Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. No i becze... dziękuję że dajecie mu szansę .. Stałej nie zdeklaruję ale będę pomagać w miarę możliwości Poczekam na bazarek imienny i dorzucę grosik do skarbonki
  2. Zdrowych i spokojnych Świąt dla wszystkich Przyjaciół Zamojszczaków Piękna kartka zwróciłam uwagę na nią na Fb
  3. Samych szczęśliwych wspólnych chwil na następne lata fajnie że domek Szamana utrzymuje kontakt i przesyła wieści dla fanów Szamcia
  4. Ha ale miałam nosa zeby sprawdzic co u Przystojniaka mam sporo zaleglosci na niektorych wątkach Ciesze sie ogromnie
  5. A ja mam mieszane uczucia co do przejecia Wojtyszek przez DIOZ ... Najpierw sie wk... bo im nie ufam i wiadomo ze chodzi o kase... I ze jeszcze beda placic Sieminskiej zamiast pomoc wsadzic ja do pierdla... Ale jak przemyslalam sprawe to nic nogdy nie jest czarno biale.. gdzie te wszystkie psy zabrac... Gdzie po zamknieciu Wojtyszek psy z tych wszystkich gmin mialyby trafiac jak jest deficyt schronisk... moze lepiej poprawic warunki wpuscis wolontariat i dzialac.. Kasa kasa kasa tylko to zawsze sie liczy :(( Nie ufam zadnym ** fundacjom ani tym od zwierzat ani tym od ochrony przyrody bo zawsze jak sie czlowiek wglebi w temat to wychodza syfy **(Wyjatkiem sa dwie ZEA i Północniaki)
  6. zapraszam na mały bazarek dla Kody KLIK
  7. Fajne sa takie w ktorych np kazdy moze dodac fant od siebie i wplata za fant na konto np fundacji a kwestie wysylki i jej kosztów juz ograniaja miedzy soba kupujacy i wystawiajacy fant.. Tola musi napisac ale wydaje mi sie ze na ZEA byl raz bazarek
×
×
  • Create New...