dla Lolusia i Przyjaciół
  11. oby dzisiejszy dzień przyniósł jakieś wieści o Łatce
  12. Mieszkam na wsi ...
  13. Bali sie o swoj wizerunek na wsi ... Ze psa nie wzieli... To teraz na pewno ich wizerunek ulegnie poprawie Zreszta nie wazne nie zaluguja nawet na pisanie o nich..
  14. Jest już post na fb Stowarzyszenia Oby było szczęśliwe zakończenie Co za koszmarny koniec roku
  15. Ciekawe czy policja z babka juz rozmawiala.. pewnie zostawia sprawe na po nowym roku...
  16. K..co za patole
×
×
  • Create New...