Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. No to się cisną bardzo niecenzuralne słowa na usta
  2. A czy "rodzina" wiedziała że suczka jest pod opieka Stowarzyszenia i ze jest szukana pomoc dla Łatki? Oby udało się odnalezc Łatkę
  3. Tolu a pisałaś może do tej fundacji od Belgów?
  4. Super Teraz tylko przetrwać głupie fajerwerki ciekawe czy Łatka się boi
  5. Może ktoś się skusi na urodzinową kawkę i ciacho? Zapraszam kLIK
  6. Super... widac ze nie ma tam łatwo
  7. https://www.facebook.com/ohbelgon można tu próbować tak jak Tysia pisała ale może @Sowa kogos zna z kręgu łatwiej prosić jak się kogos w danej fundacji zna niż tak "z ulicy"
  8. Pisałam do Pani Mai z Fundacji Północniaki ale nie mają miejsc w DT w w hoteliku same staruszki nie mają jak pomóc temu haszczakowi :((
  9. 5 lat już Mały Świrek Cudna jest :))) Zdrowych spokojnych Świąt dla całej Rodzinki
  10. Sunia wygląda jak Cukierek dam na razie 10 zł stałej na pół roku, mogę wpłacić od razu całość
  11. ale ekipa wow przepiękne kociaki
  12. inspekcje weterynaryjne nie będą odbierać żadnych zwierząt interwencyjnie to raczej bardziej niż pewne ... raz że nigdy nie widzą zaniedbań (albo nie chcą widzieć...) dwa że nie mają do tego ludzi i wątpię że dostaną specjalne etaty do takich działań... wejście w asyście policji organizacji prozwierzęcych nie jest złe a nadużycia są były i będą to się nigdy nie zmieni
  13. czipowanie czipowaniem ale druga część artykułu jest przerażająca ....
×
×
  • Create New...