inspekcje weterynaryjne nie będą odbierać żadnych zwierząt interwencyjnie to raczej bardziej niż pewne ... raz że nigdy nie widzą zaniedbań (albo nie chcą widzieć...) dwa że nie mają do tego ludzi i wątpię że dostaną specjalne etaty do takich działań...
wejście w asyście policji organizacji prozwierzęcych nie jest złe a nadużycia są były i będą to się nigdy nie zmieni